WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
hehe, lahko rečemu uvozniku naj dvigne ceno na 250€
smile-1.gif


Potem bo verjetno boljši
wink-1.gif


Če ti BlueTooth prav pride, vzemi X950BT, če BT ne potrebuješ, vzemi X990.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
mah sej FM pa BT ne rabim tok, se rabi? BT res dobro prevzame klice recimo?
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
No sprobal sedaj tudi fm transmiter.Deluje le če imaš vklopleno napajalni kabel(ki pa ne rabi biti na priklopljen na štrom)
Ker sem bil samo 10 minut za volanom mi ni uspelo probat če deluje tudi skupaj z navigacijo.
Ah ja aids a tisti progy ki si ga probal deluje? a imaš lahko več bljižnic za navigacije?
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Pozdravljeni,

sem pravkar prebral celotno temo in se tudi sam odločil za nakup in sicer X990 brez Sygic Aure. Uporabljal bom iGo Primo in bi ga naložil kar na resident flash.
@gonilnik ali lahko naložiš tvoj sys.txt
@AIDS tebe bi prosil za TMC info. Se ga splača vzet?

Hvala in LP
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
yogy ni problema.Izvoli
Aja,pa da odgovorim namesto AIDSa-splača se vzeti TMC.Je enkraten strošek in lahko pride še kako prav.Sploh če se voziš kaj po tujini.
 

Priponke

  • 1118559-sys.txt
    3,1 KB · Ogledi: 473

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Na navigacijo v ResidentFlash sem namestil primota in označil da se vedno zažene iz nortanjega spomina!
Problem je nastal ker primo ni bil v pravi resoluciji in vec ne pridem v osnovni meni
jezen.gif

Vidim samo eno četrtino menija in primota ne morem ugasniti???
Kako naj pridem v osnovni meni...
sprasujem se.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pa ne, da si ga zaciklal...
uf-1.gif


če ne gre drugače ga poveži na PC in mu začasno popravi sys, saj ta ni v uporabi kadar teče program:

[interface]
resolution_dir="480_272"

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=800
screen_y=480
stretch=1

potem resetiraj napravo, nakar bi se bi ti moral primo zagnat v celotnem zaslonu, in ga boš lahko ugasnil. Za naprej pa veš kako - najdi data.zip ki podpira 800x480 (in pa seveda zbriši zgornje vrstice)
 
Nazadnje urejeno:

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
???

če ne gre drugače ga poveži na PC in mu začasno popravi sys:

[interface]
resolution_dir="480_272"

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=800
screen_y=480
stretch=1

potem resetiraj napravo, nakar bi se bi ti moral primo zagnat v celotnem zaslonu, in ga boš lahko ugasnil. Za naprej pa veš kako - najdi data.zip ki podpira 800x480 (in pa seveda zbriši zgornje vrstice)

Uf,jedva
cheer.gif


Hvala ti za nasvet,ostalo vem!
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Hello.

Vsi, ki imate preveč časa, dobro voljo, kanček znanja ... lahko menjate osnovni meni (kar nekaj jih je na izbiro)
KLIKNI ME

p.s. Uspehe in neuspehe javite na forum
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

esid

Pripravnik
4. jan 2008
34
0
6
Preden bi se lotil meštranja po napravi bi rad naredil backup... Ima kdo idejo kako?
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Ni čisto enostavno. Vsako mapi, ki jo skopiraš, je treba preveriti, če je res vse skopirano. Navadno se skopira v vsako mapo samo po ena datoteka. Zato je treba odpreti vsako mapo in skopirati še ostale datoteke. Precej zamudno delo. Mogoče bi šlo s kakim programom. Pozna kdo kaj takšnega?

Če hočete eliminirati originalni meni, enostavno v mapi \\ResidentFlash2\YFAPP preimenujete datoteko YFLoader.exe. Uspelo mi je podtakniti neki drugi menu, ki pa mi ni všeč in bi ga rad odinstaliral. To pa ne gre tako enostavno. Potreben bo hard reset, ki pa ga ne znam narediti. Enkrat mi je uspelo povrniti tovarniške nastavitve z originalnim menijem, zdaj pa to ne deluje več. Ve kdo, kako se naredi hard reset?

PS: do ResidentFlash2 lahko pridete tudi tako, da na napravi odprete explorer in v naslovno vrstico vpišete \ResidentFlash2. Nimam pojma, kako jim uspe skriti to zadevo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.