Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Mi bi se morali trudit za prijateljske odnose z vsemi in gledati na blaginjo državljanov.

Ne pa da domobranec z vlakom v Kijev in twita ko bolan.

To ni naš konflikt, kot je en zgoraj rekel, 99% vas še ni slišalo za Donbas.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

kaj če bi ti pa gargy men nehala polagat stvari v usta?
počas bom mel dost tega

naslednjič bom prijavil moderatorju
pol bo pa spet jok in stok in čudenje, zakaj si v toplicah

Jaz ti sicer nič ne polagam v usta, ker so zapisi tvojega zmanjševanja pomena ali celo zanikanja nacizma/nacistov v UA in UA vojski raztreseni po celi temi in celo forumu. Verjamem pa, da ti je že malce nerodno, glede na to, da je odkritih "mladeničev, ki se iščejo in častilcev nordijskih božanstev" po predaji, pardon - posebni evakuaciji, Azovcev vse več in več in je že prav težko pogledati vstran. Me pa je malce neprijetno presenetilo tvoje otročje obnašanje o toženju moderatorju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Jaz ti sicer nič ne polagam v usta, ker so zapisi tvojega zmanjševanja pomena ali celo zanikanja nacizma/nacistov v UA in UA vojski raztreseni po celi temi in celo forumu. Verjamem pa, da ti je že malce nerodno, glede na to, da je odkritih "mladeničev, ki se iščejo in častilcev nordijskih božanstev" po predaji, pardon - posebni evakuaciji, Azovcev vse več in več in je že prav težko pogledati vstran. Me pa je malce neprijetno presenetilo tvoje otročje obnašanje o toženju moderatorju.
Ker si tako zelo informiran. Boš kaj napisal še o tistih zelenih možicih v uniformah brez oznak v Donbasu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik 474

Ker si tako zelo informiran. Boš kaj napisal še o tistih zelenih možicih v uniformah brez oznak v Donbasu?

Ne rabiš bit hudo informiran, da po vsem videnem še vedno zanikaš obstoj in razširjenost nacizma v UA in UA vojski. V bistvu sploh ne rabiš bit informiran, ena siva celica je dovolj...

Glede zelenih možicev v uniformah brez oznak v Donbasu pa ne vem na koga misliš. Moraš biti bolj specifičen...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Ne rabiš bit hudo informiran, da po vsem videnem še vedno zanikaš obstoj in razširjenost nacizma v UA in UA vojski. V bistvu sploh ne rabiš bit informiran, ena siva celica je dovolj...

Glede zelenih možicev v uniformah brez oznak v Donbasu pa ne vem na koga misliš. Moraš biti bolj specifičen...
Ponavadi nacionaliste rodi nasilje........najbrž so Ukrajinci tlačili Ukrajince pa so ratal nacionalisti?

Govorimo o tistih ruSSkih vojakih okol 2014 ki niso imeli uradnih oznak......a veš rusi v Ukrajini v 2014.....
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Ne rabiš bit hudo informiran, da po vsem videnem še vedno zanikaš obstoj in razširjenost nacizma v UA in UA vojski. V bistvu sploh ne rabiš bit informiran, ena siva celica je dovolj...

Glede zelenih možicev v uniformah brez oznak v Donbasu pa ne vem na koga misliš. Moraš biti bolj specifičen...
Wagnerja in druščine se pa kar dobro izogibaš v komentarjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol in Kamele0N

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Jaz ti sicer nič ne polagam v usta, ker so zapisi tvojega zmanjševanja pomena ali celo zanikanja nacizma/nacistov v UA in UA vojski raztreseni po celi temi in celo forumu. Verjamem pa, da ti je že malce nerodno, glede na to, da je odkritih "mladeničev, ki se iščejo in častilcev nordijskih božanstev" po predaji, pardon - posebni evakuaciji, Azovcev vse več in več in je že prav težko pogledati vstran. Me pa je malce neprijetno presenetilo tvoje otročje obnašanje o toženju moderatorju.

če ne delim tvoje nace paranoje, to še ne pomeni da kakorkoli zagovarjam ali pa zmanjšujem pomen nacizma... razumeš?
drugič: mladeniče, ki se še iščejo, si izumil ti, jest o tem nisem pisal, ravno tako ne o častilcih nordijskih božanstev

sicer smo pa imeli en tak hec ravnokar pri nas, ko so se pojavile slike kandidatke SD z stegnjeno desnico
pa ker je šlo za:

1. SD
2. hčerko znanega odvetnika
3. vnukinjo še bolj znanega dedka

se iz vsega skupaj ni glih delalo cirkusa

naceti so, naceti niso... kako je v ukrajini ne vem, ti pa tud ne

ampak pač ugibam, da je podobno kot kle... čist možno, da ma kdo hakenkrojc tetoviran na riti, da je pa ta isti prebral mein kampf pa močno dvomim
 
  • Haha
Reactions: jonny77
I

Izbrisan uporabnik 474

Wagnerja in druščine se pa kar dobro izogibaš v komentarjih.

Ne vem kaj naj še komentiram, česar že na začetku nebi. Wagner je poden podna in ja, leglo nacistov. In obsojanja vredno, da jih je Rusija "najela." Tako, da se ne izogibam, samo ponavljat se mi ne da nečesa, kar je bilo že razjasnjeno/komentirano. Tako se mi tudi ne da vedno znova in znova poudarjat, da nisem na strani Rusije, da obsojam ruski napad itd. Hkrati pa tudi nisem na strani Ukrajine in prav tako obsojam njihova dejanja. Sem na strani UA beguncev, za katere sem pa že kar nekaj naredil... Ampak zakaj to ponavljati?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Lahko ponavljaš karkoli hočeš.......ampak enotna Ukrajina kot je bila pred 2014 ti pa ne gre iz jezika!
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ponavadi nacionaliste rodi nasilje........najbrž so Ukrajinci tlačili Ukrajince pa so ratal nacionalisti?

Govorimo o tistih ruSSkih vojakih okol 2014 ki niso imeli uradnih oznak......a veš rusi v Ukrajini v 2014.....

Ja, vsi drugi so krivi, da so v U nacisti... :bonk:

Glede "zelenih možicov" nisem bil ravno siguren, ker ti omenjaš neoznačene ruske vojake, drugi govorijo o Wganerjih... Tak da raje vprašam, kot pa da se zaženem kot bik v rdečo zastavo. So pa oboji prisotni - Wganerji trenutno, neoznačeni ruski vojaki pa že prej. Oboji nimajo kaj iskati v UA. Kot tudi ne undercover CIA agenti v Euromaidanu, če že skušamo pokazati celotno sliko.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.