Nesreče in vozniki motorjev

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ah tovariš....temu pa res ni tako....jaz sem videl merđota v akciji.....zajebana scena...., če mu pa res odtrga glavo, potem pa ne bi bil več žešči....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
a se spomiš lani, ko je malo za hec zaprašil v zrak sredi štacjona, kako sem se smejal....narod se je pa prec sklanjal.....
hysterical-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Nehi uni so res takoj paniko zagnali pa policijo klicat pa ne vem kaj
bonk.gif


A se ti spomniš ko je unmu ki je iz sinom taksist na štacijonu zobe zbil pa je še sinko začel neki težit da bo bando poklical pa ne vem kaj.. Kako se je to končalo na koncu? A so prišli banda al je bila prpa?
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik timecop pravi:
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
merdzo je žešæi tip......, jaz ga ne bi žalil....
wink-1.gif
Žešæi ste samo do prvega droga, ki vam odtrga glavo, potem pa robčki pa vse drugi krivi...
cry12bpy.gif

Pa tis i že slišal za tak primer? Da je enemu glavo utrgal pa še robčke je potreboval?
uf-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ni uspel bande poklicat....merđotu se je kar dobro odpeljalo....pubec je obležal, potem je prišla murija in so nekaj popisovali....jaz sem se raje umaknilll, ni dobro biti popisan.....
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Zlati, kaj se tebi še ni zgodilo, da je nekdo preprosto potegnil pred tebe, ko si bil 10 metrov do njega? To, o čemer ghibli piše?
Ma ne z motorjem, z dokaj visokim avtom (lada niva) sem bil, ko je direkt skočil pred mene, preprosto pripeljal se je iz avtoceste brez da bi počakal in pogledal levo-desno.

Ali pa se pelješ z motorjem kot zadnji v koloni za avti, na stranski cesti nekdo čaka, si prešteje aha še štirje avti in bo fraj, tisti trenutek ko je avte štel, te ni opazil, potem pa tako samo še gleda kdaj bodo njegovi štirje mimo, in potegne pred tebe.

Tist, ki pa še joka, da so ga izsilili, priletel je pa 100+ čez naselje...
bonk.gif
to je pa druga zgodba.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ta debata ne bo nikoli končana. Motoristi bodo vedno zatrjevali, da jih avtomobilisti izsiljujejo, avtomobilisti bodo vedno zatrjevali, da motoristi vozijo prehitro. Oboje je res in oboji imajo prav.
Če se peljem z motorjem in če me 500 avtomobilistov ne izsili, potem pa me izsili 501., je slaba tolažba, da me prvih 500 ni. In obratno. Ko se Stardec ali Timecop peljeta z avtom, in vidita divjaškega motorista, ne bo nič pomagalo, da sta prej videla normalno vozeče (čeprav Stardec takega motorista še ni videl).
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik timecop pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Da je enemu glavo utrgal pa še robčke je potreboval?
uf-1.gif
ne-ne-1.gif
, robčke vi nucate, ko ga objokujete, ker je nič kriv podelal...

Mi ne rabimo robčkov kot peečkice. Mi to kar z rokavom al pa bosanska maramica stajl.

Sam kaj naj bi podelal??? Ti mal zmedene pišeš!
 

zlati

Pripravnik
24. mar 2008
32
0
6
Citat:
Uporabnik gregor pravi:
Zlati, kaj se tebi še ni zgodilo, da je nekdo preprosto potegnil pred tebe, ko si bil 10 metrov do njega? To, o čemer ghibli piše?
Ma ne z motorjem, z dokaj visokim avtom (lada niva) sem bil, ko je direkt skočil pred mene, preprosto pripeljal se je iz avtoceste brez da bi počakal in pogledal levo-desno.

Ali pa se pelješ z motorjem kot zadnji v koloni za avti, na stranski cesti nekdo čaka, si prešteje aha še štirje avti in bo fraj, tisti trenutek ko je avte štel, te ni opazil, potem pa tako samo še gleda kdaj bodo njegovi štirje mimo, in potegne pred tebe.

Tist, ki pa še joka, da so ga izsilili, priletel je pa 100+ čez naselje...
bonk.gif
to je pa druga zgodba.

Maš prav, saj je tudi ta možnost, konec koncev, v avtu ali na motorju se nam lahko pripeti. Želim povedat, da pa vseeno lahko marsikaj preprečimo, ali pa tudi pospešimo, stopnja rizika je tudi odvisna od nas samih.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Seveda sam daj to enmu stardecu in timecopu pojasni! Ni šans
bonk.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
fanta, te zadeve prosim ne javno. Zadeva je še v postopku...

lp

Upam da ne zameriš. Ti si moj prjatu
cheer.gif
Baj d potka.. če rabiš priče se priporočam
 
Nazadnje urejeno:

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Citat:
Uporabnik zlati pravi:
Citat:
Uporabnik gregor pravi:
Zlati, kaj se tebi še ni zgodilo, da je nekdo preprosto potegnil pred tebe, ko si bil 10 metrov do njega? To, o čemer ghibli piše?
Ma ne z motorjem, z dokaj visokim avtom (lada niva) sem bil, ko je direkt skočil pred mene, preprosto pripeljal se je iz avtoceste brez da bi počakal in pogledal levo-desno.

Ali pa se pelješ z motorjem kot zadnji v koloni za avti, na stranski cesti nekdo čaka, si prešteje aha še štirje avti in bo fraj, tisti trenutek ko je avte štel, te ni opazil, potem pa tako samo še gleda kdaj bodo njegovi štirje mimo, in potegne pred tebe.

Tist, ki pa še joka, da so ga izsilili, priletel je pa 100+ čez naselje...
bonk.gif
to je pa druga zgodba.

Maš prav, saj je tudi ta možnost, konec koncev, v avtu ali na motorju se nam lahko pripeti. Želim povedat, da pa vseeno lahko marsikaj preprečimo, ali pa tudi pospešimo, stopnja rizika je tudi odvisna od nas samih.

Res je, največkrat lahko sami preprečimo traparije drugih voznikov, motoristov ali ostalih, sploh ni važno kdo, ker vsi delajo piz...arije. Vem da lahko zaupam samo sebi.
Je pa tudi res, da si ne želim srečati nekaj voznikov iz tega foruma, pa sploh ni važno s katerim vozilom, ker so preveč nestrpni do drugačnih, pa čeprav ti drugačni igrajo po pravilih. Zame so to najslabši vozniki, ki ne skušajo popraviti napako drugih.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Ta debata ne bo nikoli končana. Motoristi bodo vedno zatrjevali, da jih avtomobilisti izsiljujejo, avtomobilisti bodo vedno zatrjevali, da motoristi vozijo prehitro. Oboje je res in oboji imajo prav.
Če se peljem z motorjem in če me 500 avtomobilistov ne izsili, potem pa me izsili 501., je slaba tolažba, da me prvih 500 ni. In obratno. Ko se Stardec ali Timecop peljeta z avtom, in vidita divjaškega motorista, ne bo nič pomagalo, da sta prej videla normalno vozeče (čeprav Stardec takega motorista še ni videl).

Nisi me razumel. Dokler je on-topic, se lahko zaradi mene kulturno prepirate 5 let in ne bom imel pripomb. Ko pa se začnete neposredno žalit (pavšalnih žalitev ne sankcioniram) oziroma pišete bedarije (kot v tem primeru - "merdzo bo odtrgal glavo; a se spomniš zadnjič ... ; to prihaja predvsem z Elvirjeve strani) pa jaz posežem vmes.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
kje sem pa jaz omenil, da bo komu odtrgal glavo, samo napisal sem, da je žešæi....nič drugega, pa da rad malo zapraši v zrak. Res ne vem kje je kaka žalitev....
jezen.gif
odtrgano glavo je pa oni nesramnež omenjal, zakaj se pa tega vulgarneža ne opozori?
Sicer so pa avtomobilisti blazno objestni na cesti, zanimivo je, da motoristi ne izsiljuje, avtomobilisti pa že po defoltu...Mene je najbolj skrbelo obnašanje drugih tepcev na cesti, če bi se lahko sam vozil bi bilo super....tako je pa polno nekih zahojencev in bebcev in potem je jasno, da je situacija taka kot je, oz. se čudim, da ni še huje.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Sem pozabil napisati ksz...
redface-1.gif

Nisem mislil na tvoje posredovanje ampak sem podal svoje mnenje o sami temi.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Tudi ti me nisi razumel. Nikjer nisem napisal, da gre v tem primeru za žalitve, ampak za konkretne brezvezne off-topice, ki na javen del foruma ne spadajo. To se lahko pogovarjate na privatnem "moto-lovers" forumu. Še konkretni primeri:

Citat:
merdzo je žešæi tip......, jaz ga ne bi žalil....
Citat:
Merđo je zaj ebanc. Peezda ti taxsisti iz štacijona vsi pištole nosijo al pa batino.
Citat:
Žešæi ste samo do prvega droga, ki vam odtrga glavo, potem pa robčki pa vse drugi krivi...
Citat:
Ah tovariš....temu pa res ni tako....jaz sem videl merđota v akciji.....zajebana scena...., če mu pa res odtrga glavo, potem pa ne bi bil več žešči....
Citat:
a se spomiš lani, ko je malo za hec zaprašil v zrak sredi štacjona, kako sem se smejal....narod se je pa prec sklanjal.....
Citat:
Nehi uni so res takoj paniko zagnali pa policijo klicat pa ne vem kaj Ampak med taxiji je skoz na polpozišnu se mu ne upajo težiti
Citat:
A se ti spomniš ko je unmu ki je iz sinom taksist na štacijonu zobe zbil pa je še sinko začel neki težit da bo bando poklical pa ne vem kaj.. Kako se je to končalo na koncu? A so prišli banda al je bila prpa?
Citat:
Pa tis i že slišal za tak primer? Da je enemu glavo utrgal pa še robčke je potreboval?
Citat:
Ni uspel bande poklicat....merđotu se je kar dobro odpeljalo....pubec je obležal, potem je prišla murija in so nekaj popisovali....jaz sem se raje umaknilll, ni dobro biti popisan.....
Citat:
robčke vi nucate, ko ga objokujete, ker je nič kriv podelal..


Avtorji se lahko sami prepoznate. Nisem tako neumen, da ne bi videl, da gre za večinoma za zafrkancijo in ne žaljenje, vendar to ne spada sem. Zdi se mi, da se tukaj velikokrat spozabite, da ste na javnem delu foruma, zato bi vas prosil, da se to v prihodnje ne ponavlja.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.