Vzhodna obvoznica in Golovec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
No - eno je hoja skozi hodnike hale polno ljudi, drugo je pa šetanje od ene hale do druge ali tretje. Pa te 3 min so itak "figure of speech" ;)
Poanta je pač da lahko relativno hitro prideš kamorkoli v BTCju in ni potrebe po iskanju parkinga pred vsako trgovino oz. halo posebej. Osebno velikokrat parkiram ob Koloseju ali pa v parkirni hiši poleg Cityparka in nato obhodim vse kar imam za obdhodit in s tem naredim malo "cardia", prišparam na gorivu in hladnih vžigih (lol), časovno sem pa na istem.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Bodiva poštena, v treh minutah komaj halo A prehodis ;)
Skozi halo A si po dolžini v minuti, če seveda ne buljiš v izložbe. Ampak ja, če parkiraš nekje centralno (tam okoli Sobe) imaš kamorkoli minuto ali dve. Pa se mi ponavadi še to ne da, pa pri Kristalki parkiram ali pri Cityparku, ostalo pa peš obdelam. Je pa res, da se po centru Lj tudi ne vozim z busom ali biciklom, ampak grem peš ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.321
5.842
113
pri taščici
Hitro hodiš....pa baterijo v uri imaš slabo.
BTC mi je isto kot Leclerc. Od izvoza iz obvoznice in uvoz nazaj na obvoznico mine vsaj pol ure....
Matey bil v zadnjem času nekajkrat v decathlona in pred Kolosej je ob 10 dopoldan več filmofilov kot ob 10 zvečer. Če pa prideš v dežju, pa....
Sicer pa nekajkrat iskal parking pred interdiskontom....če je parking ozek, itak moje široke službene krače ne spravim notri.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
BTC je od vzhoda (Italijanska) do zahoda (Moskovska) dolg 450m, od severa (Gledališka) do juga (Španska) pa 750m (vir: Google maps). Dober pohodnik naredi 6 km/h, kar je 100m/min. Pa še diagonal ne moreš ubirati. Tako da nekončno velik (BTC) ni, minutko-dve majhen pa tudi ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zakaj projektanti če se pa vsepovsod utika politika ki ne razmišlja kaj bo čez 10 , 20 30 let.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
No povprečna hoja naj bi bila 4km/h tako da nekdo, ki hitro hodi (oz. nadpovprečno) lahko prehodi tako razdaljo v zelo kratkem času brez da teče :D
Kot že prej omenjeno so bile pa te minimalne minute definitivno zgolj prispodoba za zelo kratek čas dogajanja in ni potrebe po dlakocepljenju :p
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Bistveno je da so projektanti skupaj z naročnikom že takrat zafurali ac obroč. Kljub faksom imajo prazne betice in ne razmišljajo niti minuto v naprej.
prijatelj, naslednjič ko bom imel kak sestanek na DARSu, te bom obvezno moral povabiti zraven. od človeka tvoje pameti se bomo zagotovo vsi veliko naučili
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
letos smo že zamudili cestarski kongres, ampak naslednje leto oktobra bo imel osmica odlično priložnost, da pred polno dvorano razloži svoje poglede na zafuran ljubljanski obroč. takrat bodo namreč prisotni vsi, od naročnikov (DARS, DRSI), projektantov, inženirjev (DRI, 2TDK) in profesorjev. še jaz bi te prišel poslušat, čeprav nisem čisto iz tega foha.
kaj praviš, a te prijavim?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.105
860
113
Nc pametovat, itak ne znate druzga k razloge za vec dnarja gruntat. Pokazal ste svoje, zdej pa dejte mir :)