Umik nemških programov s programskih shem

zzz333

Pripravnik
12. jan 2010
202
0
16
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Pogresam Galileo
frown-1.gif

Galileo tut tebe ful pogreša
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
In kaj bodo v naslednje ukinili; dicovery ali history ali katerega od šport kanalov? Ker očitno lahko. In če lahko, tudi bojo ko jim zapaše.

Zdaj so vzeli 3 nemce, ko bo predrago mogoče 3 angleške pa tako naprej.

Najboljše je, da sploh vsem nehajo plačevat in bomo imeli 7x pop brio, 17 x pop in 12 x akanal, ostalo pa rtv slo 1, 2 in 3. Aja, pa mogoče še tv francija ali kaj že je, to verjetno vsi gledajo.

Na koncu bo tv res ena dolga reklama vmes pa podn od programa.

Sploh pa če je res kar pravijo, da ni povpraševanja po nemških kanalih, pa upam trditi da lažejo. Podatke verjetno imajo, naj jih objavijo na netu.

Če se lahko t2 zmeni pa naj se še telemach. Amis pa bo tako potem naredil isto.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.750
2.552
113
Citat:
Uporabnik anovak99 pravi:

Zdaj so vzeli 3 nemce, ko bo predrago mogoče 3 angleške pa tako naprej.

Dobil boš pa Livestram iz Saraorcev, neprecenljivo.
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.286
1.053
113
Emona / Carnium
Glej, jaz sem razumel, da so ti programi predragi glede na gledanost. Če je to res, potem je program slab in ne dober. Ok, lahko bi jih uvrstili med plačljive programe, ampak, če je gledanost že zdaj majhna, jim tudi tvoj denar, ki bi ga dal za paket "Bundes Scheme" ne bo pomagal. To je morda težko sprejeti, ni pa težko razumeti.
Kolikor sem na hitro pregledal programsko shemo Pro7, imajo bolj malo programa in veliko več ameriških serij. Žajfnice in kontaktne oddaje na Sat1 pa tudi niso nekakšna kvaliteta (so pa takšne vsebine marsikomu zabavne). Še vedno pa je to le moje mnenje in tudi precej površno, ker teh programov ne spremljam. Je pa dejstvo, da nemško razumem in če bi imel nekakšen interes vedeti, kaj se v Nemčiji dogaja in kaj je "IN", bi verjetno spremljal njihove programe.
Moja pripomba o albanskih vsebinah pa je letela na opazko avtorja teme o nadomestku za ARD.

Bolj kot ukinitev teh programov bi me skrbela ukinitev brezplačnega dostopa do vsebin slovenskih medijev na spletu. V kratkem bo namreč potrebno plačati za dostop do določenih vsebin. Dvomim, da na račun kvalitete.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
En napiše da mu je brezveze gledat sinhronizirane filme in ga švabaloverji takoj napadete. Nikoli nisem gledal teh programov in jih tudi nebi zato ker vse to lahko vidim drugje, pogovorne oddaje me pa nemške res ne zanimajo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
En napiše da mu je brezveze gledat sinhronizirane filme in ga švabaloverji takoj napadete. Nikoli nisem gledal teh programov in jih tudi nebi zato ker vse to lahko vidim drugje, pogovorne oddaje me pa nemške res ne zanimajo.

O.K.
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Kakšna pa je gledanost? Jaz sem razumel, da jim je samo predrago.

To da ni gledano, so uporabili samo kot argument pri nemcih, da bi zbili ceno in s tem opravičujejo umik programov. Zakaj pa t2 ni predrago? Pa če primerjaš finančno situacijo t2 in telemaha je tu še manj logike. Oni ki nima plačuje, oni ki ima, pa izigrava položaj. No, tako to jaz vidim.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
En napiše da mu je brezveze gledat sinhronizirane filme in ga švabaloverji takoj napadete. Nikoli nisem gledal teh programov in jih tudi nebi zato ker vse to lahko vidim drugje, pogovorne oddaje me pa nemške res ne zanimajo.

O.K.

a je tok težko darjanu napisat OK? Al ga morte takoj napizdit da nima prav?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
En napiše da mu je brezveze gledat sinhronizirane filme in ga švabaloverji takoj napadete. Nikoli nisem gledal teh programov in jih tudi nebi zato ker vse to lahko vidim drugje, pogovorne oddaje me pa nemške res ne zanimajo.

O.K.

a je tok težko darjanu napisat OK? Al ga morte takoj napizdit da nima prav?

O.K.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Goba umir se, ali tebi pašejo hajat in ostalo turško govno?
stari ne gledam tega sranja. Samo tu govorite tko kot da so te programi bili uber in sploh. Nekaterim se pač ne zdi tko. get over it. Pejte na T2, kupte satelitsko če vam je tok do teh sinhroniziranih serij in nemški zvezdnikov.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Goba umir se, ali tebi pašejo hajat in ostalo turško govno?
stari ne gledam tega sranja. Samo tu govorite tko kot da so te programi bili uber in sploh. Nekaterim se pač ne zdi tko. get over it. Pejte na T2, kupte satelitsko če vam je tok do teh sinhroniziranih serij in nemški zvezdnikov.

Oprosti, ker se nam nekaterim (ki nas sploh ni tako malo), kmetija pač ne zdi presežek televizijskega ustvarjanja.
priden.gif