Valentinovo in darila

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja pa ne morš it RAVNO na Valentinovo z bivšo na pijačo no. Pejt en dan kasnej al pa en dan prej, če že morš. Kaj js vem, to so nam pač vbil v glavo da je Valentinovo tako... Priznam, da bi bla js na robu žalosti, če bi mi tip reku, da gre na V. na pijačo z bivšo. Kakšen drug dan bi samo skomignila z rameni pa rekla; Ja okej.

Vrtnice so vedno v modi, sicer pa vprašej prodajalko-cvetličarko, oni morjo bit ravno tko na tekočem kaj je trenutno moderno, kot morjo bit v Emporiumu.
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
če ti valentinovo nič ne pomeni, potem je isto če gre z bivšo na pijačo ali pa s frendi. a zdej bi se pa še zmišleval al kako?
 
Nazadnje uredil moderator:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik ynos pravi:BTW: a so vrtnice še v modi, ali se kej drugega kupi?

Če ima ženska rada rože, potem je katerakoli roža zadetek v polno. Vsaj pri meni. OK, ampak vseeno ne kupuj mačeh ali podobnih prvonovembrskih rož
hysterical-1.gif
(enako velja za 8.marec)
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:BTW: a so vrtnice še v modi, ali se kej drugega kupi?

Če ima ženska rada rože, potem je katerakoli roža zadetek v polno. Vsaj pri meni. OK, ampak vseeno ne kupuj mačeh ali podobnih prvonovembrskih rož
hysterical-1.gif
(enako velja za 8.marec)

ampak ti vendar ne maraš valentinovega?
confused-1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:BTW: a so vrtnice še v modi, ali se kej drugega kupi?

Če ima ženska rada rože, potem je katerakoli roža zadetek v polno. Vsaj pri meni. OK, ampak vseeno ne kupuj mačeh ali podobnih prvonovembrskih rož
hysterical-1.gif
(enako velja za 8.marec)

A to potem pomeni, da krizanteme in podobne odpadejo?
confused-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
z bivšimi nima kej na kavo hodit, če ni ravno nujno nujno. Pa dvomim, da bi moral tut v tem primeru ravno na valentinovo.
smirk-1.gif

in zakaj ne? mu ne zaupate? ste nesigurne vase? saj pa je valentinovo samo še en navaden dan za vas.
confused-1.gif
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Hmm,jaz pa mislim,da je odvisno od tega,kaksen je odnos z bivsimi.

Res pa Valentinovo NI dan za srecevanja z bivsimi (razen,ce so kaki sumljivi nameni vmes)...


Glede Valentinovega pa - kaka majhna pozornost je luštna reč, delati cirkus in pretiravanje iz tega pa ne.
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Evo, uspešno odtalal rožico. Od nje nism dobil nič. Pravi, da naslednjič. LISICA!