Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
In kakšna je definicija sovražnega govora? Ali lahko za etnične uporabim pravilni naziv cigan ali moram uporabljati izključno političnokorektnega okvir pardon rom? A kamelarje še vedno lahko imenujemo tako? A opankovića in cmero še lahko tako imenujemo?
Prvi del mi ni sporen...ne cigan ne rom.....ostalo bi pa rad spravil v nek nivo....

Pa to btw ni sovražni govor...sam neprimeren
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz recimo se tega nikoli nočem posluževati. Niti v RL ne. Če je nekomu ime Jože, je Jože in ne Pepi. Razen če se sam predstavi za Pepita, potem pa.

In cigan je cigan. Ter nikakeršen "rom" itd. Pa tat je tudi vedno tat in nikakeršen odtujevalec itd.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Jaz recimo se tega nikoli nočem posluževati. Niti v RL ne. Če je nekomu ime Jože, je Jože in ne Pepi. Razen če se sam predstavi za Pepita, potem pa.

In cigan je cigan. Ter nikakeršen "rom" itd. Pa tat je tudi vedno tat in nikakeršen odtujevalec itd.
Lažeš kot pes teče. Verjetno še sam sebi verjameš.
Kot prvo je dokaz že v samem naslovu te teme.
Kot drugo si se tega posluževal pri meni.
Kot tretje si se tega posluževal pri endvatri
To so na brzino samo trije primeri samo v tej temi.
Da ne naštevam še po drugih temah. Torej vemo koliko drži tvoja beseda:ostrzek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Aja to je kao tvoja kontra, itaq klasično zgrešeno :valjamse:

A veš jaz ti ne dam miru povsod tam, kjer vidim, da si spesnila nov debilizem in se potem vtaknem vanj in ne da bi se vtikal vate zato, ker si ti pač ti, ne si tako laskat, je to daleč od realnosti.
In to sem ti že parkrat napisal in takrat si odreagirala kot da razumeš napisano ampak glej, "začuda" je spet ta tvoj zlata ribica efekt v igri :aplauz:
Tokrat te torej lepo prosim, da odjebeš in daš mir zato, ker se je zadnji zaplet na temo življenja, kjer se ti sprdne že predebatiral in še delno pobrisal, v glavnem je že davno passe ampak ti moraš pa vseeno še nekaj utripat. Kokoš ko kokoš pač, važn da neki kokodakaš :aplauz:

Boš zdaj lahko zaključila in počakala na naslednji zaplet, ki glede na tvoje pisanje definitivno ni daleč stran? Ne bo šlo a ne? :fredi:



€dit - popravki par črk zaradi prehitrega tipkanja
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri