tuš klub kartica vezanost na tel. št.

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Zanimiva zgodba in vprašanje najbolj namenjeno tuševim zaposlenim.

Jezna k hudič
jezen.gif


Maja kupim paket, s katerim dobivam 6 mesecev vsak mesec po 150 min. ok prve dva meseca skoraj brez problemov, problem pa ta mesec. namreč konec junija sem izgubila tuš kartico (mislim, da sm jo pozabila v trgovini v Logatcu). Grem čez par dni v trgovino in vprašam kaj v tem primeru. Mi ena prodajalka reče, da nej počakam ene 14 dni, ker jo bom verjetno dobila po pošti. kartice še vedno ne dobim.

Počakam še kakšen dan več, kot samo 14 dni, grem spet v trgovino in mi druga prodajalka reče, da naj pridem enkrat nazaj s svojo številko kartice, ker jih ma cel pok v pisarni in bova pregledali, če je katera moja. OK.

Grem čez par dni nazaj s številko kartice, ki sem jo prepisala iz računa, s katerim dokazujem nakupi mobi paketa in mi tretja prodajalka reče, da je glih 2 dni nazaj poslala vse kartice v Celje in da naj počakam, da dobim po pošti. Ok. mesec je že okol in med 1. in 5. v mesecu naj bi jaz dobila svojih 150 min, ki jih ni.

Kličem na klicni center za pomoč, vprašam zakaj ni minut. Posredujem številko svoje tuš klub kartice in čakam kakšen dan. Danes me kliče študent, ki pove, da je moja številka kartice aktivirana na drugi telefonski številki.
13.gif


Kako za vraga je lahko nekdo drug aktiviral MOJO številko tuš kartice na svojo številko, brez da bi jo jaz odjavila (ker je nisem) ne da bi za to prišlo kakršno koli obvestilo na mojo številko???

Uh, zdej sm se pa mal olajšala.

Naj še pohvalim tega študenta, ki dela na centru za pomoč uporabnikom, ime mu je Dani, res je bil potrpežljiv in je takoj ukrepal naprej, kar je lahko, pa tudi poklical me je, ko sem za to prosila, da nebi čakala pol ure da se sprosti njegova linija.
Ene barabe sam rečejo, da bodo dal naprej, nardijo pa nč ne
10.gif
 

gogy

Pripravnik
14. sep 2007
459
0
16
Ljubljana
www.mobisvet.net
Živjo,

kar se prve zadeve tiče, očitno nekdo ni želel vrniti tvoje kartice, zato je nisi dobila niti v Logatcu, niti iz Celja itd...
smile-1.gif


Kar se pa Tušminut tiče pa ne vem kako je lahko nekdo odjavil tvojo številko in prijavil svojo... razen če lahko odjaviš številko tudi iz kakega drugega
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
upam, da to razložijo iz tehniške službe, ker mi je full ne fer to. Praktično marsikdo pušča račun, pa je koda gor, pa bi tkole se med sabo kr odjavljal prve (prave) lastnike, ta drug bi pa vse dobil.

glede kartice je pa po moje tko, da se marsikomu tm v našmu tušu ne da in so si me podajal, pa je šlo vse v 3pm.
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
U zanimivo,tudi moje pike nekdo tanka na svoj račun.In pa jasno,o temu nihče nič ne ve. (ali noče vedet?)
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Če ne prijaviš problema, kdo pa lahko ve? Saj na Tušu niso veliki brat, da bi vedeli, katero številko imaš. Engrotuš in Tušmobil sta dve firmi. Lojalnostne minute pa povezuje posebna aplikacija, glede na to, na kateri Tušmobilovi telefonski številki vkucaš aktivacijsko kodo. Torej kle ni omejitve. Tisti, ki vkuca aktivacijsko kodo, tisti faše minute. Lahko pa je seveda tudi aplikacija kaj poblaznela. Samo bi prej rekel, da gre za user_error. Račune s kodami za aktivacijo se pač ne pušča kjer koli ...
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:
Račune s kodami za aktivacijo se pač ne pušča kjer koli ...
Zakaj jih potem Tuš printa v velikih serijah, ki letijo naokrog, če je to tak tajen podatek ?
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Načeloma te kode za povezavo ni na računu, razen če jo zahtevaš pri trgovki. In takrat vsak, ki dobi tak račun v roke in vtipka to kodo, poveže svojo tušmobil številko s to tuš kartico.
Tudi če je povezava že narejena s katero drugo tušmobil številko, se le ta prekine in poveže s to novo.

Lithium
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Samo je pol možno, da ji je negdo kartico vkrado, ker je vedo, da bo dobo minute. Glede na to, da moreš na blagajni kodo ekstra zahtevat.