VW Golf VIII

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.855
3.372
113
40
Lj
Al pa da moraš prtljažnik zapreti in odpreti na roko. Kak plebs moraš to bit. Ko greš na tenis ali golf moraš samo gumb prtisnt da se ti samo odpre.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Kakšen gumb, to je za plebse, sedaj samo brcneš pod avto in se odpre. :p

To je čista pikolovska, kdor resnično misli, da je ta hidravlika na havbi nujna potem je zdrav za psihitra. Da ti to nek slab priokus, ker je to predhodnik imel, daleč pa od deal breakerja.

A pri hiši imaš tudi keyless vhod? Pa da se ti vrata avtomatsko odpirajo in zapirajo na senzor? Kaj pa avtomatske luči pa rolete na senzor...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Mene osebno novi Golf vedno znova preseneti. Vsako leto jim pada kvaliteta (pa globalno tudi prodaja) ampak še vedno je avto zelo dobro prodajaln. Še vedno mora biti pri hiši Golf. Jaz osebno in v podjetju še z nobeno znamko nismo imeli toliko problemov (VAG-ovci bi lahko rekli smolo) in takega neprijaznega odnosa, kot s strani servisa (Bravničarjeva). Ampak so carji, vsako leto znajo privabiti ljudi.

Poglejte enega od zadnji Avto Magazinov. Če ne bi bilo novega Golfa in še kakšnega modela od VW bi bila revija prazna, ker ne bi bilo nič za napisat. 80% revije VW. Plačano? Ne bomo nikoli vedeli. Manjka pa v AM podatek o številu prodanih vozil Golf VII. Namenoma? Morda ne, je pa dejstvo, da jih vsako leto manj prodajo.

Prispevek od MLT-ja. Plastika škriplje pri avtu za 25k EUR. Ni premium avto. In zato naj bi bilo temu oproščeno? Jaz se spomnim, da je tako škripal edino TAS-ov Golf II. Ko sem imel Golf III, tega ni bilo.

Mene še najmanj moti tisti amortizer. Nekaj zadev papa res katastrofa. Da ne govorim o temu, da ima celo Highline (Golf VII) trdo plastiko na zadnjih vratih. Verjetno ima sedaj že togo premo zadaj, da se še slabše pelje za ceno manjših strokov. Ampak komu je to mar, saj je vendarle Golf, a ne? Kot tudi to, da je (ne vem za VIII, pri VII pa je bilo tako), da je slovenski uvoznik znižal servisne intervale na 15.000 kilometrov, da zadržiš jamstvo (ponavljam, jamstvo, ne garancijo) in nikome ništa. Seveda, saj je vendarle Golf! :bonk:
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Pač golf je golf. In še vedno bo golf. Pred časom so se novinarji na veliko vtikvali v konzolo pri kadjarju, da zadeva škripje. Je škripala, pa ne več. Na naših službenih sednicah prav tako škriplje, pa nikome ništa, ker je pač golf
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Naloudan 7 bo boljsi nakup od ene 8ke. Npr. Ateca ni imela amortizera za haubo. Pa daj nehaj no.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
o kakšni hidravliki je govora? o plinskem amortizerju?

el. zapiranje in odpiranje prtljažnega pokrova z nogo je nekaj najbolj uporabnega po leseni žlici.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.855
3.372
113
40
Lj
Kaj pa avtomatsko odpiranje ostalih vrat? Valda ne boš kot plebs jih sam prijel in odprl.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Saj pravim, avtomatski prtljažnik, nabašeš špecerijo v roke se vse avtomatsko super duper zapre in zaklene, potem pa prideš do prvih vrat pred blokom, kjer iščeš ključe po žepu in odklepaš in odpiraš vrata old-school, potem pa ponovi vajo še pri drugih vratih v stanovanje... Pomembno je samo, da ne izpadeš bedak z ročnim zapiranjem na golf igrišču. :p
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Saj pravim, avtomatski prtljažnik, nabašeš špecerijo v roke se vse avtomatsko super duper zapre in zaklene, potem pa prideš do prvih vrat pred blokom, kjer iščeš ključe po žepu in odklepaš in odpiraš vrata old-school, potem pa ponovi vajo še pri drugih vratih v stanovanje... Pomembno je samo, da ne izpadeš bedak z ročnim zapiranjem na golf igrišču. :p
zakaj bi v bloku živel če ni treba? :evil:
 
  • Haha
Reactions: B81

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
okrog bajte maš pa 5m visoke ciprese, da te sosedje ne vidijo, kako odklepaš na roke
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Koga odklepam na roke? , garaza se odpre (zazna wifi connect od telefona se odprejo vrata) zapeljem noter, se zapre in je to to. Sem v hiši, dam hlače dol in sem potem cel dan gol.

Recimo. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.569
113
Zeh. V bloku vsaj koga na parkingu ali hodniku srečaš in ga lahko v qrac pošlješ ko prideš domov cel nadrkan. Kaj pa ti? Babi ključe v glavo? Aja, nimaš jih.:confused:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: hermann in map

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Mene osebno novi Golf vedno znova preseneti. Vsako leto jim pada kvaliteta (pa globalno tudi prodaja) ampak še vedno je avto zelo dobro prodajaln. Še vedno mora biti pri hiši Golf. Jaz osebno in v podjetju še z nobeno znamko nismo imeli toliko problemov (VAG-ovci bi lahko rekli smolo) in takega neprijaznega odnosa, kot s strani servisa (Bravničarjeva). Ampak so carji, vsako leto znajo privabiti ljudi.

Ko si že ravno omenil Bravničarjevo... Imam podobne izkušnje. Drago, neprijazno, naduto... Še danes se primem za denarnico, ko se peljem mimo. Tudi če bi se mi avto pokvaril pred njihovimi vrati, bi ga dal odšlepat drugam. Nič kaj dosti bolje ni na Verovškovi (razen Audi-ja, tam je bolje). Je pa na srečo izven Ljubljane nekaj solidnih servisov, tako da se da najti kaj pametnega.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Poglejte enega od zadnji Avto Magazinov. Če ne bi bilo novega Golfa in še kakšnega modela od VW bi bila revija prazna, ker ne bi bilo nič za napisat. 80% revije VW. Plačano? Ne bomo nikoli vedeli. Manjka pa v AM podatek o številu prodanih vozil Golf VII. Namenoma? Morda ne, je pa dejstvo, da jih vsako leto manj prodajo.

Realno povedano je verjetno zmanjkalo gradiva, zdaj ko se ne da iti okoli na predstavitve, avti se ni so dali registrirati itd..., vseeno pa je znano, da je odnos med Porsche Slovenija in AM "dolg in ploden". :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Amortizer tudi mene ne moti. Me pa ostalo, cel avto deluje nekam "poceni". Saj so malenkosti, a praktično vsaka od njih me moti. Ko je recimo prišla Octavia 3, je bila ena od stvari, ki me je v kabini najbolj motila, ravno to, da nima "roletke" čez predalček na sredinski konzoli. In sedaj vidim, da ga "premium" golf tudi nima. Pa dobro, ajde, recimo da je to odločitev o dizajnu. Vsekakor to ni trd predal, ki razen varčevanja nima pozitivnih strani (enako ogledalo, trda plastika itd...).
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888