Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
A to pa ni pri VW?:nigladek:
Opomba 2019-08-23 081541.JPG
 
  • Haha
Reactions: Ginginova

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.810
607
113
EU
Sedaj so se lotili problematike z dizajnom in so Toyote postale res lepi avtomobili (prius logično izvzet:p), morda pride sedaj na vrsto še sodobna ponudba (dodatne) opreme (ker sicer je varnostni paket TOP!) :cool:
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Je za počakat kako leto, pa se pojavijo bolj zbalansirani osnovni paketi opreme in dodatki, ki jih prej ni bilo ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajote

azeed

Pripravnik
15. sep 2011
104
2
18
pa kaj novega glede JBL audio... ne samo da vsa konkurenca to veselo ponuja, temveč tudi toyota v nekaterih drugih državah oz. trgih. Če prav razumem je tukaj potrebno imeti najvišjo opremo in posebej preveriti... v ceniku pa te opcije ni.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.810
607
113
EU
En forumaš je rekel, da se mu je tako uspelo zmeniti, Executive+ekstra JBL iz Nemčije.

Ampak zgleda da se moreš vse sam posebej zmeniti, ker sami ti ne ponudijo prav nobene opcije za dokupiti, še gumijastih predpražnikov ne. :confused:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.250
113
To sem jaz pisal. Jaz imam JBL ozvočenje v svoji corolli. Pa niso samo boljši zvočniki, tudi sw zadaj je boljši, ker ima neke softwarske zadeve not za optimizacijo zvoka.
Ja, problem je v tem, ker toyota adria kot uvoznik tega ni predvidela za naš trg in zato ni v redni ponudbi. Meni so šli na roko, ker sem res naložil avto z vsem kar je mogoče dobiti od opreme.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.250
113
Morda samo še to, kaj mi je najboljše pri corolli oz. bi pogrešal če tega ne bi od opreme vzel:
- matrične led luči so super
- prilagodljivo vzmetenje - zelo dobro deluje in bi mi prav manjkalo če tega ne bi imel
- JBL - ni nek presežek, je pa definitivno boljše od klasičnih zvočnikov
- HUD - dobra zadeva za malo doplačila
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.810
607
113
EU
Avto je že v osnovi tako dober, da se vsakič ko se usedeš vanjga odpelješ z nasmeškom. :)

Ampak je pa vseeno butasto, da so tako leseni glede te dodatne opreme. Ker jaz pa pol tega kar je v dražjem paketu v bistvu ne rabim, ampak tu pa tam kakšno zadevo.
 
  • Wow
Reactions: sajkek

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.250
113
Ja, se strinjam kar se tiče opreme. Je pa zato lažje rabljenega kupiti, težje kaj spregledaš, ko veš kaj bi naj kateri nivo opreme imel.
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
Najmanj Car Play bi moral že počasi imeti :cool:


Meni so na Toyoti povedat da (brezplačen) update pride maja , Yaris bi ga moral že imeti (Toyota Touch Connect)
Se mi zdi hecno da ga z Corollo 2.0 nism dobil, fotrova Opel Corsa pa ga že od dneva 1 ima

Kar se pa tiče dodatne opreme manj je več ker se mi tle vsedejo na kasko. Luna ima vse kar nucam
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
Spoštovani ,



Nadgradnja, ki bo omogočala Android Auto bo pri pooblaščenih serviserjih na voljo v maju naslednje leto.



Za vsa vprašanja smo Vam na voljo.





Lep pozdrav,

Rok

Toyota Live Chat