Toyota Avensis se poslavlja prihaja Camry

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Primerjati fordov hibrid s toyotinim je milo rečeno smešno in neuko... pa še falil si pri prostornini, torej po celi črti pri svoji izjavi. :rolleyes:
Ja fordov hibrid je boljši od toyotinega (v bistvu sta enaka) Je pa mondeo enih 20 let pred vsemi toyotami glede oblikovanja. Osebno me velike prostornine pri eko vozilih ne ganejo oziroma so smešne. Dobro da v hibride še ne vgrajujejo 5.0 V8.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Aha ta zaostanek je torej v oblikovanju? Glede velikih prostornin, je pa bolje da jih pustiš pri miru in raje komentiraj kako avto zgleda, bo kot kaže za vse bolje. Pogonski sklop bi bilo pa za laično publiko bolje da je black box, vse kar šteje je odzivnost, zmogljivost in poraba.

Kaj Camry ima?
- Odzivnost? Elektirka se odzove v hipu, ICE ji sledi. Turbo z DCT pri kickdownu nima šans konkurirati temu.
- Zmogljivost? 8s do 100 kmh, preko 200 PS
- Poraba? Američani jo furajo že dve leti Fuelly.com 5,6 l/100 km. Passat spritmonitor 6,6 l/100 km
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.579
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Ja fordov hibrid je boljši od toyotinega (v bistvu sta enaka) Je pa mondeo enih 20 let pred vsemi toyotami glede oblikovanja. Osebno me velike prostornine pri eko vozilih ne ganejo oziroma so smešne. Dobro da v hibride še ne vgrajujejo 5.0 V8.

kolikor vem, ima Ford nekaksno licenco od Toyote, zares se nikoli nisem poglabljal, tako, da pogon tezko, da je boljsi.

oblikovno pa verjamem, da ti ni vsec. kot je meni Passat nekaj najbolj dolgocasnega kadarkoli narejenega, je lahko tebi to Camry. je pa zanimivo, da je Camry precej bolje prodajano vozilo, kot Passat ...
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Humoristi.
V konfiguratorju točka 2 - prilagoditev vozila. Lahko pa izbiraš med enim motorjem, osmimi barvami, pri modelu sol med enimi platišči in eno notranjostjo. Kot stoenke včasih.
Me zanima, če jih bo razen testnih sploh kaj na cesti... Medtem, ko se mi zdi corolla zelo posrečen paket za primerno ceno, je tole totalni mimosun. Pa do infotainmenta še sploh nismo prišli. :)
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
V bistvu ne moreš izbirati ničesar razen barve. Si pečen glede na nivoje opreme, to je to.
Itak pa če kupuješ avto se spodobi, da ga naložiš do konca pa nimaš tega problema. ;):D
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
16 strani za en avto, ki ga bodo v slo prodali 6 kosov. V treh letih. Zgleda kot bi vzel mondeota in ga 10 let nebi faceliftal. Ja res, prava konkurenca passatu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: VAG in Hondi

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
BigPoppa je pa lažej potem kupiti rabljenega. Se ne zajebeš kot moj sodelavec s passatom, ki je imel vse, razen... klasičnega tempomata. :D haha
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Na to ceno je verjetno še kak skonto? Cenovno ne zgleda slabo.

Tako na hitro pri executive fali samo HUD. Je kdo napravil primerjavo med corollo executive in camryjem?

aja, kako je z infotainmentom? :D
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
BigPoppa je pa lažej potem kupiti rabljenega. Se ne zajebeš kot moj sodelavec s passatom, ki je imel vse, razen... klasičnega tempomata. :D haha

To je problem tvojega sodelavca (in na splošno kupcev rabljenih avtov) in ne passata. Passata lahko kupiš točno takšnega kot si želiš, do zadnjega šraufa skoraj. In zato v naših koncih (beri: Evropi) prodajo passatov veliko, camryjev pa skoraj za zgubo s prospekti delat. O ostalem se mi ne ljubi, ker ni tako pomembno.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Tempomat je ponekod samoumeven. Pri VW pa pač moraš ponekod še stranske airbage doplačat. Samo da kasirajo, pa tudi če gre za osnovno varnost. :)
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Tempomat je ponekod samoumeven. Pri VW pa pač moraš ponekod še stranske airbage doplačat. Samo da kasirajo, pa tudi če gre za osnovno varnost. :)

Daj no mir. Passat in golf imata od comfortline opreme naprej serijsko radarski tempomat. Kar pomeni efektivno vse prodane. Ostane samo kak majhen % flotnih avtomobilov.