Vici, takšni in drugačni (3)

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Se pelje z avtobusom ciganka mimo svojega domačega naselja (Pušča) in vsa ponosna želi sopotnikom povedati, da je ona iz tega naselja pa pravi: "jeee moja mala Pušča" pa pravi sprevodnik gospa še samo malo pa prispemo na postajo.... :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Naš pseto. Eto.
Lili 31.08.2019.jpg
Lili 31.08.2019.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sočna izjava trboveljčanke na vrhu Triglava :

"LEJ GA MAT KURBA, S'M SE JEBALA PET UR U TA ZAFUKAN HRIB, DE ZDEJ LOHKA VID'M U TRI PIČKE MATRNE!!!"
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Dva prijatelja, zobozdravnik in ginekolog, se dogovorita, da bosta za en dan zamenjala ordinacije.
Tako pride zobozdravnik v ginekološko ordinacijo. Vstopi prva pacientka, leže na stol in se namesti za pregled.
Zobozdravnik sede na stol med njene noge, gleda, pa ne ve, kaj naj zdaj naredi.
Gleda, gleda, potem pa pravi: "Recite A!"
Ženska dvigne glavo in presenečeno pogleda.
Zobozdravnik ponovno: "No, kaj čakate, recite AAAA!"
Ženska hitro vstane, se obleče, gre ven in v čakalnici pravi:
"Punce, bežimo, tale jo uči govoriti. In če jo nauči, potem smo najebale!"
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Po nesreči policaj vpraša blondinko:
- Kdo vam je dal volan?
- Ne znam. Ko sem dobila avto, je bil zraven.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
On: “Se boš poročila z menoj?”
Ona: “Imaš stanovanje?”
On: “Ne.”
Ona: “Imaš BMW-ja?”
On: “Ne!”
Ona: “Dobiš plačo?”
On: “Ne … A imam te tako rad …”
Ona: “Ne želim se poročiti s teboj, ker nimaš nič.”
On razmišlja sam pri sebi, ko ostane sam: “Imam hišo, ferraria, dva
Porscheja, zakaj bi kupoval še BMW-ja? Plače ne dobivam, saj sem lastnik
podjetja. Ženske so postale res čudaške in pohlepne.”......
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Janezek je odprl vrata in spustil tipa v hišo : "Poslušaj, nekam veliko prihajaš k moji sestri. Kaj nimaš nobene svoje?"
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ok, pa dejmo bolj direktnega :

Kar se seksa tiče, je pri poročenih parih najbolj popularen "doggy stile". Mož cvili na tleh in moleduje za seks, žena pa leži na postelji in se dela mrtvo hladno :norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moški pride v kupleraj in pravi: "Rad bi imel tako z velikimi joški in ozko špranjico".
"Malce počakajte, prosim", pravi madamme in odide nekam gor po stopnicah ...
- pride nazaj in reče naglas : "Kje je zdaj tisti gospod z velikimi rokami in majhnim tičem?"
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Lev je ustanovil firmo in zaposlil osle, da so delali. Na začetku je vse potekalo odlično.
Lev je vodil firmo, osli so delali, firma se je razvijala.
Čez nekaj časa Lev spozna, da ima veliko denarja, a nima prostega časa, zato se odloči, da zaposli managerja. Tako Lev zaposli Medveda, da mu vodi firmo.
Kot profesionalni manager, je Medved zahteval različna poročila, da bi lahko čim bolje vodil firmo in o tem poročal Levu.
In tako je Lev užival, Medved vodil firmo, a osli so delali in zraven še pisali poročila za Medveda.
Po določenem času je Medved spoznal, da porabi preveč časa za analizo teh poročil, zato je zaposlil tri Volkove kot poslovodje. Njihovo delo je bilo, da od vseh poročil naredijo zaključno poročilo za Medveda.
Da bi Volki dokazali Medvedu kako strokovni in dobri so, so oslom uvedli nova poročila.
Sedaj so osli poleg rednega dela in starih poročil dobili še pisanje novih poročil.
To jih ni osrečevalo, zato so začeli godrnjati, ker so morali ostajati dlje v službi, da bi dokončali vsa ta poročila za Volke.
Medved je spregledal, da morala v firmi pada, zato je zaposlil Lisico, da jo dvigne.
Lisica je izvedla ankete, organizirala različne tečaje, dogodke in srečanja z namenom, da dvigne moralo v firmi in to seveda izven delovnega časa in med vikendi.
Osli so sadaj že odprto kazali nezadovoljstvo, ker so imeli vse več in več dela in vse manj in manj prostega časa.
Istočasno je Lev spoznal, da dobiček drastično pada, zato skliče Medveda, Volkove in Lisico na sestanek, da se odločijo kako in kaj naprej.
Na sestanku je bilo odločeno:
- Odpustiti polovico oslov, da se zmanjšajo stroški poslovanja, ostalim oslom pa zmanjšati plačo za 20%

VSAKA PODOBNOST Z AKTUALNIM DOGAJANJEM V DRŽAVI JE POVSEM SLUČAJNA, ZATO SE TA BASEN ODREKA BILO KAKŠNI ODGOVORNOSTI!