Umik nemških programov s programskih shem

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Meni tvoja "logika" ne bo nikdar jasna. Verjamem, da (v tej temi) ne trollaš, pa vseeno ti ne bom šel še enkrat od začetka vsega razlagat, ker se mi zdi vse skupaj neumno. Če nisi sposoben doumeti, kaj se v tej temi piše, pač ne moreš sodelovati v pogovoru.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
80% postov je o tem kako beden je enim ta program in o tem kako je enim fajn. Pač men niso nič posebnega.
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Goba umir se, ali tebi pašejo hajat in ostalo turško govno?
stari ne gledam tega sranja. Samo tu govorite tko kot da so te programi bili uber in sploh. Nekaterim se pač ne zdi tko. get over it. Pejte na T2, kupte satelitsko če vam je tok do teh sinhroniziranih serij in nemški zvezdnikov.

Danes so tri ki pašejo nam, jutri bodo tri ki pašejo tebi. Pa tako naprej. Potem pa boš ti pizdil in se čudil.

Se mi zdi da hočejo not spraviti minus, ki ga delajo z top-pop paketom, me zanima koliko naročnikov so dobili za le 11,99
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
t2 je ukinu sportklub, na TVju sicer gledam večinoma samo animal planet, discovery in podobne zadeve, kjer je pa dejansko večino oddaj mnogo boljših od pa tistega sranja na pro7
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.484
377
83
So blokirali dostop iz naših IP? Ali je le preveč prometa. Dopoldne sem nekje naletel na link in je špilalo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Bom kr tle ostal. Sej me ne moti da nimamo teh programov.

Ti si en pravi mali egoistični komunajzerček.
priden.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
kaj ma to veze z nemškimi programi, in ne nisem

Seveda si, cel kup uporabnikov benti nad izgubo teh programov, tvoja edina misel pa je, jebe se mi za ostale.
priden.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Glavno, da imamo FOX-e, Viasat-e, Discoveryje, ... ki oddajajo v 4:3 s črnimi pasovi zgoraj in spodaj z obupnim kodiranjem slike ( vsak hitrejši premih in je slika že kockasta ) ter v umetnem stereo zvoku. Nemški programi z daleč najbolj kvalitetno sliko v Evropi in Dolby Digital zvokom pa odhajajo.

In zdaj bo Darjan še pizdil, zakaj risanke sinhronizirajo v SLO jezik, če pa se lahko otroci takaltak komot naučijo brat podnapise.

To je od mene vse v tej temi.
LP in še kar naprej navijajte za čim več ameriških programov ( narejenih za balkanski trg ) s "svetovnimi" prevodi podnapisov !
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.610
710
113
toti Maribor
Zgrešili ste temo, na polni črti. Sploh se ne gre za to, ali je program dober ali ne. Zakaj bi po 20-tih letih gledanja, morali ukiniti nekaj programov, ker se bizgeci od telemacha ne znajo pogajat. Če bo šlo tako naprej bomo res ostali brez vseh programov. V vsaki shemi je nad 80 programov od katerih tudi meni vsi niso po godo ampak se znam prilagajat in gledam tisto, kar mi paše. Ne vem kaj gre nekomu v nos, če rad pogledam kakšen nemški program.