Krivulje TČ

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Evo, danes zamenjaja elektronika. Testno bom imel to notri čez vikend, pa bomo vidli, kako bo. Zaenkrat dela tako kot mora, je pa res, da sedaj že vsak vžig grelca slišim in skačem, tako da... Popisal sem stanje števca, temperatura nastavljena, bomo vidli čez kak dan dva...

Pripenjam sliko elektronike. Če imamo koga, da bi se poigral, da vidi, če je res kaj pokvarjenega :D

Poigrat se dandanes več noben ne zna, izvajalcem pa ne splača..čemu menjat upor za 30 centov, pa 10 minut iskat..torej pol ure dela z menjavo, če lahko zamenjaš komplet ploščo (in dobiš 20 % od nje).
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Upam da mu zadev ne plačuješ ker na koncu ti bo celo zamenjal pa še vedno ne bo vedel kaj je narobe. Oziroma imaš za ek krščen duš serviserja.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Če bi serviser kaj vedel, bi to prvo pregledal, ne pa da delajo po sistemu, menjaj elektroniko in vse po spisku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Če bi serviser kaj vedel, bi to prvo pregledal, ne pa da delajo po sistemu, menjaj elektroniko in vse po spisku.

Glede na to, da uvoznik tega ni vedel... Pravi, da je to prva, ki jo je zamenjal. Pa dela že kar nekaj let...

Ne da ga zagovarjam, ampak tudi nikjer drugje žal ni bolje, sploh pri kakem avtu, če so čudni simptomi...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ma sej na koncu ga ti plačaš. Mal mi je zanimvo, da je dec šel trikrat od tebe, pa peč še vedno ni delala prav in to ne peč ki jo enkrat zakuriš, pa morš počakat da dogori, ampak zadeva, ki je praktično on/off.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Ma sej na koncu ga ti plačaš. Mal mi je zanimvo, da je dec šel trikrat od tebe, pa peč še vedno ni delala prav in to ne peč ki jo enkrat zakuriš, pa morš počakat da dogori, ampak zadeva, ki je praktično on/off.

Težava je, ker sem vmes zadevo izklapljal. In predno se je zadeva segrela je delalo približno OK in nisi mogel pogruntat ;)
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Glede na to, da uvoznik tega ni vedel... Pravi, da je to prva, ki jo je zamenjal. Pa dela že kar nekaj let...

Ne da ga zagovarjam, ampak tudi nikjer drugje žal ni bolje, sploh pri kakem avtu, če so čudni simptomi...
Najprej je potrebno poznati osnove delovanja takega tipa moči.
Ko so prišli ven avtomobili z katalizatorji so tudi povsod najprej menjali lambda sondo pa čeprav je motor delal na tri svečke :zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi