Teslo v Tesli Y

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.714
113
Od hitrosti ze ne, verjetno folk v EV zaspi od dolgocasne voznje.
Ma ne, je kar zanimivo veš. Jaz si najdem kakšen kamion ki ima ful teksta na zadnji strani, pa preberem vse kar ima napisano, ko vozim za njim, potem se grem pa igro koliko samoglasnikov in soglasnikov je v napisanem, potem se poskusim na pamet naučiti celoten tekst, če je pa v tujem jeziku ga še prevedem in se tako naučim hitreje in bolje kot z dualingo! :cheer:
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.237
725
113
Ma ne, je kar zanimivo veš. Jaz si najdem kakšen kamion ki ima ful teksta na zadnji strani, pa preberem vse kar ima napisano, ko vozim za njim, potem se grem pa igro koliko samoglasnikov in soglasnikov je v napisanem, potem se poskusim na pamet naučiti celoten tekst, če je pa v tujem jeziku ga še prevedem in se tako naučim hitreje in bolje kot z dualingo! :cheer:
Še tegale preberi potem.... Žal nimam boljše slike...
1703525854418.png
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.059
1.462
113
39
Ma ne, je kar zanimivo veš. Jaz si najdem kakšen kamion ki ima ful teksta na zadnji strani, pa preberem vse kar ima napisano, ko vozim za njim, potem se grem pa igro koliko samoglasnikov in soglasnikov je v napisanem, potem se poskusim na pamet naučiti celoten tekst, če je pa v tujem jeziku ga še prevedem in se tako naučim hitreje in bolje kot z dualingo! :cheer:
Pa slikce od Wellcum na tovornjakih :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.382
5.898
113
pri taščici
Najbez jih je res vecina zaradi AP. Sem stejem tudi morebitna neupravičena zaviranja ki lahko povzrocijo nalete od zadaj.
Ker AP je daleč od tistega kar so si laiki ustvarili na osnovi yt posnetkov iz USA.
Ram insjo ocitbo drugacne ceste ( predvsem sirse) in bolje urejeno prometno signalizacijo.
Ni mi pa jasno zakaj na AC ne upošteva omejitev (znižanja) hitristi. Na ostalih cestah uposteva, na AC pa on pelje kolikor ima nastavljeno (najvec 140)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.371
3.455
113
Najbez jih je res vecina zaradi AP. Sem stejem tudi morebitna neupravičena zaviranja ki lahko povzrocijo nalete od zadaj.
Ker AP je daleč od tistega kar so si laiki ustvarili na osnovi yt posnetkov iz USA.
Ram insjo ocitbo drugacne ceste ( predvsem sirse) in bolje urejeno prometno signalizacijo.
Ni mi pa jasno zakaj na AC ne upošteva omejitev (znižanja) hitristi. Na ostalih cestah uposteva, na AC pa on pelje kolikor ima nastavljeno (najvec 140)
Veš pri volkswagenu lahko imaš ACC do 210 kmh in tudi dela tempomat do 210 kmh.
Te Tesle pa ostali krš pa maximalno do 150 kmh..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

jezek

Guru
24. jul 2008
2.646
1.257
113
Samodestruktivnost definitivno. Zakaj bi nekdo prostovoljno šel jebat samega sebe v glavo in pristajat na vse omejitve evjev....
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Vprasanje… :) Ali vam delujeta dva telefona hkrati v Tesli?

Imam privat in sluzbeni telefon (poimenovana drugace), oba imam nastavljena tudi za kljuc (kar deluje), kot telefon pa mi vzpostavi povezavo samo z enim… Sem ze vse brisal iz Bluetooth naprav, ponovo dodajal, nastavil sam en telefon kot kljuc, vendar vse neuspesno… Izklopljeno imam tudi prioritetno povezavo, vsakic mi Tesla vzpostavi povezavo samo z enim telefonom?!?!? Na prejsnjem avtu (Skoda) sta mi dva telefona delovala brezhibno… Ima kdo kako idejo?
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.573