Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Ne drži. Ni za vsako.
Je pa za pristranskost dovolj ce mu jih za polovico. Za ostalo polovico je pa pristranskost potem samoumevna.
Javno znano je, da mu placuje huawei, AMZS, Atmosfercem so dali 3 avte, kar potegne potem za sabo pristranskost se za druge medije (amzs in AM)...
Verjetno tudi letijo kaksne ponudbe iz porsche slo... ce ne za kaj drugega pa sluzbo. Kdo bi vedel...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.483
9.206
113
pač tak šiht ma oz. si je umislil , mu ne zavidam. Na nas pač je da ločimo zrno od plevela.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.483
9.206
113
ja moraš bi jak v globalnem pomenu da si car in lahko objektiven ali pa subjektiven (pač kakor pogledaš) - pa še tega je malo,

Tole pri nas je pa smo lezenje v rit na vseh ravneh, če hočeš počet neko "javno" stvar za priljubljenost.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.954
1.096
113
www.adriamedia.si
Je pa za pristranskost dovolj ce mu jih za polovico. Za ostalo polovico je pa pristranskost potem samoumevna.
Javno znano je, da mu placuje huawei, AMZS, Atmosfercem so dali 3 avte, kar potegne potem za sabo pristranskost se za druge medije (amzs in AM)...
Verjetno tudi letijo kaksne ponudbe iz porsche slo... ce ne za kaj drugega pa sluzbo. Kdo bi vedel...
To je pa problem vseh, ki ne označujejo plačanih vsebin ...
Atomsfercev 3 avtov niso kar dali, imeli so jih za mesec ali dva. AM ima nekatere avte po 3 mesece ali več na podaljšanem testu, AMZS takisto.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.222
113
ne vidim razloga zakaj bi jih imeli, razen za "dobre odnose".
Za promocijo?
Par videov na temo avta je tudi nekaj vredno. Ravno tako, u ejga Komotar ma pa I30 N, to je ziher top avto.

In ja, ločit moraš seme od plevela, ampak očitno je Komotar samo plevel. Se pač udrinja, da dobi keš, kar ni panike, če veš. Očitno pa ga ne zanima, če bo kdo kupil Corollo in popizdil nad avdio sistemom. Da ne govorimo o nadpovprečnih material v Corolli. Za crknit, Mazda 3 je potem po njegovih kriterijih Bentley. Lolek.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.222
113
Torej ima neke vrste vse lastnosti "influencerja" ;)
Jup, itak je pa sedaj vse igra in pravi način prestave. Folk je toliko glup, da jih ne zanima več realnost, temveč le oh in sploh bedarije nekih influencerjev in je to potem zdravo za gotovo. Recimo pravi testi ne dobijo takih ogledov.
Saj lahko pogledaš že samo te youtuberje z Lamboti, ki imajo po 2+ mio subscriberjev, recimo Marek in ostali, ki si upajo dejansko kaj realno napisat in pokritizirat, pa par 100.000. Nobenega več ne zanimajo dejstva.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
Zgleda je dečkotov poslovni model, da služi kruh s predstavitvami na družbenih omrežjih. Če to veš, je dovolj ;) (ne posvečaš pozornosti njegovim objavam).

Drgače pa glede zvoka v Karjolci..smo sli s sodelavcema poslušat, ker eden ni mogel verjeti, da je zadeva res tako slaba kot sem govoril. Pa ko prižgeš, se načeloma še zdi da je OK (dotično smo poslušali Vaya con Dios..kjer imam babnica za moje pojme res dober glas), a kmalu začneš ugotavljat, da enostavno ni zvoka, ni sredine, slike, življenja..samo nek hrup.
Gremo za test še od njegove 10 let stare zafire z original zvočniki in kitajcem od radia (kupil reč z displeyem da ma za kamero)...zvok neprimerno boljši.
(Tudi to mi ni mogel verjeti da folderje ne zna razvrstit po abecedi ampak jih nameče od cca. Z.ja dalje :valjamse: ).
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

hermann

Guru
19. mar 2014
9.266
5.843
113
Sortiranje po abecedi očitno na splošno povzroča težave poševnookcem. Moj huaweijev telefon je imel iste težave. Prva črka še gre, ostalo pa random.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Zgleda je dečkotov poslovni model, da služi kruh s predstavitvami na družbenih omrežjih. Če to veš, je dovolj ;) (ne posvečaš pozornosti njegovim objavam).

Drgače pa glede zvoka v Karjolci..smo sli s sodelavcema poslušat, ker eden ni mogel verjeti, da je zadeva res tako slaba kot sem govoril. Pa ko prižgeš, se načeloma še zdi da je OK (dotično smo poslušali Vaya con Dios..kjer imam babnica za moje pojme res dober glas), a kmalu začneš ugotavljat, da enostavno ni zvoka, ni sredine, slike, življenja..samo nek hrup.
Gremo za test še od njegove 10 let stare zafire z original zvočniki in kitajcem od radia (kupil reč z displeyem da ma za kamero)...zvok neprimerno boljši.
(Tudi to mi ni mogel verjeti da folderje ne zna razvrstit po abecedi ampak jih nameče od cca. Z.ja dalje :valjamse: ).
Podobno sem se jaz čudil pri golfu pa octaviji. Pa Aurisu. Pa tudi corolli z osnovnimi zvočniki. Slabo, res slabo. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.837
622
113
EU
Jst rabim zvok izključno za radio poročila, pogovore, malo glasbe v ozadju; če bi rabil kaj hujšega in temu primerno dražjega bi si to tudi priskrbel. Od Toyote res ne pričakujem, da bi sploh lahko naročil kaj blizu tega, kar bi moralo biti vrhunsko. Še pri merčki sem skeptičen, kaj šele pr Toyoti :cool:
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Vincent, omenjal si sub pod sedežem pri radiovili. Mogoče veš kateri model so dali not oziroma koliko je prostora?
Ga napaja iz 12v vtičnice v naslonu za roko ali je vlekel posebej kabel iz akumulatorja? Jaz tudi razmišljam, da bi nekaj storil na audio delu...

Sem pa gledal načrte in je očitno pri jbl opremi headunit popolnoma isti, ker peljejo zvočniške signale v amp pod voznikovim sedežem (sem upal, da ima vsaj jbl verzija line out). Tako da se da pomoje z nekim spodobnim ojačevalcem, menjavo enot v vratih in armaturi in primerno izolacijo doseči podoben oziroma boljši efekt za enak denar.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Jst rabim zvok izključno za radio poročila, pogovore, malo glasbe v ozadju; če bi rabil kaj hujšega in temu primerno dražjega bi si to tudi priskrbel. Od Toyote res ne pričakujem, da bi sploh lahko naročil kaj blizu tega, kar bi moralo biti vrhunsko. Še pri merčki sem skeptičen, kaj šele pr Toyoti :cool:
Kdo govori o vrhunskem zvoku? Z JBL doplačilom dobiš, kot sem že parkrat omenil v tej temi, zvok, kot bi moral biti že v vsakem osnovnem avtu. Da ne začne ropotat vsevprek pa škripat ko ga naviješ na polovico glasnosti.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.837
622
113
EU
Sam toliko, da ste ustavim pri JBL, od kdaj na bi ta firma veljala za neko bom reku zelo dobro podjetje pri izdelavi avdio opreme? :sprasujemse:
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Sam toliko, da ste ustavim pri JBL, od kdaj na bi ta firma veljala za neko bom reku zelo dobro podjetje pri izdelavi avdio opreme? :sprasujemse:

Sej vse te zvočne firme je pokupil Harman ki je itak v lasti Samsunga. Tako da gre pri teh "premium" ozvocenjih prakticno za bratrance in sestricne po korejskem "stricu" :)
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Sam toliko, da ste ustavim pri JBL, od kdaj na bi ta firma veljala za neko bom reku zelo dobro podjetje pri izdelavi avdio opreme? :sprasujemse:
Kdo pa je rekel to? Sicer firme kot take nebi metal v koš in zaničeval, ker so v zgodovini naredili marsikaj resnega, vendar pa ti automotive izdelki nimajo kaj veliko veze s tem.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.895
5.170
113
Ga napaja iz 12v vtičnice v naslonu za roko ali je vlekel posebej kabel iz akumulatorja? Jaz tudi razmišljam, da bi nekaj storil na audio delu...
Ga ni suba, ki bi se napajal iz vžigalnik vtičnice. Za vsako stvar se vleče kabl iz akkuja.
Če gledaš vtičnica je kaj 20-25A pa kabl glih tolko da še zdrži ta tok. To so preveliki padci napetosti, pa že v osnovi je 20A premalo za nekaj čemur rečeš sub