Katero brezplačno aplikacijo za WIN11 priporočate za IP kamere

5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Iščem najprimernejšo aplikacijo za PC (windows11), s katero bi nadzoroval 3 IP kamere. Za nadzor preko telefona ni problema, ne najdem pa nič pametnega, kar bi bilo free in kolikor toliko uporabno. Mogoče je kdo od vas v zadnjem času uporabljal kaj takega? Hvala vnaprej za odgovore.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Za katere kamere pa gre oz. ali podpirajo ustrezne protokole? Nimajo vse moznosti priklopa preko katerekoli aplikacije… Ponavadi pa ima tudi proizvajalec kamer na voljo kaksno tako aplikacijo za desktop racunalnik…
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Potem naloži tisto, kaj sem predlagal.
Če kamere ni na seznamu v aplikaciji, označiš prvo od druge firme, ki ima podobne karakteristike. Vpišeš geslo, port osemdeset in IP številko (glej nalepko na ohišju), in mora delat. Na tej aplikaciji sedaj dela "Dahua", prej "Hikvision" pred tem pa Hoferjeva zunanja.
Aplikacija je zastonj, tako da jo ven vržeš, če nisi zadovoljen.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Potem naloži tisto, kaj sem predlagal.
Če kamere ni na seznamu v aplikaciji, označiš prvo od druge firme, ki ima podobne karakteristike. Vpišeš geslo, port osemdeset in IP številko (glej nalepko na ohišju), in mora delat. Na tej aplikaciji sedaj dela "Dahua", prej "Hikvision" pred tem pa Hoferjeva zunanja.
Aplikacija je zastonj, tako da jo ven vržeš, če nisi zadovoljen.
Hvala Gonzo, bom poskusil takoj, ko najdem čas.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Tisto kaj je na proizvajalčevi strani je ponavadi OK in dobro dela, vendar... ponavadi je tako izdelano, da ne dela na en klik. Aplikacijo od proizvajalca moraš zagnat in če te ne gnjavi z geslom imaš srečo. Po vpisu gesla (Dahua, Hikvision), Dahua zahteva da označiš pogled za kamero in komaj takrat pokaže sliko.
Tisto kaj sem dal v linku, na en klik starta in pokaže sliko, fulskrin takoj. To zelo cenim, ko hočem na hitro pogledat, kaj se dogaja na dvorišču. Prav zato uporabljam "netovarniški" program na tablici in na telefonu.
Tovarniški program ima prednost v tem primeru, da pogledam zgodovino posnetkov. Možno je gledati posnetke za en teden nazaj.
Tisti iz linka omogoča pregledovanje več kamer istočasno. Vse kamere hkrati, eno po eno in podobno s preskakovanjem pogledov.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Poročam, kako sem se odločil na koncu: na PC sem naložil platformo BlueStacks5, nato pa originalni aplikaciji: CTRONICS in CamHipro. Nisem se še odločil, katero bom obdržal, sedaj pač preizkušam obe. Vsaka ima nekaj prednosti in nekaj slabosti napram drugi.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
5 kamer, ena Alhua (Dahua) it digitklik, 3 Xiaomi Mi360 (te so najboljše) iz Extreme Digital in neka Robaxo iz Mimovrste. Ip camera viewer ne najde nobene, tudi IPje vpišem iz 192... menija, pa baje niso pravi.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Vem za novejšo verzijo, ker me na to program opozori.
Ne posodabljam, dokler dela brezhibno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81