Tesla MODEL 3

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113

To si šele zdaj ugotovil? Imaš pa na armaturko napopano skoraj večjo tablico, kot doma televizijo v dnevni sobi :p

Glede volana, pa bolj ga gledam bolj me spominja na volan pri temle:
yugo-45-koral-02.jpg

... čeprav ima Teslin en krak več. No pri podrobnejšem pogledu mi je armaturka celo malenkost bolj všeč... Pri Yugecu namreč :valjamse::valjamse::evil:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Anubis

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.760
2.639
113
Na volan od Yuga spominja ker je logo podoben. Pri Tesli je dejansko ovenel logo od Yuga.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Koliko vegetarjancev misliš da bi raje umrlo od lakote, kot pa da bi jedlo meso? Tesla bi bila neumna če nebi izkoristila vsakega financiranja ne glede na vir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Aha. Zdaj ti bom pa še jaz rekel to kar ti je že marsikdo: V rit si poriniti to Teslo :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
In kaj je tako smešnega?
Kaj pa vem, nekako mi ne gre to skupaj s filozofijo enega takšnega naprednega podjetja ki trži "čisto prihodnost". Daje drugim firmam potuho seveda za denar? Katastrofa in neokusno. Mogoce pa jaz kaj narobe tukaj razumem? Zato pa imamo tukaj tebe da nam razlozis! :zmaga:
 

amaterB

Zelenc'
6. jan 2018
29
2
3
Scenarij 1: ni odpustkov in trgovanja. Proizvajalci, ki se ne uspejo prilagoditi, propadejo ali pa jih reši zamenjava predpisov z ohlapnejšimi v zadnjem hipu. Ostali lahko potem navijejo cene.
Scenarij 2: z izpusti se trguje. Naprednejši proizvajalci imajo dodaten vir prihodka, ostali pa stroške in zato pospešeno delajo na tem, da se jim v bodoče izognejo. Enim rata prej, drugim kasneje, napredek je v povprečju precej bolj predvidljiv in se ga da zahtevati s predpisi, pri katerih se potem vztraja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Kaj pa vem, nekako mi ne gre to skupaj s filozofijo enega takšnega naprednega podjetja ki trži "čisto prihodnost". Daje drugim firmam potuho seveda za denar? Katastrofa in neokusno. Mogoce pa jaz kaj narobe tukaj razumem? Zato pa imamo tukaj tebe da nam razlozis! :zmaga:
Ti je amater lepo razložil. Če ti verjameš v tisto filozofijo, si pa tudi naiven. It is all about the money.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.923
113
In potem trgujejo s kuponi. To ni ekologija to je pranje denarja.
Malo poglejte kje na lestvici najbogatejših Slovencev je g.Bandelj ki se s tem ukvarja
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.923
113
Pravi da prodaja topel zrak.... Milijonov pa tolk da se ven ne vidi.
Le kako mu je uspelo postaviti tako uspešno podjetje....