Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
4.882
2.111
113
Bi prej tebe označil kot nadlegatorja, kar si takšna vprašanja in komentraji v smislu "ljubitelji Ukrajine" ipd tudi zaslužijo značko ruskega nadlegatorja :D Ampak, ker kot praviš, to ni gestapo zapor, ni nobenega razloga, da bi ti kdorkoli kaj odgovoril, če niti sam nočeš. Pač debata brezveze.

Si si pa že sam prislužil oznako putin lover ali putinova ovca, ali putinov sinček? Kaj ti je tako všeč na njem? Botoks? Putin zgoraj brez na konju ko lovi medvede lastnoročno? :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Bi prej tebe označil kot nadlegatorja, kar si takšna vprašanja in komentraji v smislu "ljubitelji Ukrajine" ipd tudi zaslužijo značko ruskega nadlegatorja :D Ampak, ker kot praviš, to ni gestapo zapor, ni nobenega razloga, da bi ti kdorkoli kaj odgovoril, če niti sam nočeš. Pač debata brezveze.

Si si pa že sam prislužil oznako putin lover ali putinova ovca, ali putinov sinček? Kaj ti je tako všeč na njem? Botoks? Putin zgoraj brez na konju ko lovi medvede lastnoročno? :D
Nisem ljubitelj ne Rusije, ne Ukrajine, še manj pa višjih položnic.

Zato me zanima folk, kaj je takega na Ukrajini, da z veseljem preplačujejo in se pustijo nategovat.

Neke razumne razlage ni, torej ovce, ki poblejajo, kakor pastir reče (Bruselj, Ivan, Golob...) + strah iz preteklosti pred rdečo zvezdo, domobransko poveličevanje, v glavnem kar zaplezana zadeva. Nobena od ovc pa vojske in puške še od blizu ni videla, sami najjaći kavčarji.


zanimivo, pri vseh teh sankcijah, se pa žito še uvažalo?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.882
2.111
113
Nisem ljubitelj ne Rusije, ne Ukrajine, še manj pa višjih položnic.

Zato me zanima folk, kaj je takega na Ukrajini, da z veseljem preplačujejo in se pustijo nategovat.

Neke razumne razlage ni, torej ovce, ki poblejajo, kakor pastir reče (Bruselj, Ivan, Golob...) + strah iz preteklosti pred rdečo zvezdo, domobransko poveličevanje, v glavnem kar zaplezana zadeva. Nobena od ovc pa vojske in puške še od blizu ni videla, sami najjaći kavčarji.


zanimivo, pri vseh teh sankcijah, se pa žito še uvažalo?

Ampak še vedno ne vemo ali si bil v rusiji in/ali ukrajini. Niti ne vemo, ali si imel kdaj opravka s kakšnim rusom in/ali ukrajincem. Ker zdaj pač izgleda, da si proti, samo zato, da si pač proti, ker ti je ql, da si proti, pa niti ne veš točno zakaj. Ta vojna z našimi položnicami nima dosti veze, ker potem bi moral biti tudi proti golobu in janši in še pred njima proti turku in pahorju, pa še kučanu.

Za nižje položnice poskrbiš lahko sam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Ampak še vedno ne vemo ali si bil v rusiji in/ali ukrajini. Niti ne vemo, ali si imel kdaj opravka s kakšnim rusom in/ali ukrajincem. Ker zdaj pač izgleda, da si proti, samo zato, da si pač proti, ker ti je ql, da si proti, pa niti ne veš točno zakaj. Ta vojna z našimi položnicami nima dosti veze, ker potem bi moral biti tudi proti golobu in janši in še pred njima proti turku in pahorju, pa še kučanu.

Za nižje položnice poskrbiš lahko sam.
Saj ne rabiš vsega vedet pa niti ti ne bom povedal, le zakaj, razen če bogato plačaš, tako je v kapitalizmu.

Položnic sam ne moreš znižat, lahko le zvišaš prihodke, a položnica bo enaka, tudi v trgovini bo enaka cena itd.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.882
2.111
113
Ja prav, če ti ne boš povedal, potem zakaj bi ti drugi? Se pravi si samo jaMbrač, proti vsemu si, še proti samemu sebi :)

RTV prispevka ne moreš znižat, ker je fiksen in recimo da obvezen, ostale pa lahko znižaš. Elektrike porabiš manj npr, vode porabiš manj npr, lahko kupiš smao 10dkg pršuta namesto 20dkg ipd :D Lahko namesto z avtom greš s kolesom ali pa peš, možnosti nešteto. Lahko pa tudi kot praviš sam, povišaš prihodke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Ja prav, če ti ne boš povedal, potem zakaj bi ti drugi? Se pravi si samo jaMbrač, proti vsemu si, še proti samemu sebi :)

RTV prispevka ne moreš znižat, ker je fiksen in recimo da obvezen, ostale pa lahko znižaš. Elektrike porabiš manj npr, vode porabiš manj npr, lahko kupiš smao 10dkg pršuta namesto 20dkg ipd :D Lahko namesto z avtom greš s kolesom ali pa peš, možnosti nešteto. Lahko pa tudi kot praviš sam, povišaš prihodke.
Še najboljše pa ... pot pod noge in Rusija. Med in mleko.
Edit: V skrajni sili tudi Srbija ali Bosna (kraljevina).
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

damirj

Guru
9. maj 2012
4.882
2.111
113
Lej, dokler nihče od zagrizenih "internetnih borcev" ne gre v Ukrajino, so takale pošiljanja "nasprotnikov" v Rusijo popolnoma brez veze.
Ni enako. Ti te internetne borce za ukrajino pošiljaš v boj, medtem kot rusofile pošiljajo v boljše življenje. Vsaj rusofili tako trdijo, da je v rusiji življenje boljše. Zdaj pa jaz ne razumem, zakaj ne gre nekdo živet tja, kjer je življenje boljše?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.455
113
Jaz nisem zasledil, da bi šnavcer trdil kaj o boljšem življenju tam.
A mi to prosim pokažeš?

P.S. Prav tako jih veselo pošiljate na fronto, ne samo živeti tja
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.455
113
No sej, pa pokaži na druge, ki to trdijo.

Vsaj po mojem videnju nestrinjanje z določeno politiko zahoda, ali nata, ne pomeni, da ti je v Rusiji bolje.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.458
2.314
113
1710835402228.png


1710835423782.png
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.882
2.111
113
No sej, pa pokaži na druge, ki to trdijo.

Vsaj po mojem videnju nestrinjanje z določeno politiko zahoda, ali nata, ne pomeni, da ti je v Rusiji bolje.

Simpatije so obojestranske, tudi ljubitelji rusije pošiljajo v boj z ukrajinci evropejce, ki niti niso vojaki. Kar je v osnovi slabše, kot pošiljati nekoga v boljšo državo, kjer je življenje boljše. Ne bom kazal na nobenega, ker se mi po pravici ne da niti iskat, ampak ne dvomim, da lahko sam poiščeš, bolj na začetku (prva tretjina po spominu) te teme je bilo precej užiganja v zvezi s kakovostjo življenja v rusiji.

Nestrinjanje s politiko zahoda ni nič narobe, če bi bilo samo to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N