Teslo v Tesli Y

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.371
3.455
113
Vprasanje… :) Ali vam delujeta dva telefona hkrati v Tesli?

Imam privat in sluzbeni telefon (poimenovana drugace), oba imam nastavljena tudi za kljuc (kar deluje), kot telefon pa mi vzpostavi povezavo samo z enim… Sem ze vse brisal iz Bluetooth naprav, ponovo dodajal, nastavil sam en telefon kot kljuc, vendar vse neuspesno… Izklopljeno imam tudi prioritetno povezavo, vsakic mi Tesla vzpostavi povezavo samo z enim telefonom?!?!? Na prejsnjem avtu (Skoda) sta mi dva telefona delovala brezhibno… Ima kdo kako idejo?
Niso tega predvideli v Tesli, to je domena isključno Nemških avtov
 

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
892
901
93
No one cares. Ker so vmes izumili dual in celo triple SIM telefone. In pametni ne vlečejo več telefonov po žepih, ko lahko vse pokrije en telefon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vogel

sad

Guru
24. avg 2007
20.528
9.219
113
No one cares. Ker so vmes izumili dual in celo triple SIM telefone. In pametni ne vlečejo več telefonov po žepih, ko lahko vse pokrije en telefon.
Tak to je. Poleg tega, da z nakupom Tesle postaneš zasvojenec s kavicami, zraven še telefon zamenjaš. Kak te bi imel star telefon, ki čisto ok deluje, v novi Tesli.:nazdravje: Se ne spodobi.:aplauz:
Btw.: a Tesla že obvlada Android Auto/Apple Carplay?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.714
113
No ne pretiravat, ni dolg kar so izumili žmigovce na tipke. fenomenalno.
Se strinjam, dostkrat brcnejo totalno mimo, ampak men je recimo neprecenljivo, da imam ključ od avta na telefonu. Ogrevanje, ohlajanje avta prek aplikacije, pa še kar nekaj bonbončkov. In ja, vem, da imajo tudi ostali kaj od tega ali vse, ampak overall izkušnja z aplikacijo in softwareom je meni zaenkrat super. Neumnosti, kot so manjko park senzorjev in zdaj žmigavci na volanu ipd. so pa za nekoga ustrelit!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.263
113
Ja ključ od avta na telefonu je res neprecenljivo. Sploh iz varnostnega vidika prava inovacija in pojem varnosti. Saj ne da tu in tam ko grem od doma obračam ker pozabim GSM, ključe bolj težko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.714
113
Ja, Tesle kradejo kot po tekočem traku, vsak si naloži Steal tesla app in jih odklepa in odpelje, kakor se jim zdi. Ker drugih avtov pa ne kradejo, ker imajo ključe a ne? :sprasujemse:
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.371
3.455
113
Tesla te posname pa lahko ji slediš , kar pri VW ju ne gre uradno ,tudi če si lastnik ti ne pokaže položaja dokler se avto vozi .
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.263
113
Ja, Tesle kradejo kot po tekočem traku, vsak si naloži Steal tesla app in jih odklepa in odpelje, kakor se jim zdi. Ker drugih avtov pa ne kradejo, ker imajo ključe a ne? :sprasujemse:

Kdo pravi da jih kradejo? Verjetno jih ne kradejo, nimam podaka o tem, kar pa ne pomeni da jih slej kot prej ne bodo začeli krast, odpirati itd... ne vidim vrednosti v tem? Zakaj bi človek to rabil na telefonu? Razumem da je nekdo otročji ali tehnološki freek, pa se mu zdi to kul, neke hude vrednosti v tem pa res ne vidim. Kul iznajdba je npr. bila da sedeš v avto in imaš ključe v žepu in lahko avto zaženeš, pač uporabno brez neke drame.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in Gonzo

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.263
113
Zdaj pa čakam tiste tri userje s Teslami 3 na obroke, da mi razložijo da sem ti favš odpiranja avta preko aplikacije :evil:
 
  • Haha
Reactions: sad

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.714
113
Dobro vsakemu svoje, jaz sem pred kratkim z bratom zamenjal za par dni avto, ker je želel sprobati Teslo, mene je pač motil kljuċ, ker sem se navadil, da ga nimam, ti očitno dostkrat telefon doma pozabiš in ti to ni kul, jaz pa vse drugo prej pozabim kot telefon in tukaj mi je to, da se mi ne valja še en ključ po žepu fenomenalno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.714
113
Aja pa Tesla ti da pač opcijo, komot onemogočiš phone as key in uporabljaš kartico, drugi avti s ključi, ti ponavadi ne nudijo te opcije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.059
1.462
113
39
Še dobro, da obstaja Tesla, ker drugače bi debata tule zamrla.

Enega skrbi kraja davkoplačevalskega denarja preko subvencij, pa delovni otroci, drugi doživlja čustva, ker imajo eni avto na obroke, on pa ne..opaa:cheer:

Pa, Guinness, a tvoj avto lahko pelje 17 ljudi? Bee, avtobus od mojga soseda pa lahko...pa a res se po 400 km isprazne? Krnekiii, sonda Vayager pa laufa že 45 let...viš, bilokak obračamo, Tesla je bedna:cowboy:

A če nabavim i7, dobim odobritev tu gor?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: vogel in Guinness

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.059
1.462
113
39
Čak, to može, to je švaba.

Pa nima več redkih zemelj v elektromotorju, bodo zaposleni na Petrolu še težje spali.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.573