Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.647
2.364
113
Pomurje

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113

Civilna iniciativa slovenskih pravnikov na spletni strani cisp.si ne razkriva, koliko članov šteje oziroma kdo so "neodvisni odvetniki, pravniki in drugi strokovnjaki", ki v njej sodelujejo. Tega podatka za Siol.net tudi niso želeli izdati.
Spletne strani Civilne iniciative slovenskih pravnikov 28. aprila letos sicer ni registrirala katera od slovenskih odvetniških pisarn oziroma pravnih služb, temveč ljubljanska jezikovna šola Krona Plus.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Strinjam se z napisanim, z enim dodatkom. Dolgoročnih učinkov z gotovostjo ne moremo napovedati, lahko pa z visoko verjetnostjo. Hudih stranskih učinkov na dolgi rok se pri veliki večini ljudi (tisti, ki je šla skozi cepljenje brez posledic) ne pričakuje.

jonny77 , SamSvoj - Vidva + lekvak torej dejansko verjamete, da tu gor uporabniki trdijo, da cepiva nimajo dolgoročnih hujših stranskih učinkov? :D A lahko lepooo prosim samo en citat, ki bi potrjevala vašo izjavo? Jaz bi se tudi smejal takšnim talentom :aplauz:
Ni ravno to, ampak se jih pa ne pričakuje, menda.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
V bistvu razumem dvome anticepilcev. Drži, da se kakšnih hujših stranskih učinkov ne pričakuje, ampak kakšen bo pa vseeno zagotovo, nepričakovan. Kot berem se tudi pri aspirinu ne glih pričakuje nekih strašno hudih stranskih učinkov, pa vseeno kakšen nepričakovan se najde. In pri ivermektinu tudi, celo najhujši možno stranski učinek je bil zabeležen, več kot en primer. In ga bodo anticeplci vseeno tlačili v usta v ekstremno velikih količinah.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
V bistvu razumem dvome anticepilcev. Drži, da se kakšnih hujših stranskih učinkov ne pričakuje, ampak kakšen bo pa vseeno zagotovo, nepričakovan. Kot berem se tudi pri aspirinu ne glih pričakuje nekih strašno hudih stranskih učinkov, pa vseeno kakšen nepričakovan se najde. In pri ivermektinu tudi, celo najhujši možno stranski učinek je bil zabeležen, več kot en primer. In ga bodo anticeplci vseeno tlačili v usta v ekstremno velikih količinah.
Norvezani menijo drugace, ze od sredine aprila:
"Since there are few people who die from COVID-19 in Norway, the risk of dying after vaccination with the AstraZeneca vaccine would be higher than the risk of dying from the disease, particularly for younger people," says Bukholm."
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in darjan

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Se strinjam da ni potrebe bremenit kjer ni potreba. Le da neko mejo je treba postaviti. Kakšno mejo? Kje bi jo postavili? Kdo bi pa odločal o tem? Kdo bi pa odgovarjal, če bi zaradi necepljenja umrl nekdo? Pač nikoli ne bo za vse prav, potrebno je zadeve gledati iz širšega kota in določiti nekaj smiselnega in lsten ego tu nima kaj počet zraven. Ampak tem ne odločava ne jaz, ne ti. Tudi ne bi bila ničesar kriva, če bi bilo kaj narobe. Hkrati pa ne vidim smisla, da bi nekoga krivil, če bi bilo kaj narobe. Ampak tu pa je že razlika med mano in nekaterimi drugimi, kajti jaz ne krivim nikogar zato, ker je nekdo umrl zaradi cepljenja. Mi je pa težko, da je umrlo 450000% več ljudi zaradi necepljenja.