Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Ponavadi nacionaliste rodi nasilje........
Kam lahko pridem na terapijo? :valjamse:

Nekaj lahkotnega branja:
  • Fazit: Kein Rechtfertigungsversuch
  • Hitler's True Believers - How Ordinary People Became Nazis
Če pa si kavč že nabavil pa štartaj na wikipediji: Many people gain a sense of positive self-esteem from their identity groups, which furthers a sense of community and belonging. :cool:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Kam lahko pridem na terapijo? :valjamse:

Nekaj lahkotnega branja:
  • Fazit: Kein Rechtfertigungsversuch
  • Hitler's True Believers - How Ordinary People Became Nazis
Če pa si kavč že nabavil pa štartaj na wikipediji: Many people gain a sense of positive self-esteem from their identity groups, which furthers a sense of community and belonging. :cool:
Na terapijo greš lahko kar v Bosanijo.....

Poglej stanje nacionalizma (na vseh straneh) pred vojno in potem ko so se garbal.....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
A tebe spet jebe spomin zlate ribice in bralno razumevanje? A sem že obsodil dejanje Rusije? Sem. Pobrskaj na začetek teme. A sem rekel, da Rusija nima kaj delati v Ukrajini? Sem. Pobrskaj po temi. NE mislim pa to 100x ponavljati, ker je potem to smetenje.
Ne vem a iz tebe govori Fajonka.....al si bl Cerar?

Mogoče si pa miss sveta? Rukn en šnops....ker kava te še ni prjela......definitivno sanjaš! Svetobolje pa take fore!
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: kroja_ in KrNeki99

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
No, da mi bo tam nek ekspert nekaj lapal, ne rabim nikamor. Imam že tukaj terapijo, džabe a bogami i besplatno.
Sicer si spet offtopic, kar ti kot moderatorju štejem v minus. :fredi: A Bosna je tvoja "bolna rana" al zkvaj?

Vzrok, da si fantje tetovirajo svastike in verjamejo, da je to zares TO, ni v tem, da jim je nekdo fotra fental 30 let nazaj ampak, da nimajo nobene perspektive (nima nasilje nobene veze). Nacistična ideologija pa je precej bolj nevarna od "krvne osvete". Tisti "naci", ki si je narisal svastiko zato, ker ga je črni Safet v osnovni šoli porinil v joške glavne kuharice Tončke, je pa res doživel nasilje...ja.

Današnji svastikarji so po večini navadni kriminalci, nevzgojeni, neizobraženi, iz problematičnih družin (alkohol, odsotnost fotra,...). Pa če imajo v žepu ruski, ukrajinski ali slovenski potni list.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_ in bizi

Vučić sklenil dogovor Putinom: Za Srbe bo plin desetkrat cenejši kot za Evropejce​

Srbi so lahko brez skrbi. Še vsaj tri zime jih bo grel ruski plin.

ja pa EU cekini ki ga bodo plačali.......ker s tistimi dohodki je lahk plin zastonj pas bodo še vedno na mrzlem in lačni

mimogrede če ti je to tko všeč, mislim poceni energenti, pot do beograda je odprta
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in sixpower

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.097
113
Že prav, da se z nukicami pošola nackote po celem svetu. Je pa problem v tem, da bo v zraku lebdelo ogromno koke.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Stopping Russia is the common mission of all civilised countries, Ukrainian presidential adviser Mykhaylo Podolyak has said.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.