Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.618
253
113
ok, ohranjaš neko nevtralno držo. Se opravičujem za napačne obsodbe.

sedaj pa, prosim, če lahko ti meni odgovoriš...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.845
2.097
113
Zahod se gladko poserje v vsako državo, ki ji ne diši oz. ne dela po njihovem diktatu.

Potegni glavo iz peska.
Čeprav se s tem strinjam, je treba povedati, da to isto počne tudi Rusija. Še večkrat. Seznam držav s katerimi je bila Rusija v vojni in jih je napadla, je daljši od seznama držav ki so bile napadene s strani zahodnega sveta.

To da potegnemo glavo iz peska ne bo dovolj, nekateri imajo potem še vedno pesek v očeh in ušesih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Jaz sem v bistvu še velikodušen in to zelo. Poglej npr ruse. Prejšnji teden so imeli volitve. Imeli so na izbiro voliti Putina, putina, putina in putina.
Torej je Navalni pozival, naj ljudje volijo putina. A prav razumem?
V zraku ostaja neznanka, kako bo na volitve vplivala smrt ruskega oporečnika Alekseja Navalnega. Pred smrtjo je Putinove nasprotnike namreč pozval, naj opoldne skupaj odidejo na volišča in oddajo svoj glas za katerega od ostalih kandidatov.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
Sej zato pa je dobil samo 90% in ne 107% kot pred leti, ker je pač veliko ljudi glasovalo proti Putinu.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.753
2.357
113
Pomurje
Čeprav se s tem strinjam, je treba povedati, da to isto počne tudi Rusija. Še večkrat. Seznam držav s katerimi je bila Rusija v vojni in jih je napadla, je daljši od seznama držav ki so bile napadene s strani zahodnega sveta.

To da potegnemo glavo iz peska ne bo dovolj, nekateri imajo potem še vedno pesek v očeh in ušesih.
Naštej te države, kjer je rusija izvažala svojo demokracijo.
Čečenija in Afganistan? Ene musliče so malo k pameti spravli, druge jim ni ratalo.
Tu ste pomojem vsi ploskali rusum, saj so musliče pospravljali, sovpada z današnjo agendo zahoda.

Še kaj drugega?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.753
2.357
113
Pomurje
poserje se ja. mej pa ne spreminja. Prav tako jih ne okupira in proglasi za svoje ozemlje.

Ja jebat ga. V siriji, Iraku in še kje, ni avtohtonih američanov, drugače bi bilo še več zvezdic na zastavi.
So pa baze plačancev, ki štitijo svoj ekonomski interes na tuji zemlji in kradejo pri belem dnevu, kar ni njihovo.
Rusi in kitajci delajo isto, samo njih obsojamo, ker nas skrbi v kakšnih razmerah živi njihov folk v njihovi državi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.618
253
113
Ja jebat ga. V siriji, Iraku in še kje, ni avtohtonih američanov, drugače bi bilo še več zvezdic na zastavi.
So pa baze plačancev, ki štitijo svoj ekonomski interes na tuji zemlji in kradejo pri belem dnevu, kar ni njihovo.
Rusi in kitajci delajo isto, samo njih obsojamo, ker nas skrbi v kakšnih razmerah živi njihov folk v njihovi državi.

jah, pol pa "jebat ga". :zavijazocmi:

Pač, jebat ga, rus je agresor v UA, dejmo si priznat.

Jest jih nič ne obsojam, ker bi me skrbelo, kako živijo njihovi državljani. Prav briga me, kako živijo. Jest jih obsojam le zato, ker delajo vojne.