Nesreče in vozniki motorjev

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
... Ko pa se začnete neposredno žalit (pavšalnih žalitev ne sankcioniram) ...pa jaz posežem vmes.

tule te pa še nisem videl, da bi odreagiral. V vsaki debati o motoristih je zelo hitro kaka neposredna žaljitev in to s strani avtomobilistov. Motoristi sploh nikogar direktno ne žalimo, če si morda opazil. Na nivoju se pogovarjamo o prometni varnosti. Avtomobilisti pa smetijo temo z zmerjanjem.
Pa me te zmerljivke sploh ne motijo, kar pisanje samo pove največ o pišočemu.
Tudi to odraz psihološkega stanja, ki se verjetno odraža tudi na cesti.

".. Nisem tako neumen, da ne bi videl, da gre za večinoma za zafrkancijo in ne žaljenje, vendar to ne spada sem."
Problem se rešuje pri izvoru, to pa so neslane provokacije s strani avtomobilistov na katere motoristi odgovarjamo brez uporabe zmerljivk. Če se pa ob tem zabavamo nam pa lahko zameri samo... superman


lp
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
zdaj mi pa ti povej, kateri od zgodnjih navedkov s strani motoristov je žalitev?
pa enako za avtomobiliste.
potem pa ustrezno ukrepaj. (sam ne stardeca banat
smile-1.gif
)

lp

p.s. pa vse tole moje izvajanje lahko zbrišeš potem.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
zdaj mi pa ti povej, kateri od zgodnjih navedkov s strani motoristov je žalitev?

Prosim reci mi, da se hecaš. Že večkrat sem v tem tej temi povedal, DA NE GRE ZA ŽALITVE, ampak pretiran off-topic. Ali je to tako težko razumet?
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
jaz ti pa govorim, da je off-topic zaradi direktnih in pavšalnih žalitev in, če želiš odstranit off-topic, boš moral najprej počistit žalitve.
a ti, če imaš doma poplavo, takoj skočiš po lavor in gobico in začneš pivnat vodo ali najprej ventil zapreš?

lp
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Ne mešaj zadev. Če bi voda imela razum, bi ji rekel "stop" in ne bi potreboval nobene gobice, kaj šele zapiranje ventila. Sedaj pa zaklepam brezplodno debato. Če se bo podoben off-topic nadaljeval v drugih temah, bom akterje ustrezno kaznoval.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.