Valentinovo in darila

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Kaj takšnega:
http://www.zalozbamis.com/zen/index.php?main_page=product_info&products_id=284

smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
ni važno kaj se tebi zdi, ampak kako na to stvar gleda tvoja draga. Če njej darilca za valentinovo dosti pomenijo, jo pač razveseliš s tem, ne glede na to kak brezveze se tebi to zdi
smirk-1.gif

Enako mislim jaz. Meni osebno ne pomeni valentinovo čisto nič. Tudi ko sem samski, ne umiram od tuge na 14.2. Dan ko dan. Če pa njej pomeni ta dan nekaj več in če ona tebi pomeni nekaj več..., je najmanjši problem vložit malo truda.


Drugače pa en lep šopek + večerja + dober seks, je pomojem zadosti in čisto ok. Pretiravat tud ni treba.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Letos je za spremembo ne bom nadlegoval po telefonu in se pretvarjal, da sva par. Tudi prepovedi približevanja se bom držal. Si deklina zasluži, ker je res fejst.
zmaga.gif
 

041417981

Zelenc'
13. feb 2008
1
0
1
Midva se ne obdarujeva, ponavadi greva kaj dobrega pojest in to je to. Letos ne vem kako bo, ker oba delava popoldan, sva dežurna, tako da verjetno ne bo nič iz tega. Morda drugo leto.
Sem pa našla enih par nasvetov tukaj za vse tiste ki ne veste kaj bi. Pa bodite izvirni in praktični.
http://www.go-design.si/blog?bid=109
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
men gre pa na živce počas že tole valentinovo...sam še o tem se govori...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Sej vem, če nimam kej pametnega za povedat, naj začepim, ampak: PA DEJ A STE ČIST ZNOREL S TEM VALENTINOVIM?
bonk.gif


V petek bla s kolegom na kavi in so srčki visel s stene, na steni, POVSOD.
13.gif


Ok, men bedn praznik....in se niti najmanj ne obremenjujem kaj mu bom podarila. Če me glih prime, dobi kakšno čokolado, to je pa to. Jao
bonk.gif


S sodelavko komaj čakamo petek - ker tut po radiu upam, da ne bodo več težil s tem....


I feel much better now
grin1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Včer me je kap ruknla k pridem v Namo, HALO, cel faking nadstropje v rdečem, od perila in korzetov, vmes nametani medvedki in vse živo v rdeči barvi, mislm da sm vidla še kavne skodelce v rdeči barvi. Vse za keš
bonk.gif


Tale Valentine's Day je preveč trgovski praznik. Aja, mimogrede ste opazil da so med Valentinovimi zadevami že velikonočne stvari? Zajčki in piščančki, sicer v manjšini (srčki še vodijo). Uganite torej, kaj bo postalo aktualno v petek.

Za Valentinovo bo letos prijateljica dobila Milkin velik srček, js pa če bo vse po sreči nov telefon, če pa ne, pa dobim Milka srčke taveliko škatlo. Ker sva pač samski in sva se odločli, da bova drugo drugo obdarovali. Naj samo en reče, da sva nori.
10.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38


nevem zakaj se ženske tok lažete in pretvarjate. vsaka neki bluzi da noče nič in da ji gre ta praznik na bruhanje. če bi šu pa tip za valentinovo s frendi na pijačo in se pozno zvečer vrnil brez darila, bi ble pa vse penaste
bonk.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
moj tip ko je še bil je šou za valentinovo ne vem kam ampak ga ni blo ob men...torej...ne nism ga ubila zared tega...
moja prjatlca dobi pa še kissyja od mene
smile-1.gif
like every day
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
midva pa nimava časa, da bi se obdarovala. Dvomim, da bom jutri mela kaj cajta...če delam celi dan brez premora.
Če bi mela cajt, bi mu že kaj zrihtala, on pa meni tudi.
Btw trenutno dela unikatne srčeke, da bo folk kupil
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:


nevem zakaj se ženske tok lažete in pretvarjate. vsaka neki bluzi da noče nič in da ji gre ta praznik na bruhanje. če bi šu pa tip za valentinovo s frendi na pijačo in se pozno zvečer vrnil brez darila, bi ble pa vse penaste
bonk.gif

To je pa res. Še najhujš je, ko jih kolegice vprašajo "kje sta pa bla za valentinovo..a ti je kej kupil??"
grin1.gif