Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
4.844
2.097
113
Jebat ga, jaz imam veliko boljših izbir.

Lej, lahko še tako špilaš mentalno gimnastiko, meni je za obe ponujeni državi vseeno, boli me, ne želim živeti tam,...
Pa ne mi o lesenosti in togosti, saj si ti tisti, ki vidi samo 2 opciji :valjamse:

Vrži kovanec in povej koliko opcij imaš na izbiro :)

Takšne nerealne kot npr, da bo pristal na robu ali pa celo bo obstal v zraku in ne padel na tla dejmo zanemarit.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.844
2.097
113
Oba vljudno odslovimo, ker Slovenije je premium okolje za življenje.

Izbiram pa lahko, s kom bom sodeloval, da mi ne bo škodil oziroma od koga bom imel večje koristi. Kapitalizem.

Biden ne ve, kje je Slovenija.

Torej življenje sedaj je premium, pred vojno z ukrajino je pa bilo superpremium? Kako se pa primerja življenje v Sloveniji pred vojno z ukrajino in življenjem v jugoslaviji? Ali je življenje v jugoslaviji bilo ultrasuperpremium?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.844
2.097
113
Ti kar meči kovanec, če ti je svet črno-bel in imaš samo 2 izbiri :zmaga:

Ne ni, kdo pravi da je svet črno bel? Še napisal sem, da ima kup sivine vmes, ampak ti seveda tega nisi videl in mentalno zagminastičiral si samo ti sam, ker na eno enostavno, sicer res provokativno vprašanje, nočeš dati odgovora, za katerega že vsi vemo kakšno bi bilo, tudi ti. Ampak ti ego iz principa ne dovoli, da bi ga tudi povedal. Kakorkoli, tudi z molkom si več kot dovolj dobro odgovoril na vprašanje, zato hvala. :D Samo potrjuje večne domneve in odraža dejansko stanje v svetovnem merilu.
 
  • Haha
Reactions: jest5

dask

Fizikalc
21. sep 2023
207
212
43
Ne vem no, eni tukaj pišete, kot da je država denar za pomoč Ukrajini z lufta ustvarila? Saj vemo, odkod prihodek državi in kdo ga plačuje? Ja, z mojega in vaših računov gre, kakorkol obrneš. Ne pravim, da se ne strinjam s pomočjo (čeprav se ne 100%), ampak plačujemo to mi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: roly in mirsi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.618
252
113
Oba vljudno odslovimo, ker Slovenije je premium okolje za življenje.

Izbiram pa lahko, s kom bom sodeloval, da mi ne bo škodil oziroma od koga bom imel večje koristi. Kapitalizem.

Biden ne ve, kje je Slovenija.

Ja, slovenija je res premium okolje. Ampak, kam pa spada Slovenija in kdo nam omogoča to premium okolje? Evropska unija, ki je prozahodno usmerjena. Pod čigavim okriljem/vplivom je Evropska unija? Pod ameriškim. Torej - to premium okolje ti omogoča Slovenija - Evropska unija in posredno tudi ZDA. Torej - bodi hvaležen, da lahko živiš v tem premium okolju.

Kakšno okolje je pa po tvojem mnenju v Rusiji, Kitajski, Iranu, ki so najbolj glasne nasprotnice "zahodnega premium življenja"? Ali v teh državah ni premium okolja?


Jebat ga, jaz imam veliko boljših izbir.

Lej, lahko še tako špilaš mentalno gimnastiko, meni je za obe ponujeni državi vseeno, boli me, ne želim živeti tam,...
Pa ne mi o lesenosti in togosti, saj si ti tisti, ki vidi samo 2 opciji :valjamse:

pa dej naštej te boljše izbire. V vsakem primeru boš pristal v državi, kjer bo ali prozahodno usmerjena ali pa provzhodno. Države, kjer ni vpliva zahoda ali vzhoda, pa da imajo "premium" okolje jest ne poznam, tko da bom vesel kakšnega nasveta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jest5

Guru
18. avg 2007
25.308
-8.453
113
pa dej naštej te boljše izbire. V vsakem primeru boš pristal v državi, kjer bo ali prozahodno usmerjena ali pa provzhodno. Države, kjer ni vpliva zahoda ali vzhoda, pa da imajo "premium" okolje jest ne poznam, tko da bom vesel kakšnega nasveta
Ne vem, zakaj se zahod enači z ZDA?
A se ti zdi, da recimo pri nas živimo enako kot tam?

Sicer pa meni so prav fajn skandinavske države. NZ tudi. Pa tudi južna azija je fajn, če imaš ustrezne kompetence.