Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Čvek je velik...najbrž sem precenil al da nisi nič pametnega povedal...al si se skom zapel in sem precenil da bo eskaliralo...lahko si pa samo kakega neokusnega uporabnika citiral...pa sta šla oba v kanto!

Težko sedaj na pamet...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mislim, da je bilo o jezusu in replika tebi...to ne moreš pozabit..

lahko še enkrat napišem. če nekaj ne zastopiš se ne sopuščaj v debate. za pogovor je treba imeti osnovno znanje, če ga nimaš primi knjige v roke, jaz te ne bom šolal. tema ni anmenjena tebi.

ring a bell?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Sem šel pogledat...

Temo sem spravil nazaj (po opozorilu) v kolk tolk argumentirano debato...in potem uletiš TI in začneš lupetat mal v 3dni z komentarji ki niso bli relavantni glede na ostal pogovor ki se je začel razvijat...

Če bi pribijal v tej temi bi ti pustil...tam mi je blo pa mimo...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.725
6.327
113
Lej jagababa je meni tezko berljiva. Tud softi mi je velikokrat tezko berljiv.

Ko se pa bana in preganja ljudi zato ker nam grejo na zivce (ampak niso nicesar krsili)... ne vem no... naj en ze poslje ZS (tko kot 10 let nazaj ko sem na suxu dobil vabilo sem).

Res tole dogajanje je nevredno zgodovine tega foruma
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Če je rekel da ni banana zakaj napadaš KameleOna? Isti si kot Soti, obema gre kamela na živce, čeprav ne vem zakaj? Tudi mene je banal, ja in pač sem bil 3 dni banan. Že od kar je moderator iščeta napake. Če imata zasebne težave z njim, ni treba, da se znašata na forumu.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz mislim da ni banana, ker sem jo še včeraj nekje bral.

Ne ljubi se ji, kwa pa drugega. Saj so vam že vse dame pobegnile, samo Mamca se še kaj oglasi, če jo direktno pokličeš ... jaz bi se na vašem mestu malce zamislil sam nad seboj, kwa pravite? :D
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Če je rekel da ni banana zakaj napadaš KameleOna? Isti si kot Soti, obema gre kamela na živce, čeprav ne vem zakaj? Tudi mene je banal, ja in pač sem bil 3 dni banan. Že od kar je moderator iščeta napake. Če imata zasebne težave z njim, ni treba, da se znašata na forumu.

sa kamelčijem nimam nobenih osebnih težav. model je faca. je pa neprimeren za moda in to kaže vsak dan.
tudi s tabo nimam osebnih težav. ali jih imava? ampak če bi te dal za moda, se pa križam sam.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Jaz mislim da ni banana, ker sem jo še včeraj nekje bral.

Ne ljubi se ji, kwa pa drugega. Saj so vam že vse dame pobegnile, samo Mamca se še kaj oglasi, če jo direktno pokličeš ... jaz bi se na vašem mestu malce zamislil sam nad seboj, kwa pravite? :D

ja, zamisli se zakaj je treba ženske vedno klicat..če jo ne kličeš in pride sama, bi bilo pa bolje da ne bi.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
če bi bila božja kazen, bi sen dan zbudil z zeleno fasado... tko je bila pa življenjska šola. ko ti bo manjkalo..bosancev al pa slovencev za delo..ruf mi an..sem lahko oboje.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Čvek je velik...najbrž sem precenil al da nisi nič pametnega povedal...al si se skom zapel in sem precenil da bo eskaliralo...lahko si pa samo kakega neokusnega uporabnika citiral...pa sta šla oba v kanto!

Težko sedaj na pamet...
Glej ti driska; čez 90 % tvojega polpismenega kracanja tu je spam. Vtikaš se v teme o katerih pojma nimaš niti ga nikoli ne boš imel.

Zato pa nekateri ne pišemo več o konkretnih stvareh.

Raje pošljem ZS in ne razlagam o zasebnih zadevah uporabnikov celotnemu forumu kot ti in tebi podobni pacienti.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

S čim točno sem si jaz zaslužila bane - torej s čim sem kršila forumska pravila in v čem točno se tri in večminutni kazenski pribitek, ki mi v praksi praktično onemogoča sodelovanje na Alterju, razlikuje od klasičnega bana?
Kolikor je meni znano alter ne pogojuje sodelovanja s tem, da moramo tuliti v isti rog s posameznimi moderatorji.
Primer nazadnje.
Vprašala sem kaj pomeni ena objava od 123 in si s tem prislužila tridnevni ban s pojasnilom da smetim. Ko sem kot Xazel vprašala s čim točno sem bila z vprašanjem izven teme, sem si prislužila trajni ban kot Xazel.
In še to. Prav nikjer v pogojih sodelovanja na alterju nimate navedeno da uporabnik ne sme imeti dveh profilov, prav tako nisem bila do nikogar žaljiva. Če sem jaz smetila z vprašanjem ki se je nanašalo na objavo 123, zakaj potem on ni smetil z objavo?
Verjamem da grem komu na živce, ampak kolikor vem Alter ni v lasti @mateya in @kameleona, obnašata se pa prav tako, kot da bi bil alter njun privatni peskovnik.
Samo to. Resnično se mi ne ljubi bosti z mlečnozobci, ki si na račun določenih uporabnikov pumpajo ego in ne, ne bom se več spuščala na vajin nivo. Oglasila sem se zgolj zato, ker se pogovarjate o meni.
 
Nazadnje uredil moderator: