Vici, takšni in drugačni (3)

I

Izbrisan uporabnik #9334

To je resnična zgodba, povedal jo je en starejši stric iz naše vasi ...

Je vstopil v kupe na vlaku za Ljubljano, kupe je bil poln in samo zanj je bil še plac. Pa ga je natisnilo in je glasno izpustil golobčka ... :p , vsi začnejo nekaj nosove vihat in zdihovat itd ... - pa pravi stric : "Poglejte, kako lepo ko nas je toliko v kupeju. Ga bomo mimogrede ponucali :p ".
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dva prijatelja sedita v kupeju na vlaku, ko vstopi blond lepotička, se vsede na sedež in prekriža tačke preko kolena ... Ona dva buljita v njo, potem pa eden zine
- "Gospodična, ali bi seksali z menoj?"
- "Kaj !!! Kaka predrznost !" in mu primaže krepko preko buče ter se gre kujat na hodnik.

- "Uuuu ... " pravi prijatelj, "ti si pa direkten! :D Jih moraš pa kar velikokrat takole fasat, kaj?" :valjamse:
- "No ja ... res jih večkrat fašem, ampak seksam pa tudi kdaj pa kdaj ." :p
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Dva mavrična ljubljančana se sprehajata po šmarni gori,ko enega prtisne srat,gre v grmovje in čez nekaj časa se začne dreti drugemu,ej splav mam,splav,poglej te rokice,pa nogice,pa nosek,pa drug prleti in pogleda pa reče,eh sam na žabo si se usral
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in BornSkeptic

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
H1: Ako ti ja kresnem ženi, dal smo onda u srodstvu?
H2: Ne, ona smo kvit.

G1: Halo, je to številka za pomoč alkoholikom?
G2: Da.
G1: Ali lahko poveste, kako se naredi 10l boula.
 
Nazadnje urejeno:

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Mujo pelje punco v restavracijo.
- Jaz bom dagnje, reče ona.
- Ne reče se dagnje, ampak jagnje, reče mujo.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Tri babice se pogovarjajo.:
- Jaz ko umrem bi rada bila kremiran.
- Jaz pa pokopana.
- Koliko sem jaz spila, bi rada bila flaširana.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
66474403_511907019379964_7945700050334646272_n.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Žena: Zakaj me nikoli ne pelješ ven?
Mož: Kako bi le, ko si pa taka ko kombanj.
Zvečer. Mož hoče sex.
Žena: Zaradi ene slamice pa že na bom kombanja zakurblala.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nuna je pripovedovala, kakšno je bilo življenje med vojno: Naša vojska se je umikala, šli so mimo našega samostana in posilili vse sestre razen sestre Marije. Za njimi so prišli lopovi in vdrli v samostan ter posilili vse sestre, razen sestre Marije. Potem so prišli tuji vojaki, vpadli v samostan in posilili vse sestre razen sestre Marije. Potem so se tuji vojaki umikali, spet mimo našega samostana, vdrli so v samostan in posilili vse sestre, razen sestre Marije. Končno je za njimi krenila tudi naša vojska, prišli so v samostan in posilili vse sestre, razen sestre Marije.
Končno nekdo od poslušalcev vpraša: Zakaj pa so sestro Marijo vedno puščali pri miru?
Veste, njej ni bilo nikoli do teh stvari!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Gorenjka pravi dolenjki : Ti si pa kurba.
Dolenjka pa: Sej bi ti tudi lahko bla, če nebi bila tako uherna.