Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Saj je o toyoti bilo tudi že dosti slabega napisanega.

Je pa komotar mislim da edini, ki je pošimfal "krpico" v predalu pod sredinskim naslonom. Mislim... ali se pri toyoti norca delajo iz kupcev? Bom moral prag tolerance dvigniti na max, če bom jo hotel spomladi kupiti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.526
9.247
113
komotar bo enkrat spljuval, pa bo peš hodil. Simple. Zato pa tega ne počne. Slovenija je premali trg da bi si privoščil objektivnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Taki drobni detajli so dokaz, da Toyoti še manjka nekaj analiziranja, da bi popolnoma razumela zahteve evropskega kupca... Koliko bi jih stal razvoj in izdelava nekega gumijastega podstavka? Drobiž proti ostalim stroškom...
Saj ne rečem, da je ekstremno moteče, je pa grdo in zelo cheap izgleda.

BTW, ima še kdo sol ali luna hatchbacka? Imate vsi usb vtičnico v tem predalu? Ni mi namreč jasno od česa je to odvisno...
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
Ce ne bi zdaj na tole opozoril niti opazil ne bi pac predal sem napolnil in to je bilo to

Luna ima, sol se ne splaca ce slucajno kdo koleba kaj izbrati
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.650
780
113
Sol je samo 600€ dražji uporabno vrednost ima pa v bistvu samo Keyless. Tista večja kolesa so zame bolj minus kot pa plus.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Taki drobni detajli so dokaz, da Toyoti še manjka nekaj analiziranja, da bi popolnoma razumela zahteve evropskega kupca... Koliko bi jih stal razvoj in izdelava nekega gumijastega podstavka? Drobiž proti ostalim stroškom...
Saj ne rečem, da je ekstremno moteče, je pa grdo in zelo cheap izgleda.

BTW, ima še kdo sol ali luna hatchbacka? Imate vsi usb vtičnico v tem predalu? Ni mi namreč jasno od česa je to odvisno...
V avenisus letnika 2009 je bilo gumeno. :) Tak da ne vem kaj bluzijo. Da pa vedo kako je treba pa je dokaz sam Lexus. Tako, da rečti, da jim "manjka" je mimo..bolj gledajo očitno na stroške, ne da ne bi vedeli kaj in kako.
Je pa v moji corolli tudi to blago, ja.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Kaj vec povej. Lahko na privat. Ker me zanima ta njegov poslovni model. Glede na ajpes so se mu prihodki od vloganja naprej kar fajn dvignili...