Tesla MODEL 3

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Ti kaj otresaj gobec in širi laži, saj povprečen uporabnik tule na forumu nima spomina kot zlata ribica.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
A od tvojih nebuloz kako je jaz opozarjam na gnilo stanje tesle, ti vernik pa nabijaš kako nimam prav.

Več vemo kot modeli, ki obračajo miljone/miljarde v investicijskih družbah...žalostno po eni strani, za njihove stranke. No saj zdaj na hitro praznejo teslo, sam lahko bi pa pri dosti višji ceni delnice. :valjamse:
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Vsaka stran ima dve plati zgodbe, ti si se postavil na negativno in komentiraš samo negativno, jaz vidim eno veliko sivino in sem ti pač na določene tvoje negativnosti kontradiral, torej skušal sem biti protiutež. Nikakor pa nisem nek fan Tesle, nimam delnic in tudi ne mislim kupit Tesle, ker je servis pri nas neobstoječ, tam kjer pa je pa katastrofalen.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Vsak balon enkrat poči.
Musk je pa itak top prodajlec megle in je uspel balon konkretno napumpat.

Eno je ziher, Musk v vsakem slučaju ne bo izšel praznih rok, mnogi investitorji bodo pa popušili večino vložka.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ravno to je... jaz sem negativen? Kaj hudiča ma negativnost s tem? A Musk bere moje poste na alterju pa laže in slabo dela zaradi tega?

Na teslo nekateri opozarjamo že nekaj let, ker Musk govori take bedarije folk pa kar pelje to in izgublja živce (avto) in denar (delnice). To, da se jim gleda pod prste ko zavajajo/lažejo je izredno dobro...za tiste ki so vsaj malo pripravljeni poslušat. Zanimivo, kako je Trump na Twitterju cel "hudič", ta bedak pa je do zdaj dobival free pass ko je ljudi zmerjal s pedofili, lagal o privatizaciji po 420$ na delnico ipd.

Zdaj so Tesla forumi polni jamranja glede delnice, ker te owce dejansko vzamejo vse kar reče bog Musk za resnico. Za Q1 se je dalo dobit podatke za prodajo na par 100 kosov natačno 1 mesec pred koncem Q. Kdor je to vzel resno na seeking alpha je prodal, ker v kombinaciji s 40% popusti enostavno ni variante, da firma posluje vsaj solidno.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Pod 190$ odprlo danes. :D Sicer je možen kak short burn ja, vendar je bil to mogoče poizkus pisanje insideev kako je Apple želel kupit leta 2013 lol. :S

Sem želel EVje podpret in pripeljat enega i3 pa ni noben hopsnil, za 21k€ bi bil na cesti v Slo, pobarvan odbijač spredaj bel 2017, 94 BEV, 12kkm, LED, pro navi, 19"...

IMG_20190522_120116.jpg
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Ko boš šel k temu trgovcu, bodi v suknjiču. Če boš oblečen v kavbojke boš razočaran nad njihovim odnosom.
 
I

Izbrisan uporabnik 474


Končno en realen test Teslinega "Autopilota" na realnig, evropskih cestah in ne na ameriških 6 lane highway, jer so jenkiji celi mastni, ko Tesla uspe zaviti dol iz rampe...
Katastrofa.