Valentinovo in darila

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Vem, da že vsako leto kakšna tema ali dve na temo valentinovo + darila ipd.

Vendar me vseeno zanima kaj ste oz. še boste poklonili svoji ljubljeni osebi (fantu, dekletu, simpatiji...).

Imate letos kakšna presenečenja? kakšna bolj zabavna darila ali vedno v tistem že značilnem slogu (rdeča vrtnica+...+...)???

Če pa taka tema letos že obstaja, pa jo naj moderator kar zbriše
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jaz vedno kupim kakšno malenkost v stilu šalčke, mini bonbonierice, ipd. Nič posebnega v bistvu ... gre zgolj za pozornost. Obdarim pa vse samske kolege/kolegice pa še kakšni potenicalni simpatiji lahko tako pokažeš, da si za nadaljevanje igre ipd.
grin1.gif

Drugač je pa zadeva že kar bedna ratala. Najbolj me moti, ker os povsod neki srčki, medvedki, žele bonboni ipd. Jao, kot bi spet predbožične dneve doživljal
bonk.gif


LP
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Svoji punci sm kupu denarnco, ker njena zdejšna je že čist zgulena.
Morda ni ne vem kako romantično itd, ampak je praktično in na to jaz gledam pri darilih.
 

Struna

Indijanc
7. jan 2008
290
0
16
42
www.aperion.org
Valentinovo je samo še en praznik trgovcev in nič drugega... Jst pravim, da če druge dni nič ne podariš, potem tudi za valentinovo ni treba... male pozornosti morajo bit skoz, ne samo enkrat na leto, ker se pač kao spodobi za valentinovo
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
ni važno kaj se tebi zdi, ampak kako na to stvar gleda tvoja draga. Če njej darilca za valentinovo dosti pomenijo, jo pač razveseliš s tem, ne glede na to kak brezveze se tebi to zdi
smirk-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Jaz bom svojo za valentinovo kar nafutru v eni fajn restavraciji. Treba se bo samo še spomnit v kateri.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Lej, itaq sm ji mislu denarnco kupit, zdej je pa pač valentinovo prišlo, pa bom izkoristu.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Mogoče bom kupil zapestnico moji "levanki rukič", seveda je odvisno tudi od "desanke sakič".

Sem še razdvojen, sporočim odločitev.

tongue-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.934
5.000
113
Hehe.. moji je GSM šel med vrage. In sem združil prijetno s koristnim in ga ji gupil. Sicer bi ga itak moral, samo sedaj imam izgovor da sem ji ga za Valentina.
grims-1.gif


Drugače sma pa zmenjena, da si kupiva samo kako čokoladico, jagode ali kaj podobnega, potem se pa med rjuhe zavijema.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
To ti misliš. Lahko pa probaš na Valentinovo zvečer sam odpeketat v gostilno s kolegi in prit ob enih zjutraj nabasan domov in nam naslednji dan poveš, če je vsakodnevna pozornost bla dovolj, da je z nasmehom pričakala tebe in dejstvo, da si pozabil na valentina
evil.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik Struna pravi:
Valentinovo je samo še en praznik trgovcev in nič drugega... Jst pravim, da če druge dni nič ne podariš, potem tudi za valentinovo ni treba... male pozornosti morajo bit skoz, ne samo enkrat na leto, ker se pač kao spodobi za valentinovo
Šokiran sem.
evil.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
To ti misliš. Lahko pa probaš na Valentinovo zvečer sam odpeketat v gostilno s kolegi in prit ob enih zjutraj nabasan domov in nam naslednji dan poveš, če je vsakodnevna pozornost bla dovolj, da je z nasmehom pričakala tebe in dejstvo, da si pozabil na valentina
evil.gif

nima jajc to narest
grims-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
če bi bila možnost bi mu nakazala 50altov :p tko bo pa dobu vrjetno kkšno uporbano stvar k ne bo ravno z valentinovim v vezi.
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Jst mojmu ne bom kupila nič. Rajše ga peljem na biljard in per. Tako res uživava svoj čas. Darilca dobiva skozi vse leto.
srce-1.gif
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Eni bom poslal OGROMNO PISMO 1x2m veliko sem se danes pozanimal na pošti in me pride kot hitra pošta med 5 in 9€ je odvisno od teže, za velikost je pa rekla, če gre v kombi dobro če pa ne bomo pa s kamionom pelal
tongue-1.gif
važna je samo masa pakete.
Lansko leto sem pa od ene dobil za foro kravje srce in jaz nisem pokapiral in sem mislil, da mi kakšna mafia grozi in sem bil cel dan v bajti s kolom v roki pa v strahu sem se na telefon uglašu un potem mi ona pošlje kdaj bo kej ona dobila za valentina in če mi ni všeč fora s srčkom.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Po moje mu bom kupila Milka nougat srčke, ker ima rad čokolado...sicer ga itak skos razvajm s čokoladkami, sem pa tja pizzo (ker jo ima fajn rad)...ampak nej mu bo
wink-1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Moja gospodična pa bo dobila foto album z setom fotografij, na katerih sva bila posneta na začetku "veze"
smile-1.gif