Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
hja in Toyota Nem pravi da nadgradnja ne bo možna brez menjave celega media sistema. Koiiko razumem je problem da so na trgu trije različni sistemi, recimo eden ima že Carplay vključen mi v Slo imamo od Panasonica
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.811
607
113
EU
Še eno tehnično vprašanje, kako pa dosežete v ovinek tisti efekt, ko če te nese ven stisneš na sklopko in gre avto spet nazaj v ovinek?

Glede druge prestave pri zavoju se verjetno z avtomatikom samo bremza do te hitrosti, da lahko zavijaš normalno levo/desno v križišču?
 

gunserman

Zelenc'
26. avg 2019
4
1
3
To sem jaz pisal. Jaz imam JBL ozvočenje v svoji corolli. Pa niso samo boljši zvočniki, tudi sw zadaj je boljši, ker ima neke softwarske zadeve not za optimizacijo zvoka.
Ja, problem je v tem, ker toyota adria kot uvoznik tega ni predvidela za naš trg in zato ni v redni ponudbi. Meni so šli na roko, ker sem res naložil avto z vsem kar je mogoče dobiti od opreme.

Za kaksno ceno si dobil nalodano corollo, ce ni skrivnost?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.811
607
113
EU
Je kdo, ki ima aplikacijo Sygic že ali bo poskusil, če deluje tudi prek MirrorLinka v Toyoti?


Sygic-Mirror-Link.png
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.811
607
113
EU
Nisem sedaj jst en stručko za vožnjo; tisto pač ko te pri klasičnem avtomobilu z navadnim menjalnikom nese ven iz ovinka, potem pa samo stisneš sklopko (nikakor ne pedala za hitrost!!!) in se avto zopet vrne nazaj v ovinek.

Ampak sem že razumel iz prejšnjih odgovorov, da pri novejših sploh pa novih avtih to uravnavajo razni elektronski asistenčni sistemi itd.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.811
607
113
EU
Hvala. Samo za to specifično aplikacijo me zanima, ker pravijo, da imajo oni sedaj neko novo rešitev (ali gre samo za marketing in gre za eno in isto stvar - sem zgoraj prilepil njihovo današnje reklamno sporočilo). Pa me je samo zanimalo, če je kdo že stestiral v Corolli? Ker če bi hotel jaz, bi si moral naprej priskrbeti telefon z androidom, potem kupiti to aplikacijo itd. :oops1: ...sem pa videl v komentarju zgoraj, da Sygic načeloma deluje (sedaj le še raziščem misterij, ali govorimo ves čas o eni isti stvari) :)
 
Nazadnje urejeno:

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Sygic ni potrebno kupit imaš Trial verzijo, ki deluje kakšen teden, dovolj da sprobaš če deluje, telefon si boš pa že sposodil, toliko da sprobaš.