Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Sem na gorenjskem...žal...

Vidnega? Ne zastopim?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kamele0N
Da (citiram) NIMAŠ ZADOSTNIH PRIVILEGIJEV ZA OBJAVO NA TEM MESTU v https://www.alter.si/tema/promiskuiteta-v-sloveniji.2668513/page-5#post-2752934 si določil ti ali Matey?

Glavna poanta smetenja je v trmastem pisanju kasneje, ki se razvije zaradi splošnega "nerazumevanja", lol.

Spam/offtopic/sprenevedanje in bluzenje v 3 dni s strani jagebabe samo v temu topicu: :cheer:post #47, 48, 50, 54, 62, 67, 69, 71, 82 in 84 :aplauz:

Obrazložitev je od Mateya. Torej ti zgolj ne pomaga pri tehničnih zadevah, ampak še vedno tudi sam moderira, čeprav že štiri mesece na lastno željo ni več moderator v teh temah?
 
Nazadnje uredil moderator:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Pohvalno da si najdla temo kjer lahko nabijaš poste neovirano...in to sama od sebe!

Omejitev sem ti stisnil jaz! Ker si temo ki je končno uspela zaživeti v debato nazaj po 2h dneh zopet začela zasuvat z SPAMom ki ni imel dodatne vrednosti!

Čestitam ti za ta neverjeten dosežek!

In ne pričakuj da ti bom sedaj 24/7 na razpolago za razlago glede vseh tvojih travm!
Očitno če te ne bi omejil....bi uspela temo zaspamat še bolj...

Skratka...čestitke!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #15304

Neizpodbitno dejstvo je, da se Matey zaganja vame že odkar sem se pojavila na forumu. Neizpodbitno dejstvo je pa tudi, da bi predvsem moral najprej pomesti pred lastnim pragom, če se že gre nekakšno moralno avtoriteto foruma, ne pa da meni onemogoča pisanje zaradi smetenja, istočasno pa sam priznava, da baje sam smeti zaradi mene.
Vsakomur izmed nas ni všeč pisanje koga izmed ali skupine forumašev, pa se zato ne obeša na čisto vsak njihov zapis, kot to počne Matey pri meni.
Sploh je pa to skregano z vsako logiko, ker to počne moderator foruma. Čisto iskreno? On prvi najbolj svinja po alterju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
:valjamse: Kaj si ti ena usekana baba ej :aplauz:

In ne, nemislim se več ponavljat kje, kako in zakaj ga failaš tako da kar boli. Pa vidim, da je plašničar Dekić spet našel pot na ta forum in ponovno daje lastno podporo neresničnim navedbam, samo še bizi se manjka pa ste komplet pušeljc pacientov :aplauz:


Kar trepljajte se po rami ja in se podpiratje, tako je prav :cheer:

2a6po9.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oktopusy

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
:valjamse: Kaj si ti ena usekana baba ej :aplauz:

In ne, nemislim se več ponavljat kje, kako in zakaj ga failaš tako da kar boli. Pa vidim, da je plašničar Dekić spet našel pot na ta forum in ponovno daje lastno podporo neresničnim navedbam, samo še bizi se manjka pa ste komplet pušeljc pacientov :aplauz:


Kar trepljajte se po rami ja in se podpiratje, tako je prav :cheer:

2a6po9.jpg


Če že provocirate naj vam bo... Si in boš ostal idijot in rito liznik uporabnika endvatri in še kerega tukaj na forumu..

A vi ki karkoli limate pa lahko rečete da resnico limate al kako? preverit se ne da in naj vrjamem kar je tisto na linku


Srečni pičke ene.. ( če tudi dobim ban se ne bom pustil jebat v glavo enemu osebku ki je predstavnik tega foruma ) in ostalim..:gorjaca::gorjaca::mad:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
To temo dojemam kot bolj liberalno kar se moderacije tiče...raje vidim da se tu zventilirate kot pa da spamate okol po alterju...

Pa vendar naj vas vseeno preveč ne zanese...

Hvala!
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Za tole ne bo en mesec blocka? Osebno zmerjanje in žalitve. Ali je res nekaterim dovoljeno popolnoma vse?

Fixed by Kamele0N...
 
Nazadnje uredil moderator: