Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če si si že odprl lastno temo, jo pa še odpri za komentarje! :gorjaca:

Ker - kritika je konstruktivna. Tole je pa konkreten peskovnik. Mar misliš da tule hodimo ljudje po resnih opravkih?

Pa, rekel bi, da če si že začel s tako odgovornim delom, da bi mnogo bolje bilo, če bi si še zamenjal nick. To sicer nikakor ni v mojem želodcu sprejemljivo, toda - le zakaj si se zagrebel? Misliš da te bomo sedaj kot moderatorja gledali kaj bolj drugače, kot pa si bil prej ... farbenblind Kameleon? :nigladek:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Svojo temo sem odprl ker menim (kot sem napisal) da je fajn če ste informirani...in jo zaklenil da ostaja pregledna.

Lepo da si ti (oz ste si) odprl vzporedno kjer bomo lahko debatirali kaj vam je všeč in kaj ne!

Feedback me ne moti!

Nisem se zagrebel...me je pa motilo da čvek prehaja v vedno večji SPAM...kljub temu da celoten ni mišljen kot tak....ima samo del namenjen spamanju...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nisi je smel zaklenit. Kar precejšnja napaka. Ampak ... sej bo...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, da čvek prehaja v spam, - to je pa normalno. Več kot jih imaš prisotnih, manj bo spama. Ker - če sta samo dva prisotna, bo pa res mimogrede zašlo.

Torej se trudi, da boš imel čim več obiskovalcev. Ene sorte podjetništvo je to ... :fredi:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
No ja...barvno slep bit se mi zdi rahlo neumna zahteva (odgovarjam na tvoja vprašanja v slovenski vojski)

Flegmatik...well to pa že je potrebna lastnost za moderatorja v čveku :D

Sploh pa nekako sovpada s tvojo potrebo po barvni slepoti...pač si flegma al je lev al desn ;)

Kaj je pa tvoja mama...e to je pa že (tvoja) pesniška svoboda...al pa dramski vložek...

Device so zamerljive...in zlopamtila. ..tko da previdno ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Tema "slovenska vojska povsem zaplezana".... Sem prestavil odgovor sem da ne SPAMamo tam...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda so. Device so še marsikaj. Lahko ji zaupaš državno blagajno, pa čez 5 let ne bo manjkalo niti enega centa! Ko boš šel pa samo scat tja za španski bezeg, jih boš pa slišal za celo življenje :p .

Zlopamtila pa niso. Definitivno. Ko ga zaserješ, jih dobiš v tistem trenutku nazaj po buči in to je to. Če bi morda se šel ekshibicionizem in ponovil kozlarijo, jih dobiš nazaj na potenco. In si odvajen. :D Ne - zlopamtila pa niso.

Pa tole sploh ni pesniška svoboda.
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

In - ja. Definitivno moraš biti barvno slep , sploh v javnih debatah. Če si pa moderator, pa še toliko bolj.

Medstrankarski boji - od vekomaj popolnoma neracionalna izguba energije. Od vekomaj ! Mene niti v rdečih časih niso dobili, pa smo imeli takrat samo eno stranko!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Torej si bil "državni sovražnik" ker si bil neopredeljen! (vbistvu si se opredelil s svojim molkom) Dobro da te niso "zrihtali"...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Evo ti tvoj flagmatizem!

Torej, če bi bil v Rusiji, bi me pravgotovo res zrihtali. Toda živel sem v Jugoslaviji. In - ni bila taka diktatura kot nam jo hočeš ti in tvoji prikazovati. Tudi to je eden od mojih pomislekov, da bi bil ti kot Kameleon sploh primeren za moderatorstvo. Sploh pa v Čveku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi in McGiver
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer pa - delaj, bomo tako še najbolje videli, če so čudesa res mogoča.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Jaz nočem nič "prikazati"....jaz samo komentiram vaše prispevke na to. Sem prebral veliko stvari in pogledal dost zadev da si lahko iz vecih zornih kotov ustvarim pogled...kljub temu da me takrat še lahko ni bilo! A veš po sistemu če deluje kot raca...hodi kot raca....se oglaša kot raca in je pernato kot raca...ja potem sem lahko v 99% sure da tud je raca... Pa če nanjo sveti rdeča al pa bela svetloba...
Al hočeš rečt da smo še vedno v neki diktaturi in ne smemo razmišljat po svoje?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Jaz nočem nič "prikazati"....jaz samo komentiram vaše prispevke na to. Sem prebral veliko stvari in pogledal dost zadev da si lahko iz vecih zornih kotov ustvarim pogled...kljub temu da me takrat še lahko ni bilo! A veš po sistemu če deluje kot raca...hodi kot raca....se oglaša kot raca in je pernato kot raca...ja potem sem lahko v 99% sure da tud je raca... Pa če nanjo sveti rdeča al pa bela svetloba...
Al hočeš rečt da smo še vedno v neki diktaturi in ne smemo razmišljat po svoje?
Daj ne pametuj- znam te puško, kad si pištolj bila..:p
Prestavi mojo kandidaturo za moderatorja sem, če znaš..da ne bomo v tisti temi smetili..;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
To ni v moji pristojnosti...je niti ne vidim... ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz vem, da takrat tebe še ni bilo. Toda vcepili so ti samo slabe stvari ... tako kot se pogovarjaš z babico in ti vsakič ko prideš na obisk, samo še jamra kako jo boli po kosteh.
Torej pozitivnih stvari ti pa niso pokazali. Zato !

Juga je bila v svetovnem merilu izredno napredna. Toda ob dejstvih da se je morala graditi iz porušene ter multi - kulti države, je bila na svetu marsikomu trn v peti. Vse kar smo kupili od zunaj, je bilo vsaj 3x dražje. Vse kar smo hoteli delati po licencah, je bilo ( nevem kolikokrat ) preplačano (v primerjavi z Japonsko ali Nemčijo, ki sta se ravno tako morali pobirati). Toda - ostali smo neodvisni!

Če to komu od vas mladcev kaj šteje !

Ko smo pa prodajali lastne izdelke, ki so spreminjali svet, so nam jih pa pokradli.

Sedaj sem zopet izven teme. Toda ti me nekako že po defoltu vedno potegneš nekam na stranpota ...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
To ni v moji pristojnosti...je niti ne vidim... ;)
aha, se bojiš konkurence, pa se delaš, da ne gre..:p
v bistvu se mi pa ne da več biti moderator do nadaljnega, čeprav so me podprli sami spoštovani in eminentni člani foruma..čeprav ne še vsi, dajem pa možnost, da me še bodo..:cool:
Zato kar v miru moderiraj..:nazdravje:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Za topli pir + hladen golaž in bicikl do UE te tudi jaz podprem! :cool:

Drugače pa za mude: a lahko dobimo en gerontološki del foruma? :fredi: