Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
FB_IMG_1637520444742.jpg
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Življenja rešujejo vsak dan, pa še vedno ni sprejemljivo, da ti povzročijo pohabo, ki nima nobene veze z originalnim problemom, ampak je posledica napake.
Mami mojega prijatelja so čistili srčne arterije tako, da so ji žico uvedli skozi stegensko arterijo. Pri tem so ji po nerodnosti prerezali živec, tako da ni mogla več stopiti na noge. Pa je vseeno rekla, da je bolje biti na vozičku, kot mrtva.
 
  • Žalosti me
Reactions: Matey

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.352
2.280
113
A to tisti Italjanček?
In potem Kuštrin - in Trinkhaus - trdi, da so premalo plačani! Čak, čak Kuštrin.

 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Bi rekel, da nekdo drug tukaj cepeta in skače v zrak :fredi:

Neprecenljivo, za vse ostalo je MC

Šudija, ki jo je limal Janez je točno tak kot jih ti s cepetanjem zavračaš na drugi strani. Je preprint, polna ocen in ugibanj (da ne omenjam, da je rezultat 63% relativno "izboljšanje" - iz 40 % na 60% +) , kaže pa nekaj kar je tebi všeč. Enaki vatli pa to? Nah, saj vem, misija nemogoče....
 
  • Haha
Reactions: crashednburnt

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Neprecenljivo. Brodiš po morju smeti in zarot, goltaš sranje, verjameš v vsako neumnost in nato pišeš drugim o nekih vatlih.
Daj se raje še dalje samo bebavo smehljaj na vsak post, ki vsebuje racionalno in z znanostjo podprto razlago. To ti nekako še gre :zmaga:
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in SamSvoj

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Sem ti ustregel

Racionalno in z znanostjo podprto razlago? A to tisto da so cepiva varna in učinkovita? Sam vprašam. Al pa tista, da bo cepljenje edino kar nas reši ...
Eh, saj se mi ne da ....

Nego, ko si znanstven in racionalen; še vedno me zanima znanstvena in racionalna razlaga izolacije povzročitelja. Poudarek na racionalna. Množitev na opičjih celicah PRED izolacijo in identifikacijo to pač ni!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Razumljivo. Voda je verjetno edino, kar se s tišino strinja z njegovimi nebulozami :evil:
Skratka znova neprecenljivo. Nekdo, ki ne verjame v racionalne in z znanostjo podprte razlage, zahteva razlago, ampak pod svojimi pogoji :valjamse::valjamse: Ker tista, ki jo da znanost ni prava. On bo postavil pogoje, kaj je prav in kaj ne:valjamse::valjamse::valjamse:
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Itak :obesise:

Zanimivi ste fantje. Diskreditacije je vse kar zmorete. Vseeno sem pričakoval malo (ne veliko, malo pa) več.
Nč, se grem pogovarjat z vodo (če sta že predlagala); po izkušnjah je pametnejša od vaju...

(no, pa sta me spustila na vajin nivo. mi je malo nerodno...)
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Definitivno pričakujem, da me zdravijo in ne pohabijo dodatno, če to ni življenjskega pomena. Wtf?
Glej eni še vedno sanjate da so bolnišnice hotel. Vedno je in bo ljudski faktor. Ob taksni situaciji kot je sedaj je in bo vsega. Tole bi moral vsakemu normalnemu biti dovolj velik razlog da se cepi. Ne si želet pridet v bolnišnico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova