Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Ne vem, zakaj se zahod enači z ZDA?
A se ti zdi, da recimo pri nas živimo enako kot tam?

Sicer pa meni so prav fajn skandinavske države. NZ tudi. Pa tudi južna azija je fajn, če imaš ustrezne kompetence.

sej ga ne enači. Ima pa zda močan vpliv nanjga, se ti ne zdi? Ne živimo enako, živimo boljše, ker imamo še malo sociale.

Skandinavske države - ali so bolj zahodno ali vzhodno usmerjene?

Pravzaprav bi pričakoval, da boš navrgel kakšno bolj provzhodno državo, ker ti je njihov režim očitno všeč.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
1710845901541.png
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Znova potrjuješ, da je svet zate samo črno-bel.

Jaz sem v bistvu še velikodušen in to zelo. Poglej npr ruse. Prejšnji teden so imeli volitve. Imeli so na izbiro voliti Putina, putina, putina in putina. Očitno 4 odtenki črne barve, po tvojem je to nerealen primer in izkrivljanje resnice. Življenje res ni enostavno, imaš prav. Lahko seveda tudi ne grejo volit, ampak to je samo voda na mlin najmočnejšemu kandidatu (matematično gledano). Lahko pa seveda vidiš mavrico tudi v 4ih odtenkih črne. Vprašanje samo, ali bi si takšen rus upal iti kolesarit pred kremelj.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Jaz sem v bistvu še velikodušen in to zelo. Poglej npr ruse. Prejšnji teden so imeli volitve. Imeli so na izbiro voliti Putina, putina, putina in putina. Očitno 4 odtenki črne barve, po tvojem je to nerealen primer in izkrivljanje resnice. Življenje res ni enostavno, imaš prav. Lahko seveda tudi ne grejo volit, ampak to je samo voda na mlin najmočnejšemu kandidatu (matematično gledano). Lahko pa seveda vidiš mavrico tudi v 4ih odtenkih črne. Vprašanje samo, ali bi si takšen rus upal iti kolesarit pred kremelj.

ni res! bili so še 4 drugi kandidati. :valjamse::valjamse::valjamse: Putko je zmagal pošteno. Pač dobro fura državo, uspešno brani Mamo rusijo pred zahodom, ki jih hoče uničit, s tem da pošilja vojsko v sosednjo državo in se tam bije bitka.
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
253
61
28
Kingston town
Ne vem, zakaj se zahod enači z ZDA?
A se ti zdi, da recimo pri nas živimo enako kot tam?

Sicer pa meni so prav fajn skandinavske države. NZ tudi. Pa tudi južna azija je fajn, če imaš ustrezne kompetence.
A ti ves da se v teh skandinavskih drzavah se bolj obcuti vpliv amerike kot pa v sloveniji (iz prve roke, sem zivel gor 4 leta). Pol pa se NZ zarven prlepis. Tocno se vidi da pojma nimas kaj govoris.
Realnost je drugacna in tvoje dojemanje nima veze z realnostjo. Tako kot mas popaceno predstavo o skandinaviji in NZ mas tudo o RUS-UKR vojni.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Audio in jest5