Test pomivalnih strojev

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Saj se lahko tudi sicer naroci direktno iz Nemcije ali Avstrije, pa je bolj ugodno kot lokalno, upostecajoc dostavo.

Je pa res, da v tem primeru ni 5 letne garancije.
Lahko je še vedno, mi je povedal SLO pooblaščen serviser , garancija je 2 leti, do starosti 1 leta v SLO dokupiš garancijo iz 2 na 5 let in je potem lahko tako, tudi za v A ali D kupljen aparat.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Lahko je še vedno, mi je povedal SLO pooblaščen serviser , garancija je 2 leti, do starosti 1 leta v SLO dokupiš garancijo iz 2 na 5 let in je potem lahko tako, tudi za v A ali D kupljen aparat.
Jaz ne govorim za dokup ampak za tisto, kjer aktiviras do 5 let v okviru zastonj akcije.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Vem, smo je tudi taka možnost, ali pa peljati stroj, če tam ima 5 let garancije v A v obdobju od 2 do 5 let, če se pokvari.
 
Ima kdo še kak drug predlog glede pomivalca kot BOSCH sem gledal SMV6ZCX42E. Akcija za 5 letno garancijo je potekla in pri naši sreči bo crkinl ravno po 3 letih, tako da Bosch odpade. Pa da je na zalogi in v Sloveniji.
šoldi? tip stroja? soforumaš nabavu whirlpoola, 7 let garancije, odpiranje vrat, programi od kratkega do intenzivenga, pa še neke dodatne funckije, nema da nema, tko da lahk iz prve roke zveš info kaj in kako
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
886
88
28
select 1 from dual;
Ma smo sedaj na hitro kupili naslednika tega Gorenje, ki smo ga imeli sedaj. Sicer ni bil prva (ali druga,...) izbira, samo Bosch nima garancije, AEG je večinoma dobava 30.10.,... cena je bila 40% nižja kot bi dali za Bosch... 5 let bo delal, dokler je garancija, potem pa nekaj bolj konkretnega nabavimo.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
A ima kdo tale pomivalc od Aeg,k ima spodnjo košaro dvižno comfortlift?In kako se obnese zadeva?V trgovini včeri gledal...ni slabo.Kok se pa obnese pa ne vem...



So pa pomivalci Aeg narejeni Made in Poland :oops1:
 
In zakaj ne?

tkole....gorenje je precej šušmarlo, nabavaljajo leva jaca made in prc, ponavadi kako mideo, za pol pesti riža prodajali pa kot zlato.Dokler so imeli smegove stroje je špil lepo špilal, potem pa je postalo razglašeno.... sicer če je stroj made in slo je vseeno neki upanja da ni glih obup od obupa, če je made in prc pa bog pomagaj, ker v takih primerih tud garancija kaj dost ne more. Vsaj kar berem in poslušam je res vse bolj bogo
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.457
5.469
113
Jaz nimam predloga, je 10 let kar sem kupovala. Imam pa Boscha, ce mrbit to vseeno kak pove...

Sicer pa tudi mene zanima, kaj je fora wifi? Ne da zafrkavam ali pa kaj. Je zaradi spremljanja kake porabe ali pa kaj?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Kako priporočilo za pomivalca?
Do 1k€. Wifi, app nujen
Še en glas za Bosch serija 6 s sušenjem s pomočjo zeolita. Dober price/performance in manj kot 1k€. Edino glede wifi-ja...jaz sem se nekaj časa trudil, da bi razumel, zakaj bi to uporabljal, ampak sem obupal. Razen informacije, kdaj je stroj končal s pomivanjem in možnostjo zagona pomivanja iz postelje nekako nisem našel uporabne vrednosti. Aja, mogoče je pogojno uporaben števec porabljenih tablet, ampak itak kupim novo pakungo preden prejšnje zmanjka. V skrajni sili pa vlijem malo detergenta namesto tablete, pa tudi lepo umije 90% posode... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in jonny77
22. jul 2007
12.850
1.329
113
123
Wi-fi na pomivalcu, sušilnem, pralnem, itd je edino uporaben, da veš kdaj katera naprava konča z delovanjem-notification.
Kar pa lahko enako naredi tudi pametna vtičnica za 10€.
Tako da zaradi tega gadgeta zapravljati +100€ je brezveze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.769
2.364
113
Pomurje
Nimam predloga, imam pa vprašanje, ker po tem sprašuješ.
Kaj je fora teh wifijev na gosp.aparatih oz zakaj bi to rabil in za povrh še nujno?
:sprasujemse:
Zakaj? Navada iz časa, ko še otroci niso vedeli kaj stiskat so pa vedeli krožnike ali perilo v stroje zložit ali potem v sušilca preložit.
Potem je še trebalo samo gumb za on-line stisnit in sva iz šihta nastavljala.

Bosch bo vsekakor, zdaj še enega z 40dB iščem