V upanju na bogato odškodnino si je namerno odrezala roko

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.162
113
Ni si je porinila, vsaj sama ne. Če si jo je, ni bila pri zavesti ampak do konca zdrogirana ker so dohtarji zaključili da je bil lep, kontroliran rez.
Tule vas je kopica junakov pa se ni še niti eden javil da bi bil to sposoben na sebi narediti. Tale bjonda vas šiša vse :p . Vaša jajca ne veljajo prav ničesar, verjetno so usmrajena.
tole si sam ne moreš naredit, sem zadnjič delal s takšno žago, in je mišin imposible. če ti kdo pomaga je pa druga zgodba. Plus še orng fukjen morš bit.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Prepricani ljudje in ljudje v stiski so asposobni marsikaj narediti. V miru tudi noben si ne zna zamislt da b soseda zaklal...

Dvajset let stara punca pa še atraktivna? Tudi če ji kolesa manjkajo v betici, mi je nemogoče saj je znanstveno dokazano da imajo ravno ljudje z nizkim IQ izjemno visok preživitveni nagon. Če ima pa vsa kolesa v buči vredu, pa spet ni logično, ker vsak normalen človek ve da bo s posledicami živel do konca življenja.

Glede na to kaj vse sem že doživel pri zavarovalnicah, je edino logično "zavarovalniški konstrukt". Če imaš pa še maloumne ljudi kot so prisotni ravno tule, je pa zavarovalnica že vnaprej zmagovalec. "Plačej! Potem bomo pa videli, če ti kje kaj pripada. Najprej pa - plačej!"

Človeška neumnost itd :nigladek:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
ROFL.jpg
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.174
2.374
113
v lokalni ostariji
Demz, marsikaj je mozno. Tudi to da je toliko zmanipulirana da si je roko odrezala. A ves da ene noro lepe zenske jedo iztrebke svojih dedcev ki jih po vrhu vsega se mlatijo one pa uzivajo? Marsikaj delajo ljudje iz strasti ali zwlje po denarju
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Nenenenene, to pač ne more biti res, ker on tega ne bi naredil in ker ne pozna nobenega takšnega primera pa pika. zAVarOVaLniŠKi kONstRuKt!!!!!!! :norec:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Demz, marsikaj je mozno. Tudi to da je toliko zmanipulirana da si je roko odrezala. A ves da ene noro lepe zenske jedo iztrebke svojih dedcev ki jih po vrhu vsega se mlatijo one pa uzivajo? Marsikaj delajo ljudje iz strasti ali zwlje po denarju

Ja, morda. Ob tem sem se spomnil ene punce ki je delala pri nas. Njen fant je bil motorist in so partija šli na Madžarsko na F1. Potem je pripovedoval, kako sta tja k njim prišli dve kjurbi in ponujali storitve za 200 mark.

- " Dvesto mark! DVESTO MARK, si lahko misliš !!! - No ja... ne bi rekla če bi jih bilo 2 tavžent, toda DVEEESTO mark?"

Sem rekel, - "Lej, punca, vsaka stvar na tem svetu ima svojo ceno, tudi tebi bo cena padla :valjamse: "

Dol padeš. :valjamse::valjamse::valjamse:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
No, fantje, zdej ko smo obdelali zavarovalniško goljufijo v eni drugi temi, stopim še korak naprej:
jaz pa mislim, da gre za hoax in si sploh ni odrezala roke. Verjetno so na zavarovalnico prinesli umetno roko, ko pa so jo dali v analizo, se je izkazalo, da gre za roko izložbene lutke.
V ozadju je cela skupina statistov in igralcev, ki nas želijo prepričat, da je bilo vse res. Je že kdo videl njeno (odrezano) roko? Ne. Torej je verjetno, da si je sploh ni odrezala, pač pa se poteguje za vlogo v novi slovenski nadaljevanki "Na nož", delovni naslov" Na cirkular".
Abramov je v bistvu nezakonski sin Romana Abramoviča, ki ta medijski šov tudi financira.

Sem šel dlje od Demz -a? A je Demz še vedno v rednosti?

-verjamem, da je Zemlja ploščata (vsaj z balkona se tko vidi)
-vem, da po cepljenju proti COVID-19 dekleta bolje vlečejo
- chemtrailsi povzročajo bolezni norih krav (npr. Denis Dame, kot je razvidno iz te teme)
-Kennedya je ubil Kramberger, zato ga je CIA nekaj let kasneje odstranila "na lovski način"
-Quartararo sploh ni vozil z odpetim kombinezonom, ampak je bila to fotomontaža
-Ana Soklič je bila z razlogom na repu Evrosonga, saj Amen vedno pride na koncu - drugo leto bo naslov pesmi V imenu očeta


Če pa zdaj nisem zmagal, pa res ne vem, kaj še naredit ...
 
  • Haha
Reactions: Hanzi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nenenenene, to pač ne more biti res, ker on tega ne bi naredil in ker ne pozna nobenega takšnega primera pa pika. zAVarOVaLniŠKi kONstRuKt!!!!!!! :norec:

Matej, jebala te je žalost. Izpadeš tepec, ko ni dovolj se ga pa še narediš. Sicer pa spoštovanje za tvojo lojalnost zavarovalniški srenji. Verjetno te šefi berejo in se splača.
 
  • Haha
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

AndrejEnej , od vsega tistega sem skeptičen za tisto o ravni zemlji. Če bi bila zares ravna, bi jo rusi že zdavnaj prevrtali in bi puščala tja dol v pekel. Posledično bi bil pekel potopljen torej pogašen (nevarnosti ni več :fredi: ), zemlja pa brez vode, torej tako kot en tak Mars.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.351
9.764
113
kod Džej-Zija
Ja, morda. Ob tem sem se spomnil ene punce ki je delala pri nas. Njen fant je bil motorist in so partija šli na Madžarsko na F1. Potem je pripovedoval, kako sta tja k njim prišli dve kjurbi in ponujali storitve za 200 mark.

- " Dvesto mark! DVESTO MARK, si lahko misliš !!! - No ja... ne bi rekla če bi jih bilo 2 tavžent, toda DVEEESTO mark?"

Sem rekel, - "Lej, punca, vsaka stvar na tem svetu ima svojo ceno, tudi tebi bo cena padla :valjamse: "

Dol padeš. :valjamse::valjamse::valjamse:
Vedno, ko eno takole fletno naložiš, dobim občutek, da si to nekje prebral.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa nič. Vaš problem. Jaz in moji prijatelji vem da smo se še en mesec režali :D .
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Stari ej, jaz ti ne verjamem pa če mi zdajle začneš razlagat, da je zunaj dan :p