VW Golf VIII

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
nemca sem jaz dopisal..ceprav mišljenje ostaja isto tudi pri drugih. Težje fališ. :evil: ne bit jezen, ali pač razočaran.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Francozi so naši novi lastniki (sem bil par dni pred karanteno še v franciji pri njih). Tako na prvi pogled ne delujejo da bi bili sposobni kaj pametne skupaj vreči. Zamujajo, raztreseni, lagani pristop itd... Pa vseeno naredijo. In to veliko. V tem primeru recimo namerilni sistem za Dassault Mirage, zadeve za na Mars rover, laserski LIDAR za avto itd...

Gre, samo moraš preklopiti na njihov način delovanja. Zdaj so vsaj s tistim kuševanjem nehali.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
In ima že kateri Alteraš novega Golfa? Kako se obnese?
Da ne bomo samo o Toyotah pisali.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Kam gre ta Slovenija.
Žnj kupcev jote tukaj, pa nobenega kupca pravega AVTA.

Ali se čaka na R-a? Kar je pod 300KM še za kosilnico ni dovolj. :)
 
5. apr 2015
1.337
692
113
A sta oba R line?

Edit. Ok nista. Mogoce bo mk8 R line bolj top. Pomoje oskubljen mk7 tut nima vseh teh cukrckov.
 
Nazadnje urejeno:

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
A je tale hidravlika za havbo EU različica ameriške obsedenosti s cup holderji?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Pri MTL je ponavadi tako. Je pa res, da ni nujno da je vse posldica rezanja strškov. Recimo un predalček levo - čisto možno je, da se enostavno izkazalo, d atega kupci ne rabijo. Take raziskave se dela stalno, in o obstoječih stvareh in o novo planiranih pri novih modelih.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
briljanten je tudi, da se enkrat in edinkrat spomniš, da ga imaš in v njega spraviš rokavice za zimo

in potem daš avto ženi in ona čez leta odkrije tisti predalček in v njem rokavice :D
 
  • Haha
Reactions: guardy in crnobog

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
BTW tista hidravlična štanga za pokrov motorja je nekaj boljšega kot crkne amortizer, potem pa pred sosedi v passata vlivaš tekočino za brisalce tako da imaš pokrov podložen z metlo! ;)

Tiste rolete za predal v golfu pa tudi še nisem videl cele pri par let starem, še MTLju se vidi da se mu zatika na dokaj novem golfu. To polomiš en dva tri.

Glede zaslona, je infografika 7.5 vs 8 nekaj takega kot primerjat android namizje kitajskega budget phona z windows phone namizjem, čeprav sem pristaš open source rešitve moram rečt da je bil windows na telefonu grafično zelo dober in pregleden predvsem pa je dajal vtis enotnega sistema in ne 100 nametanih zadev brez smisla za estetiko. Ja, spada tisti zaslon in grafika v golf 7.5 skupaj z modro ambientalno osvetlitvijo čisto skupaj (komentiral javno ali je to lepo ali mogoče "malo" ćefursko pa ne bom).

Sicer pa če bodo ceno golfa 8 spustili na raven 15k EUR s tako opremo bo čisto ok če mu kaj manjka od predhodnika, se bomo to itak privadili tudi pri drugih znamkah (ne zato ker vw špara, ampak zato ker bo narod šparal).

BTW, sam vidim par karoserijskih elementov kjer se jasno vidi da je golf 8 "šparanje" (kar ni nič novega, recimo golf 6 je bil krizni golf in je tudi postavil lestvico nižje kot tehnično precej superiorna 5ka)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Meni je vozilo všečno. Malo manj cena. pred korono sem enga gledal v salonu 130 KM. 25K EUR. Malo je huda. Je pa preveč high tech za povprečnega kupca golfa v SLO.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic