Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Ukrepam lahko kvečjemu proti Oktopusy...ker stalno skače v Deky-a...kljub temu da smo že teden dni nazaj "razčistili"...

Bom videl kako se bo obnašal v naslednjih dneh...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Dej stari napni možgan pa premisli oreden kaj natextaš....resno!
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pa od dakića zbrisal kr nekaj zelo žaljivih komentarjev...brez posledic.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Glej se ne sekiram če dobim Ban... Jebat v glavo si pa ne bom pustil naj bo tukaj vsem jasno..itn..
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Dva prijatelja :evil:

%C4%8Dimpanze.jpg
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ukrepam lahko kvečjemu proti Oktopusy...ker stalno skače v Deky-a...kljub temu da smo že teden dni nazaj "razčistili"...

Bom videl kako se bo obnašal v naslednjih dneh...
Aja ukrepaš lahko proti meni? Brišeš moj post! Ko pa te Dakić pošilja v PM te zmerja z pičko to pa pustiš. Kaj smo raščistil? Nč nismo razčistl. Mir je bil ker je Dakič pisdo stisnu, to smo razčistl! Kdo skače kam. Večkrat mu je bilo rečen da naj neha pa ni zato je dobil kar je iskal. E res imaš oprane možgane. Sem te imel za mal bolj pametnega toda dokazaješ, da si res ena picka.
Vesel bodi, da imaš to moč, da me lahko izbrišeš, če ne bi tud tebe poslal na zdravljenje, ker sedaj smo pa dobil še enega pacijenta med moderatorji. Groza!
Obračaš se po vetru kakor zapiha. Take picke mi gredo pa res na živc. Marš, da te ni sram! :bruh:
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Aja ukrepaš lahko proti meni? Brišeš moj post! Ko pa te Dakić pošilja v PM te zmerja z pičko to pa pustiš. Kaj smo raščistil? Nč nismo razčistl. Mir je bil ker je Dakič pisdo stisnu, to smo razčistl! Kdo skače kam. Večkrat mu je bilo rečen da naj neha pa ni zato je dobil kar je iskal. E res imaš oprane možgane. Sem te imel za mal bolj pametnega toda dokazaješ, da si res ena picka.
Vesel bodi, da imaš to moč, da me lahko izbrišeš, če ne bi tud tebe poslal na zdravljenje, ker sedaj smo pa dobil še enega pacijenta med moderatorji. Groza!
Obračaš se po vetru kakor zapiha. Take picke mi gredo pa res na živc. Marš, da te ni sram! :bruh:


Kdo komu ni dal mira zadnje cirka dobra 2 tedna? Kdo je izival jaz al ti?

To si bil ti... Dal sem ti mir skoraj 3 tedene pa nisi zdržal pa so vsi krivi samo ti nič.. Ti si angelček al kaj..

In se sedaj ven vlečeš v svojem stilu... Nič novega od tebe..
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
V vednost: Oktopusy si je zaradi neprimerne reakcije po banu prislužil trajnega. Podpiram debato, ampak ta mora biti na nekem vsaj približno intelektualnem nivoju, ne pa POD pragom gostilniške artikulacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
nočem se mešat, ampak prehuda sankcija.. videni zapisi so..izliv slabe volje in razočaranja nad idolom, ne pa osebni obračun. :)

JJ tut nben ne bana zarad izlivov proti staremu. :)
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Trajnega, ker mu je bilo obrazloženo zakaj je bil banan, a to ni bilo dovolj, treba je bilo javno žaliti moderatorja.

Konec koncev pa je tudi sam napisal, da se poslavlja, pri tem smo mu samo pomagali.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Začelo se je ker je dakić odprl v forumu telefoni temo o njem in ga nonstop osebno žalil. Odziv pa seveda je bil. In zaradi tega zdaj trajen ban. Ban ker se je branil. Hecno.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
To kar si ti napisal, mi lahko Oktopusy sam napiše in obrazloži v mailu, potem pa bomo razmišljali o izkjučitvi prepovedi sodelovanja. Do takrat pa ostane tako kot je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pohvalim pa MaverickT in sicer da ko ti izbriše komentar s pojasnilom na zasebnem sporočilu zakaj ga je zbrisal in nato z mojim pojasnilom le ta komentar tudi vrnil nazaj.
Ker resnica je več kot očitno sovražni govor za levico.