Zaflešan HP rw6815

onej

Zelenc'
12. avg 2008
3
0
1
Pri nadgradnji na wm6 sem po nerodnosti 2× stisnil hardreset... in ker je očitno takoj začel s flešanjem, ga je 2. reset ubil.
frown-1.gif
Zdaj se pa dlančnik sploh ne zbudi več... ne prime noben reset, vklop tipka... nič...
Se ga da na kak način spravit k sebi?!

Hvala!
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Meni se je podobno zgodilo - cela noč brez baterije potem pa zjutraj jovo na novo in pesti držat pa je šlo....
Je pa res, da se je vmes ko telefon ni delal pri priključitvi napajanja prižigala rdeča LED za napajanje, tak
da ni bil lih čisto mrtev
Upam da ti uspe
 

onej

Zelenc'
12. avg 2008
3
0
1
Tudi meni polni baterijo in sveti rdeča led ter zelena za napolnjeno baterijo... ampak nikakor ga ne moren oživeti in spraviti k življenju.
frown-1.gif

Brez baterije je bil ves dan, pa nič....
frown-1.gif
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
A si ga probal dati v Boot mode - obe soft tipki držiš plus soft reset (kot je narisano na eni zgornjih fotk). Če ti rata priti v ta mode si na konju - s kartico pod 1gb in flashem ponovno naložiš rom.
Sicer boš izgubil podatke (če jih že nisi), probaš pa lahko tudi flashnit sam uploader (z verzijo 1.0.1, poišči datoteko sp34053.exe, dolžina 35.617kb), potem pa lahko od tam naložiš drugo verzijo. Če nisi upgrade-al uploaderja potem bi načelno tudi reset vmes zdržal, saj ko upgrade-aš ne spreminjaš uploaderja.
Če to ne gre je pa baje še ena možnost z Jtag kablom, ampak zahteva znanje, odpiranje telefona ipd... sem samo bral o tem, zgleda tako kot debrickanje routerja...
Vso srečo.