WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Potrebuješ ustrezno verzijo Prima (s podporo za resolucijo 800x480) in pa Navteq kartografijo s podporo za tovornjake (FTR). Zadnja verzija je izšla pred dobrim tednom in sicer Navteq Q3.

Tukaj na žalost linkov do nelegalnih zadev ne boš deležen. (politika foruma).
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Janch, hvala za odgovor. Ali ni primo le za manjšo resolucijo, vsaj nekje sem to zasledil. kar se tiče nelegalnosti pa mi je jasno.
Še enkrat thnx. Če te bom rabu (kar bo bilo ziher) pri inštalaciji oziroma nastavitvah pa te kontaktiram.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Klasična in uradna resolucija za Primo je samo 480x272. Na srečo pa so se skinerji iz tujih forumov lepo potrudili in adaptirali software tudi na ostale uporabne resolucije (320x240 in 800x480). Izšlo je kar nekaj verzij, da so zadevo izpilili do popolnosti! Lahko samo rečem: perfect job!
smile-1.gif
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Živijo. Naročil sem 990ko. tačas ko jo čakam, sem brskal, brskal in izbrskal Sygic 7.71 Truck, ki ga promovira tudi wayteq. Ali kdo pozna to zadevščno.ako se pokaže v naravi. kakšne karte ima? Fajl ki sem ga dobu ima tri mape "maps europe logistic", "navi" in "res". Nikjer pa nisem zasledil oznako map (imajo končnico "pak" in tudi nisem našel "exe" fajla za zagon. Kaj menite ali bo zadeva funkcionirala na 990ki al pa bom moral brskat še naprej.

Če ma kdo kakšno idejo mi jo lahko pošlje tudi na ZS.
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Hojla AIDS

Sem frišen v tem. Sem že pisal na 14 strani o sygic 771 ampak sem zdaj videl da je zastarela saj imaš ti 830. A je možen pogovor na ZS v zvezi s tem.

THNX
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če je govora o Sygic verziji za tovornjake, potem, je zadnja verzija SW:

Sygic (Drive) Truck 7.71_11530
Requirements: device with 200MHz CPU, 15MB free RAM, flexible resolution (from 240x240 to 800x480)
Operating System: WinCE 5 or 6 (Windows Mobile maybe, not tested yet)
Overview: Truck navigation, based on the Teleatlas 2009.09 maps.
The newest version of Sygic Truck, fixed some bugs! This version supports TMC.

ali:

Sygic Fleet (Truck) 8.30_17733
Requirements: device with 200MHz CPU, 15MB free RAM, flexible resolution (from 240x240 to 800x480)
Operating System: WinCE 5 or 6 (Windows Mobile maybe)
Overview: Truck navigation, based on the Teleatlas 2010.09 maps.
The newest version of Sygic Truck, with new user interface!

zadnji zemljevidi pa:

Sygic TRUCK MAPS EUROPE 2010.09 (TeleAtlas)
Requirements: Sygic Drive Truck 7.71 or Sygic Fleet 8.30
Operating System: WinCE
Overview: these maps for truck navigation contains the restrictions & limitations.
 
Nazadnje urejeno:

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Jaz sem sprobal obe Primota in Sygic Fleet 8.30. Primo se mi dopade dosti bolj glede vodenja.Drugače pa vse te navigacije laufajo b.p na tej napravi.Sam imam sicer x950bt in moram reči da bluetooth in fm odajnik delujeta odlično.Sem si nabavil 16gb kartico gor nametal glasbo in sedaj lahko preko oddajnika poslušam to glasbo na vseh navadnih avtoradijih.Deluje tudi med navigiranjem tako, da je res ful dobro
 

ury

Pripravnik
20. apr 2010
167
19
18
a je že kdo opazil da ima tale reč kar nekaj Iphone/ipod ikonc ki so skoraj čisto identične?:) Mogoče je pa Steve imel kaj zraven? No po ceni sodeč vsekakor ne
redface-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evo, pa sem še jaz postal član "Kluba Waytek X990"!!!
cheer.gif

Najprej bi se rad zahvalil Janchu, res milijonkrat hvala za pomoč in potrpežljivost pri nalaganju navigacije, pa tudi AIDS-u, ki mi je prav tako pomagal, kriv pa je tudi, da sem to napravo kupil!!! Priporočam se še za naprej, ker sam nisem kaj preveč domač s temi stvarmi... Imam nekaj vprašanj:
1. Ali se da narediti, da je igo v barvah in ne črno-bel?
2. S Ali se da približati zemljevid (kot npr. pri Garminu)?
3. Ali mi mora indikator napolnjenosti kazati, koliko je še baterije(kot npr. pri mobitelu), ker sem celo noč polnil preko USB, zjutraj pa je bila baterija prazna, čeprav je lučka svetila zeleno?
4. Kam in kako nalagam glasbo, filmčke, slike ipd., da jih potem z bližnjicami na namizju najde?
Kar nekaj vprašanj, ampak na začetku je res kriza vse vedet!
P.S.: Janc, ti si Car in ne jaz...
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Če bo kdo od Wayteq fanov rabil dodaten originalen avtopolnilec, ga lahk dobi pri meni. Sem ga danes dobil, pa ga garmin ne spusti naprej in napiše, da dodatna oprema ni kompatibilna z Garminom.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Evo, pa sem še jaz postal član "Kluba Waytek X990"!!!
cheer.gif

Najprej bi se rad zahvalil Janchu, res milijonkrat hvala za pomoč in potrpežljivost pri nalaganju navigacije, pa tudi AIDS-u, ki mi je prav tako pomagal, kriv pa je tudi, da sem to napravo kupil!!! Priporočam se še za naprej, ker sam nisem kaj preveč domač s temi stvarmi... Imam nekaj vprašanj:
1. Ali se da narediti, da je igo v barvah in ne črno-bel?
2. S Ali se da približati zemljevid (kot npr. pri Garminu)?
3. Ali mi mora indikator napolnjenosti kazati, koliko je še baterije(kot npr. pri mobitelu), ker sem celo noč polnil preko USB, zjutraj pa je bila baterija prazna, čeprav je lučka svetila zeleno?
4. Kam in kako nalagam glasbo, filmčke, slike ipd., da jih potem z bližnjicami na namizju najde?
Kar nekaj vprašanj, ampak na začetku je res kriza vse vedet!
P.S.: Janc, ti si Car in ne jaz...
zmaga.gif

1. Čudno vprašanje. iGo je v barvni shemi, mogoče si imel vklopljen nočni način barv ali pa si ga probal ponoči.
2. Seveda
3. Indikator baterije obstaja, mogoče je tovarniška napaka. SERVIS.
4. Še nisem nalagal, ker napravo uporabljam izključno za navigacijo ampak ko priključiš na računalnik bi moral videti direktorije in kam zadeve naložiti.

LP
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pa še dve težavi, če kdo ve rešitev:
1. Če imam vstavljeno miniSD kartico, se naprava sploh ne zažene, je mrtva! Če jo vstavim kasneje, pa se noče ugasniti, je treba narediti reset...Kartica je 8G kingstone, nova in dela.
2. Imam težave s povezavo računalnika in naprave. Včeraj je bilo vse ok, dokler nisem zvečer spet hotel nekaj naložiti, priklopil sem napravo, toda zvok je bil, kot da se povezava non stop prekinja. Ker sem imel priklop preko USB razdelilca, sem mislil, da je to problem, ampak tudi pri direktnem vklopu mi to počne. Tako na napravo sploh ne morem nalagati datotek ali jo polniti... V bistvu polnim jo lahko, ampak ugasnjeno!
P.S.: Na nobenem od treh računalnikov mi ne zazna ne naprave in ne Sd kartice, ko priklopim, se oglasi v napravi samo neki cviloč zvok...
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ury

Pripravnik
20. apr 2010
167
19
18
evo da se še jst javim: najprej naj se zahvalim AIDS-u in Janchu-u ki sta mi pomagala pri prvih bolečih trenutkih pri nastavljanju navigacije:) Imam Wayteqa 950 in je super igračka, zanima me samo par stvari:

pri predvajanju filmov opazim da slika ni čisto gladka... mogoče je treba posebej skonvertirat film v pravo resolucijo?
zanima me tudi ali je komu uspelo spremeniti tisto wellcome sliko avtomobila ki je totalno za bruhat:)
glasbeni predvajalnik se mi zdi malo "lesen"
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
To je v prvi vrsti navigacija in ne pripomoček za gledanje video vsebin, in poslušanje glasbe.
smile-1.gif
Video seveda ni gladko tekoč, saj je treba najprej video prekonvertirat v manjšo resolucijo, da ga bo hitreje procesiralo. Za te zadeve je na voljo veliko programov. Lako probaš recimo z PocketDivXEncoder-jem..

wellcome sscreen je del osnovnega shella, ki je spravljen na flashu naprave in je integriran v samo kodo programa, zato tega ne priporočam kakorkoli spreminjat.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Pozdravljen.

Glede filmov ti je že Janch odgovoril. Poišči en video convertor in pretvori na manjo resolucijo, mono zvok ... bo bolj tekoče delovalo na napravi.

Welcome slikco sem iskal na ResidentFlash2 in je nisem nikjer našel. Sem mislil da je nekje v ResidentFlash2 skrit kakšen .jpg fajl in ga bom "editiral", zamenjal ... ampak brez uspeha.
Tako da, "glupa" welcome slikca ostaja dokler nekdo nekaj ne stuhta
smile-1.gif


lp
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Evo, pa sem še jaz postal član "Kluba Waytek X990"!!!
cheer.gif

Najprej bi se rad zahvalil Janchu, res milijonkrat hvala za pomoč in potrpežljivost pri nalaganju navigacije, pa tudi AIDS-u, ki mi je prav tako pomagal, kriv pa je tudi, da sem to napravo kupil!!! Priporočam se še za naprej, ker sam nisem kaj preveč domač s temi stvarmi... Imam nekaj vprašanj:
1. Ali se da narediti, da je igo v barvah in ne črno-bel?
2. S Ali se da približati zemljevid (kot npr. pri Garminu)?
3. Ali mi mora indikator napolnjenosti kazati, koliko je še baterije(kot npr. pri mobitelu), ker sem celo noč polnil preko USB, zjutraj pa je bila baterija prazna, čeprav je lučka svetila zeleno?
4. Kam in kako nalagam glasbo, filmčke, slike ipd., da jih potem z bližnjicami na namizju najde?
Kar nekaj vprašanj, ampak na začetku je res kriza vse vedet!
P.S.: Janc, ti si Car in ne jaz...
zmaga.gif

Care, upam, da si problem rešil, vsaj tako sem razumel med dopisovanjem prek ZS
wink-1.gif


1. Verjetno imaš napravo v night mode
wink-1.gif

2. Verjetno misliš na smartzoom (spreminjaš v sys.txt)
3. Stanje baterije ti prikazuje isto kot na GSM
4. Nimam navigacije pri sebi.. verjetno v \RESIDENT FLASH\MUSIC ipd.

to je to

ajde lp
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Imam WAYTEQ X990 pa nikakor ne znam nastaviti resolucijo!!!!
sem potegnil data zip dal v direktorij igo primo dalje pa ne vem kaj še moram spremeniti.
mogoče sys?
pomoč!!!! hvala!
lp
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Najdi:
- iGO Primo™ 1.1 Update (8.5.11.168090) - Nov 17 2010
- iGO Primo v1.1 Data for 800x480 version 2.0 2010-12-27 by ARKOKO
- Copy/paste SYS.txt iz foruma
- Karte:
iGO R3 NAVTEQ 2010.Q3 full Europe maps w/fda & fpa & ftr NEW
iGO R3 TELEATLAS Q3.2010 (2010.09) full Europe Maps
iGO8 R3 LOCAL PROVIDERS 2010.10 Eastern Europe maps fda/fpa

namig: forum mobilna strast
wink-1.gif


lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.