Vojna v Ukrajini 2

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Rusof je 8 mio v Ukrajini, želeli so odcepitev...

In začel se je konflikt, mati Rusija pa je napadla tudi dele Ukrajine, kjer ni šlo za odcepitev.

Ukrosi pa so tolkli po Donbasu.

Ni torej enosmerna zadeva, je pa obsodit napad na Kijev, vendar tam so glavni podpihovalci.

Jaz bi Ukrajino razdlelil.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.217
1.830
113
Saj smo vsi proti vsaki vojni. Nekateri samo upamo, da si rusi zobe polomijo, da bo nekaj časa mir. Pa tudi če samo 100 let.
Do sedaj so rusi vedno visoko letali, ampak od 24.2.22 pa imajo take izgube, o katerih niti v največji nočni mori niso sanjali.
Mi je pa zal nedolžnih rusov, ker jih je Putin pahnil še za naslednjih 100 let v bedo. Še pred kovidom ni imel visoke podpore, sedaj pa zmaga z 88%. Komedija.

Sem danes govoril s kolegi/poslovnimi partnerji iz Rusije in ljudem sploh niso pustili glasovati. Očitno je bil putin zadovoljen s procenti. Sedaj lahko nadaljuje svoj shitshow
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.847
4.355
113
Rusof je 8 mio v Ukrajini, želeli so odcepitev...

In začel se je konflikt, mati Rusija pa je napadla tudi dele Ukrajine, kjer ni šlo za odcepitev.

Ukrosi pa so tolkli po Donbasu.

Ni torej enosmerna zadeva, je pa obsodit napad na Kijev, vendar tam so glavni podpihovalci.

Jaz bi Ukrajino razdlelil.
Malo se pozanimaj kako se je pričelo vse skupaj...

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.570
2.058
113
Rusof je 8 mio v Ukrajini, želeli so odcepitev...

In začel se je konflikt, mati Rusija pa je napadla tudi dele Ukrajine, kjer ni šlo za odcepitev.

Ukrosi pa so tolkli po Donbasu.

Ni torej enosmerna zadeva, je pa obsodit napad na Kijev, vendar tam so glavni podpihovalci.

Jaz bi Ukrajino razdlelil.


Začni brati izjave od Prigozhin, Girkin, Salikov, Gubarev, Skripnik, Khodakovski. To so ljude, ki so bili glavni na RU strani glede UA sranja. Nekateri so čudežno umrli, drugi leteli v gulag...

Naštete osebe po povozile 8 letno RU propagando glede UA. Si sposoben prebrati njihove izjave?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Začni brati izjave od Prigozhin, Girkin, Salikov, Gubarev, Skripnik, Khodakovski. To so ljude, ki so bili glavni na RU strani glede UA sranja. Nekateri so čudežno umrli, drugi leteli v gulag...

Naštete osebe po povozile 8 letno RU propagando glede UA. Si sposoben prebrati njihove izjave?
kaj ima vse to s Slovenijo, boli nas k... če se koljejo tam

Mi tega ne moremo ustavit, sploh pa ne s sponzoriranjem ene strani
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.570
2.058
113
kaj ima vse to s Slovenijo, boli nas k... če se koljejo tam

Mi tega ne moremo ustavit, sploh pa ne s sponzoriranjem ene strani

Kaj boš naredil? Še jokal po forumu ali šel protestirati na ulice za spremembo? Naredi peticijo za iztop NATA, proti pomoči UA...itd. Bo šlo? Ali boš tako kot lokalni pijančki v gostilni, ko so zdravniki,politiki,obvetniki,sodniki,....ko pa treba kaj naredit, pa zgasnejo v luknjo kot podgane. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Kaj je narobe z zahodnim sistemom, oz v čem naj bi bil vzhodni sistem boljši? Očitno si totalno nezadovoljen s svojim življenjem oz življenjskim statusom in za to kriviš zahodni sistem (pa najbrž si tudi mnenja, kolk je blo boljš v jugi in kaka meka bi bla, če bi juga še vedno obstajala).
Ne gre za primerjavo z vzhodnim...

Če nekdo komentira zahodni sistem, je kar komunajzar?
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Kaj boš naredil? Še jokal po forumu ali šel protestirati na ulice za spremembo? Naredi peticijo za iztop NATA, proti pomoči UA...itd. Bo šlo? Ali boš tako kot lokalni pijančki v gostilni, ko so zdravniki,politiki,obvetniki,sodniki,....ko pa treba kaj naredit, pa zgijeno v luknjo kot podgane. ;)
Kaj ti počenjaš? ko bo tu poknilo, bo bežanija

Ja, po forumu bom dalje pisal, zakaj pa ne, saj tudi ti pišeš... jao kaki folk je tu gor