Téma o IP kamerah

Gonzo

Guru
1. sep 2007
6.136
2.454
113
EU
Ne znam za druge modele, ker moja snema na kartico neprekinjeno. Posnetki so dolgi par minut . Medseboj se nadaljujejo (dashcam način), tako je možno določeni del po pregledu in dovnloadat na disk. Bom pokazal okno programa kako izgleda, ko bom pri računalniku.

Nazadnje urejeno:

vogel

Fizikalc
1. sep 2007
1.128
57
48
Je ze kdo pogruntal kako s snemalnika dol na svoj racunalnik posnames video datoteke?
Drugo je motion detection. Kako ga prepricas, da posname dolocen cas pred dogodkom in dolocen cas po njem? Pri meni anti+diether, post-record in record delay nimajo ucinka, lahko nastavim karkoli oa je vedno posnetek dol le par sekund, do 10 recimo.
Pa se kje to nastavljas, na snemalniku ali na kameri? Imam tudi DMSS aplikacijo za telefon, tisto je sele zmeda. To bom raje pustil za drugic.
če ti tole kaj pomaga

Mobilni gDMSS je še bolj enostaven, tam pa ob playbacku samo klikneš gumb za snemanje videa.

Tole pa še nisem poizkusil pro motion detectionu, se moram en dan lotiti

Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
38.704
1.986
113
pri taščici
Ko kliknemo na disketo se mi pojavi tole. Od tu naprej pa bi moralo iti lažje tudi nam telebanom.

Priponke

• IMG_20210618_083739_copy_1440x1080.jpg
    IMG_20210618_083739_copy_1440x1080.jpg
    424 KB · Ogledi: 30

merdzo

Fizikalc
6. avg 2007
3.475
41
48
Sem vtaknil noter USB ključek. Noben Save ali Download gumb se ni pojavil. Manual sicer govori o tej možnosti, ampak jaz teh ikon enostavno nimam.
Sumim, da je ta možnost morda na voljo, ko delaš direktno na snemalniku, jaz pa vse delam preko Web vmesnika, ki mimogrede ni prilagojen za mobilne browserje. (čeprav v manualu pod Web vmesnik piše, glej local operation)
Morda kak security feature.
Ampak meni priključen monitor ne kaže slike. Snemalnik je tudi na takem mestu, da ne morem z njim operirat lokalno. Pač pospravljen nekje spodaj pod omaro v rumpl kamri.
NVR 2104-I je model snemalnika.

Mladinec

Pripravnik
11. jun 2009
296
9
18
Ptuj
Hm… domneval sem, glede na PS, da delaš direktno na snemalniku. Jaz vedno za snemanje delam tako. Preko web vmesnika samo gledam po potrebi live stream.
Preverim danes oziroma jutri, ko pridem do snemalnika, kako bi šlo preko web vmesnika ali aplikacije.

PS: Saj imaš tole Dahuo oz Policetech?

PS2: Kako misliš, da ti direkt priklopljen monitor ne dela? Samo problem dostopa, ali je še kak drug issue?

merdzo

Fizikalc
6. avg 2007
3.475
41
48
Dahua je kamera in snemalnik.
Glede monitorja, sem poskusil prek HDMI tv priklopit pa ni bilo slike. To je bilo takrat, ko ke je se disk nekaj hecal in se je snemalnik kar naorej rebootal. Z VGA se nisem poskusil, tezko dobit tak monitor/kabel v teh casih.

jernejd

Fizikalc
2. sep 2007
1.016
24
38
Sem vtaknil noter USB ključek. Noben Save ali Download gumb se ni pojavil. Manual sicer govori o tej možnosti, ampak jaz teh ikon enostavno nimam.
Sumim, da je ta možnost morda na voljo, ko delaš direktno na snemalniku, jaz pa vse delam preko Web vmesnika, ki mimogrede ni prilagojen za mobilne browserje. (čeprav v manualu pod Web vmesnik piše, glej local operation)
Morda kak security feature.
Ampak meni priključen monitor ne kaže slike. Snemalnik je tudi na takem mestu, da ne morem z njim operirat lokalno. Pač pospravljen nekje spodaj pod omaro v rumpl kamri.
NVR 2104-I je model snemalnika.
Pa si naloži na računalnik program "Smart PSS" in upravljaj s snemalnikom preko njega. Sicer je logika shranjevanja posnetkov bolj kot ne kitajska, ampak dela pa (ko ugotoviš, kako delujejo tiste škarjice ;)).

Jernej

• Všeč mi je
Reactions: Mladinec