Uporabljate firewall?

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Jaz nod32 in še nisem imel problemov z bilokakšnimi vsiljivci.

Enako...
Z mnogimi programi sem imel kar precejšnje težave, nod32 me je pa pozitivno presenetil.
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
jaz uporabljam firewall od bitdefenderja. zdi se mi zelo fajn, saj za razliko od windows firewalla emule, utorrent in podobni programi lepo delujejo
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
243
2
18
Jaz pa imam doma samo AV
cool-1.gif
, ker interneta nimam več. ISDN je prepočasen in sem ga odjavil, na optiko pa še čakam.

V službi pa itak FW na unix mašini, Personal Firewall, Proventia desktop + Etrust AV (ki mi pa ni preveč všeč).

lp
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Licencno pando platinum 2007 in njen firewall, moras dobesedno sam oznacit kaj naj spusti cez... Dela super.

Jaz tudi to uporabljam in dela super, samo pa pozre kar nekaj resoursov tako, da ne bom podljsal licence ob poteku.
Bom raje presalatal na kaj bolj "lahkega". Pa tudi na testih se ni najbolj obnesel ta produkt.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Ja kolikor mi je poznana panda je zelo požrešna.

Nobeden ne uporablja online scannerjev ?
 

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Nobeden ne uporablja online scannerjev ?

Običajno so samo "dodatek", če sumiš da je kaj ušlo instaliranem AV-ju ...

Drugače pa ZoneAlarm+Nod, pa še AdAware in Spybot občasno in ni težav ... vsaj doslej ...
cool-1.gif


l.p.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
@boc
Sam ga uporabljam že dalj časa. Je zelo OK, le malce tečen je, ker zmeraj vpraša kaj boš naredil. Malce je tečen tudi za nastavit a je zelo dober FW.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.305
-8.455
113
Citat:
Uporabnik smack pravi:
Ker sem bolj pazljiv ko hodim na kakšne spletne strani. Na routerju imam tudi izklopljene vse zaščite.
Sploh ti ni potrebno nikamor hoditi. Dovolj je že, da si samo priklopljen na internet.
 

smack

Pripravnik
17. avg 2007
406
3
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik smack pravi:
Ker sem bolj pazljiv ko hodim na kakšne spletne strani. Na routerju imam tudi izklopljene vse zaščite.
Sploh ti ni potrebno nikamor hoditi. Dovolj je že, da si samo priklopljen na internet.

Koliko pa je kaj nevarnih virusov za linux?