Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Masa je za kolektivno dobrobit, za posameznikovo pa ne.
Temeljno nerazumevanje učinka statističnega pojava na populacijo.

Kar se mora pokazati, se pokaže stokrat prej na populaciji, ker je v njej pač 100x več Darjanov.

Morda the Darjana cepijo, pa je ravno tisti dan pojedel dva probiotična jogurta in mu ne bo nič, 99 drugih Darjanov je pa pojedlo samo enega, in bumf, fašejo dva dni bolniške. Če bi cepili samo enega, stranski učinek ne bi bil zabeležen, čeprav so cepili the Darjana.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.622
1.070
113
:oops1:
a z jutuba je bil odmaknjen. ja, vat da fak. kak lahko. pa jutup, ki je najbolj zanesljiva in podatkov točna stran, ja ne morem verjet.
šokantno, kajne ? Video je (bil) kritični prispevek o konkretnih izdelkih konkretnih farmacevtskih firm in če o teh stvareh širiš neresnice, te bodo firme tožile da bodo še generacije za teboj zadolžene. Če pa imaš za svoje trditve neovrgljive dokaze, bodo izkoristile svojo (finančno) premoč da te utišajo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
šokantno, kajne ? Video je (bil) kritični prispevek o konkretnih izdelkih konkretnih farmacevtskih firm in če o teh stvareh širiš neresnice, te bodo firme tožile da bodo še generacije za teboj zadolžene. Če pa imaš za svoje trditve neovrgljive dokaze, bodo izkoristile svojo (finančno) premoč da te utišajo.
itak. raje izklopi internetni kabl z kompa, da te ne dobijo. pa vgasni luč, da ne bo sence.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
šokantno, kajne ? Video je (bil) kritični prispevek o konkretnih izdelkih konkretnih farmacevtskih firm in če o teh stvareh širiš neresnice, te bodo firme tožile da bodo še generacije za teboj zadolžene. Če pa imaš za svoje trditve neovrgljive dokaze, bodo izkoristile svojo (finančno) premoč da te utišajo.
In kaj je bilo v tem primeru? Širjenje neresnic ali resnic na podlagi dokazov, ki se jih ne da ovreči? Nisem videl prispevka pa me zanima...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
:oops1:
a z jutuba je bil odmaknjen. ja, vat da fak. kak lahko. pa jutup, ki je najbolj zanesljiva in podatkov točna stran, ja ne morem verjet.
sigurno je zginlo 15.09.2021
ja pa fak no
:valjamse:
kovinski deli v cepivih? a zato imam jaz zdaj krilno matico m16 pod kožo na mestu cepljenja:sprasujemse:
misliš, da če jih grem tožit, da bom uspel? ker me res ima, pa še gnar rabim.
Seveda so kovinski deli. Saj je Troha povedal, kako se je eni cepljenki magnet na čelo prilimal. :p
 
  • Haha
Reactions: sixpower in Hanzi

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Saj to je to. Te matice tudi mene skrbijo če se cepim. Pa matica sama po sebi me ne skrbi toliko kot pa podatek iz kakšnega materiala je ta matica. Železna ali bo iz inoxa. Namreč imam bojazen da v kolikor bi bila železna da bi začel od znotraj rjaveti. Namreč foter je bil maja cepljen s fajzerjem in od takrat dalje jamra da mu nekaj levo koleno šteka. Sumim na rjo in sicer da mu je začel sklep rjaveti.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: zino in p4pe

javr

Guru
6. dec 2011
1.622
1.070
113
če bodo še večji zapleti kot zgolj boleče koleno (že to ni hec), ti ne bo več smešno
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Za rjo po žilah in sklepih pucat se uporablja cviček. Kar Starga deca vprašej. Bolj je kisel in ciknjen, bolj prime :cheer: . Saj ni čudno da ima vsako leto zlate kolajne ...

Samo moderna medicina tega ne prizna, ker dolenjski kmetje premalo plačajo. Je Krka mnogo bolj prijazna :evil:
 
Nazadnje uredil moderator:

javr

Guru
6. dec 2011
1.622
1.070
113
pa tudi tisti 1:250.000 ali 8:2.000.000 je samo vrh ledene gore; to so samo tako očitni primeri da se jih nikakor ni dalo skriti.
 
  • Ljubezen
Reactions: tony

javr

Guru
6. dec 2011
1.622
1.070
113
zdrava pamet ti to pove. Kakšen je interes farmacevtskih družb in njim podložnih vlad da se javno objavi, ali pa da se sploh objavi, kakršenkoli zaplet v zvezi s cepivi, vključno s smrtjo ?
 
  • Haha
Reactions: shift in tony