Težava z Nexus 7

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Me zanima, če je imel kdo podobne težave. Govorim o preteklem Modelu Nexus 7 (Asus).
Skratka kar naenrkat se mi zadeva noče več polniti,. Ne samo to, niti na računalniku mi ga ne zazna. Preizkušeno z večimi polnilci, na katerih polnenje telefona deluje BP. Narejen tudi večraktni reset tablice, celo hard reset ni pomagal. TAko da nimam nobene aplikacije, nič, przane..ampak se samo prazni.
Sem pa opazil, da se celo dejansko polni, če je uganjen, ampak še to zelo zelo zelo počasi. Recimo v 4ih urah (uganjen, nobenega indikatoraj da se sploh polni) se je napolni recimo da za 20%...Tako sem ga pustil dva dni ugasnjenega in na polnilcu in je sedaj poln. Ampak fora je da polnenjen torej ne deluje, poleg tega ga pa niti ne morem priklopiti na računalnik, ker mi ga ne zazna.

1. Je že imel kdo kakšne take težave?
2. Kje je servis za Asus tablice, ker še niti leto dni ni star ima pa 24m garancije koliko piše na etiketi?

Lp
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Sam sem prav tako opazil, da je čas trajanja baterije po skoraj letu dni uporabe znatno krajši...
frown-1.gif
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Jst sem imel podobne težave. Ko je bil na 20% baterije sem ga dal čez noč polnit. Zjutraj je bil ugasnjen. Poskusil sem ga polnit z različnimi polnilci, pa ni pomagalo.
Tudi, ko sem ga priklopil na PC, ga ni zaznalo. Poslal sem ga na servis (sistem ena), skupaj z računom. Servis ima pogodbo z dostavno službo (ups), tako da pridejo iskat paket na dom. Same tablice ne servisirajo pri nas, ampak jo pošljejo na Češko. Čehi potem pošljejo direktno stranki na dom.
Zamenjali so pa citiram "ME370T battery adhesive-2" :D Je smešno, da bi bilo samo to. Ne vem. Tako piše na delovnem nalogu
smile-1.gif