WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Alen4

Zelenc'
15. feb 2011
4
0
1
Jah napravca je že doma...prvi vtisi so super. Samo brez kakih podrobnih navodil nebom nič mogel nardit. Zdaj nevem kolk je dela stem nalaganjem in vsem ostalim, ampak bi blo še najboljše, da bi to skupaj pri katerm od vas doma zrihtala. Sem iz Velenja in vidim, da je enih par projev kr blizu doma.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Če imajo vse Wayteq naprave isto karakteristiko, bi eden lahko vse potrebne datoteke pripravil. Seveda brez kartografije, samo za sistem postavit.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.342
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
in kam jih bi naložil?
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.342
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Komplet sw z zemljevidi in bonbončki tehta nekje 2GB. Sicer meni ni problem, ampak potem se bojim, da bi se sprožil plaz takšnih prošenj še za ostale kombinacije - recimo wayteq z iGO8+zemljevidi..pa tudi vse to je v prvi vrsti seveda črna roba, kakšna pa je politika foruma, tudi vemo vsi...tole ne more iti čez zakonske filtre..
smile-1.gif


aja, sem od začetka imel v podpisu link do mojega ftp GPS strežnika, ki je itak pod geslom, pa je admin/mod zadevo hitro rešil, hehe..
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

rider

Pripravnik
10. okt 2007
36
0
6
zanima me kam igo primo nalaga/shranjuje tracke in v kateri končnici? Rad bi namreč vključil svoje .gpx tracke in pa tracke od igo8. Jih bo mogoče treba konvertirat? S čim?? Ja,sama vprašanja,ampak to je cena znanja!
 

bonzo

Zelenc'
13. feb 2011
25
0
1
Pozdravljen. Tud mene ti posti prepričal in x990 doma in super zadevca res.. primo dela,tmc tud hvala Janch Aids
nahrung002.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz sem imel isto težavo s kartico! Odločil sem se, da dokler ne bo več jasnega o tej napaki, da jo enostavno do nadaljnega ne uporabljam, itak pa je dovolj prostora na sami napravi. Sicer me jezi, ker če naprava omogoča kartico, naj to tudi dela, ampak bom že preživel...
Seveda je Primo lahko tudi na napravi!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.342
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Takoj naredim vse pakete za za wayteq +iGO+best kombo zemljevidi ali iGO primo+ zemljevidi +tmc konfiguracija ali celo kombo iGo8+Primo (all in one) in naložim na Blink, Partis, Piratebay... če mi prodajelec šenka en kos železnine. Že tako smo jim naredili preveč reklame tukaj! Pa dobro, vse je upravičeno, vredi roba za pameten denar
smile-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Da ne bo preveč reklame lahko povem, da mi je spet crknil originalni avtopolnilec. Enkrat mi je že, kot sem opisal. Prodajalec mi je prijazno, brez plačila, poslal drugega, vendar je tudi ta delal samo dva dni. Ko sem ga odprl, sem videl, da je utrgana neka špula (dušilka). Očitno je ta roba najslabše kvalitete. Si bo res treba omislit nekaj za 20€, da bo delalo.
 

rider

Pripravnik
10. okt 2007
36
0
6
evo Car-za nastavit višino gre takole: odpreš VEČ,NASTAVITVE,PODATKOVNA POLJA,POLJA S POTJO in si na desnem meniju izbereš vrstni red prikazovanja - Višino ti tako kaže ko na napravi nimaš določen cilj.Če si pa v funkciji NAJDI trej imaš določen cilj boš višino odčital s pritiskom na gumb KJE SEM
L.P.
 

RaGlaSi

Pripravnik
15. sep 2007
50
2
8
Obišči stran
Skušajmo razrešiti to misterijo s karticami.
bonk.gif


Proizvajalec pravi:
I really don’t know why is the problem. We can turn on all modells even if card is inserted. There was not any other customer who had the same problem you wrote. So that’s why I thought that maybe it’s a unique problem. What kind of cards were used in the devices (brand, capacity, file format)? We tried differnet card: Kingston, Sandisk, PQI, noname 2, 4 and 8 GB and it all worked. File system was FAT or FAT32.

The only suggestion is to make a firmware update, but if device freezes, it may don’t reads the card. But maybe it’s worth a try.

Jaz sem se malo prej igral s karticami.
Poizkusil s Kingston in Take MS 8GB.
Vklopil napravo, vstavil formatirano prazno kartico, zazna kartico, ugasnil, vklopil, vse OK.
In tako z obema karticama brez težav na x990 in x920.
13.gif


Dajte poizkusit s prazno, formatirano kartico.
Formatirajte kartico na računalniku, vstavite v napravo pa da vidimo.

Skoraj ne verjamem, da bi pri več tisoč napravah, ki jih izdelajo samo pri nas imeli težave s karticami.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Tudi meni na moji mojeb 950bt hd delujejo kartice b.p. Pa tudi polnilec,ki ga imam priklopljen v busu dela tako kot treba (na 24V) .
Imam pa v avtomobilu garminov avtopolnilec,ki mi napravo tudi b.p. napaja
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik RaGlaSi pravi:
Skušajmo razrešiti to misterijo s karticami.
bonk.gif


Proizvajalec pravi:
I really don’t know why is the problem. We can turn on all modells even if card is inserted. There was not any other customer who had the same problem you wrote. So that’s why I thought that maybe it’s a unique problem. What kind of cards were used in the devices (brand, capacity, file format)? We tried differnet card: Kingston, Sandisk, PQI, noname 2, 4 and 8 GB and it all worked. File system was FAT or FAT32.

The only suggestion is to make a firmware update, but if device freezes, it may don’t reads the card. But maybe it’s worth a try.

Jaz sem se malo prej igral s karticami.
Poizkusil s Kingston in Take MS 8GB.
Vklopil napravo, vstavil formatirano prazno kartico, zazna kartico, ugasnil, vklopil, vse OK.
In tako z obema karticama brez težav na x990 in x920.
13.gif


Dajte poizkusit s prazno, formatirano kartico.
Formatirajte kartico na računalniku, vstavite v napravo pa da vidimo.

Skoraj ne verjamem, da bi pri več tisoč napravah, ki jih izdelajo samo pri nas imeli težave s karticami.
ImamKingston 8Gb kartico. Kartico sem formatiral na računalniku, vstavil v napravo, dela. Izklopil normalno, poskusil ponovno zagnati, ne dela! Kartico vzel iz naprave. Poskušam zagnati brez kartice, prav tako ne dela. Reset, evo, se takoj sama zažene...Izklop v redu. Ponovno vstavil kartico, naprava se ne zažene. Kartico spet vzel ven, ne dela. Pritisnem gumb Reset, naprava se je takoj zagnala brez pritiska na gumb power! Naredil sem ponovno formatiranje. Zdaj pa dela....
sprasujem se.gif

Sedaj stvarca kar dela, le vsakič, ko jo zaženem, moram kartico dati ven in nazaj noter, da jo naprava zazna...
Kaj pa vaše izkušnje?
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.