Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Marca 2020 bodo pa prestavili na december, septembra pa napisali, da ne podpirajo več touch 2 in nadgradnje ne bo. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Na japonskem je že možnost nakupa z elektromotorjem zadaj:

Upam stavit da bo to nekoč na voljo tudi v EU, verjetno ob faceliftu, čez kake tri leta.
Samo še plug-in dodajo (z dometom 50km) pa mamo deal.:D
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Na japonskem je že možnost nakupa z elektromotorjem zadaj:

Upam stavit da bo to nekoč na voljo tudi v EU, verjetno ob faceliftu, čez kake tri leta.

Po opisu videa sodec je to to. Izgleda, da imajo tudi novejsi infotainment, ker display je ogromen...
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
Kva je pol za kupt:
Continental 850neki (te sem imela do sedaj, super)
Michelin alpin
Briđstoun blizzak lm005 (neki tacga)
Goodyear performance neki
Se kaj za pogledat da je res dobra guma?



Jaz sem narocil komplet iz toyotine zimske ponudbe, 16" bridgestone saj sem se zmenil za popust ko sem kupil vozilo. Mogoce je zanimiva informacija da se na 2.0 Luno ne da oz ne sme montirati 17", pri visjih paketih to kombiniranje ni problem. Tolk na znanje.

kar se pa tice media sistema, bo kar ocitno drzalo kar so povedal na nemski toyoti, da se nas panasonicov sistem ne da nadgraditi brez zamenjave celga. Men so v solonu zagotavljal da bo do konca leta in to brezplacno, ampak kar ni v kupoprodajni pogodbi so le besede veter.

Tko pa pri vozilo za 25 jurjev imam spet mobitel montiran kot pr stari corolli:mad:
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ma hecam se. :)
Radio nima veze. Dodatni modul je fora. Še vedno notri tlačijo jetra od Toyota Touch 2 iz leta 1973.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
to majo čisto drugo linijo posebej za vzhodnjake. uradno zato, ker upoštevajo lokalne posebnosti in navade v resnici pa zato, ker na vzhodnjakih pač šparajo in je za nas vse dobro.

isto ko pralni prašek pa nutela.
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
sej Apple Car play imajo v ZDA ze od zacetka leta. Glavna kritika te linije ki se stalno ponavlja je da je media sistem za en krc. Jurja doplacila za navi ki je zanic ? Fotr ima na opel corsi ki je za pol cenejs, auto in car play standard

Aja sej v Slo Android Play uradno se sploh ni mozno prenest