Voznik s kranjsko tablico uporabil smerokaz!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.978
5.400
113
Citat:
S prometno-informacijskega centra za nadzor voznikov s kranjsko tablico smo prejeli novico, ki je šokirala »prometno« sfero, saj je voznik z gorenjske pri menjavi voznega pasu uporabil smerokaz. Strokovnjak za behaviorizem šoferjev s področja gorenjske regije Evgen S. je bil nad dejanjem presenečen: »V svoji 27-letni karieri še nisem doživel kaj takega. Po navadi vozniki z Gorenjske počakajo, da se na drugem pasu približa vozilo in nato sunkovito zamenjajo vozni pas, Primož pa je manever izvedel po predpisih. Ne vemo kaj je povzročilo to dejanje, a sumimo, da niso čisto vsi njegovi predniki Gorenjci.« Primoža smo stežka prepričali, da spregovori nekaj besed za našo spletno stran, saj se kot pravi boji, da se ga bodo sovaščani odrekli, ali pa se ne bodo želeli voziti z njim. Vendar, pa jih s svojo izjavo pomirja: »Najprej bi se rad opravičil vsem iz svoje regije. V resnici sem si sposodil avto od punce in nisem vedel na kateri strani se prižigajo brisalci za dež. Ker je ravno začelo deževati sem želel počistiti dežne kaplje z vetrobranskega stekla in namesto brisalcev sem prižgal smerokaz, pri tem pa sem ravno menjal vozni pas,« da bi zvenel še bolj prepričljivo je še dodal, »prisežem, da nisem niti preveril vzvratnih ogledal, kaj šele mrtvega kota.« Primož ostaja za nekatere junak, za druge izdajalec. Ne glede na svojo izjavo bo še nekaj časa minilo, preden ga bodo sokrajani jemali kot resnega voznika. Morda pa bodo zaradi tega ostali šoferji v Ljubljani bolj sproščeni ob prehitevanju vozila s tablico »KR«. Vsekakor je njegovo dejanje vredno omembe. Kako vi vidite dogodek pa nam sporočite v komentarju spodaj.

Vir:
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Mogoče bodo še kdaj zamenjali bremzo za gas.

Npr. voznik spodnjega X3 ali X5 je zadnjič v Ljubljani mirno zapeljal čez rdečo prečno čez kolono pravilno vozečih.
2280938-IMG_20150809_234221(1024x766).jpg
 

Priponke

  • 2280938-IMG_20150809_234221(1024x766).jpg
    2280938-IMG_20150809_234221(1024x766).jpg
    552,8 KB · Ogledi: 119
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ko smo že pri tem (in tale dejansko prihaja iz ust policaja): Policisti so imeli dan odprtih vrat in nek obiskovalec vpraša: kaj pa se zgodi ko nekoga že tretjič ustavite zaradi nevarne vožnje? Nič, samo celjske tablice mu damo gor! :p
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Hehe, dobra.

Samo tale kranjčan je dejansko uletel med nas. Dva sva precej škripala, da se nismo zaleteli.
Dva pasova za levo, oni bik pa proti nam čez rdečo. Ne vidiš ga pa zaradi avtov pred sabo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
a si s celja ?

moja je tudi ful presenečena ko tla poljubljam vsakič ko se iz njenega avta vstanem.
evil.gif

zgleda da samo celjani nevete da se cela slovenija dela norca z vaše vožnje
grin1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
a si s celja ?

moja je tudi ful presenečena ko tla poljubljam vsakič ko se iz njenega avta vstanem.
evil.gif

zgleda da samo celjani nevete da se cela slovenija dela norca z vaše vožnje
grin1.gif
hysterical-1.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
a si s celja ?

moja je tudi ful presenečena ko tla poljubljam vsakič ko se iz njenega avta vstanem.
evil.gif

zgleda da samo celjani nevete da se cela slovenija dela norca z vaše vožnje
grin1.gif
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
a si s celja ?

moja je tudi ful presenečena ko tla poljubljam vsakič ko se iz njenega avta vstanem.
evil.gif

zgleda da samo celjani nevete da se cela slovenija dela norca z vaše vožnje
grin1.gif

To verjetno zato, ker smo ( večina CE populacije) študirali v Ljubljani in tam tudi..glej ga zlomka" naredili izpit za avto... Pa saj veš kako pravijo v prenesenem pomenu....Kakšen učitelj takšen učenec...Zato še enkrat pomisli kaj si napisal.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Ko smo že pri tem (in tale dejansko prihaja iz ust policaja): Policisti so imeli dan odprtih vrat in nek obiskovalec vpraša: kaj pa se zgodi ko nekoga že tretjič ustavite zaradi nevarne vožnje? Nič, samo celjske tablice mu damo gor! :p

Pri nas že leta kroži variacija, da če več kot 10x padeš na izpitni vožnji, dobiš avtomatsko CE tablice.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.467
2.313
113
Ja ampak tega iz začetka posta so pa dobil.
Tistega, ki je vozil po nasprotni strani AC skozi cestninsko postajo pa ne.
Pa imajo kamer, da posnamejo res vsakega, ki urinira ali pa se daje dol.
Tema obema želim vse najlepše.
Mislim tema zadnjima dvema, tema ki se dajeta dol.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
sam sem opazil, da daleč najslabše vozijo domžalski grbi.... s celjani pa nimam toliko izkušenj
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
sam sem opazil, da daleč najslabše vozijo domžalski grbi.... s celjani pa nimam toliko izkušenj
Kako leto nazaj je bila raziskava (žal je ne najdem) in Celjani so bili daleč najslabši vozniki.
Za nas se pa vidi, da imamo klobuke v avtu.
evil.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Kako leto nazaj je bila raziskava (žal je ne najdem) in Celjani so bili daleč najslabši vozniki.

No, kar potrudi se in jo poišči. Res me zanima, kako so se lotili te raziskave...
10.gif